یک هدست جدید است که با استفاده از امواج مغزی برای کنترل همه چیز (کار می کند!) در حال حاضر در فروش

NextMind غیر تهاجمی واسط مغز-رایانه عرضه در CES سال 2020 است. NextMind

در اوایل این سال من سعی کردم از عجیب و غریب مغز-سنجش شیرازه که به من اجازه برای کنترل یک لامپ فقط با افکار من. در حال حاضر آن را برای فروش در دسترس بنابراین شما می توانید فکر می کنم راه خود را از تاریکی به عنوان به خوبی.

فرانسه neurotech راه اندازی NextMind دستگاه که برنده “بهترین نوآوری” جایزه در CES سال 2020 در ماه ژانویه باز برای قبل از سفارش به عموم مردم در روز سه شنبه. برای $399 شما یک درهم و برهم کردن Teezer مانند پوشیدنی بسته بندی شده با هوش مصنوعی است که اجازه می دهد تا شما را به بازی بازی های ویدئویی و کنترل لوازم خانگی کوچک و تنها با نگاه کردن و فکر کردن در مورد آنها. شما همچنین می توانید ساخت بیشتر ویژگی های پیچیده در بالا از آن, مهندسی, مهارت های مورد نیاز هستند. “این امکانات بی پایان” NextMind موسس و مدیر عامل شرکت Sid Kouider گفت: ناظر.

این NextMind دستگاه است که آخرین نمونه از این اصطلاح مغز-کامپیوتر رابط مرسوم بیوتکنولوژی منطقه کاوش توسط کارآفرینان از جمله مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk. با قرار دادن یک گروه از سنسور در برابر یک فرد سر, دستگاه عصاره سیگنال های عصبی از قشر بینایی (واقع در پشت پایین تر از جمجمه) می فرستد و آنها را به خارج از کامپیوتر که پس از آن ترجمه سیگنال های الکتریکی مغز را به خواندن دستورات—این که آیا آن یک لامپ سوئیچ یا یک حرکت خاص در یک بازی VR.

مکانیک شبیه به آن است که از یک الکتروآنسفالوگرام (EEG) و ماشین آلات مورد استفاده در بیمارستان ها به جز که NextMind دستگاه بسیار بیشتر و قابل حمل نمی کند نیاز به هر گونه خاص پوست آماده سازی به منظور کار می کنند.

“ما به خصوص در مورد پرشور گرفتن NextMind‘s DevKit کردن به عنوان بسیاری از توسعه دهندگان که ممکن است در کار توسعه بازی و علیرضا/VR برنامه های کاربردی” Kouider در آزادی گفت: در روز سه شنبه. “این فن آوری خواهد بود چنین تحت اللفظی بازی-changer برای این صنعت با توجه به به طور کامل همهجانبه تجربه آن را قادر می سازد.”

در حالی که نسخه فعلی از دستگاه ساخته شده است در درجه اول برای توسعه دهندگان به دنبال ساخت خود را با استفاده از موارد با NextMind سخت افزار و الگوریتم به طور منظم مصرف کنندگان بدون مهارت های در حال توسعه نیز ممکن است پیدا کردن آن را سرگرم کننده برای استفاده از این مجموعه همراه با چندین دموی و مینی بازی است که طعم حقیقی فن آوری است.

Kouider می گوید که پس از debuting در CES شش ماه پیش NextMind توسعه دهنده کیت دریافت کرده بود قریب به اتفاق منافع از بازی و سرگرمی های صنایع که او قصد دارد به تمرکز برای آینده قابل پیش بینی.

اما شاید بیشتر excitingly تکنولوژی نیز جذب چند غیر منتظره از همکاران خود رانندگی جهان Kouider گفت. شرکت خود را ارزیابی پروژه های بالقوه با “عمده شرکت ماشین” که نام او کاهش یافته است به فاش.

اگر خودرو جهان پذیرای چنین تکنولوژی “در آینده شما خواهد بود قادر به رانندگی یک ماشین بدون نیاز به قرار دادن دست خود را بر روی چرخ یا یک رابط” Kouider گفت.

این کیت توسعه که در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده و اروپا و استرالیا. NextMind برنامه شروع به حمل و نقل در اوایل ماه سپتامبر.

این NextMind توسعه دهنده ست. NextMind

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>