جدید دیزنی+ پیش بینی سیگنال های عظیم شماره مشترک تا سال 2025

Disney+ vs Netflix Subscribers

دیزنی+ فقط نگه می دارد در حال رشد و در حال رشد است. لوکاس فیلم/دیزنی+

پس اخیر آن درآمد سه ماهه دوم, گزارش, Netflix, آگهی جریان صنعت توسط یک حاشیه گسترده ای با سنگین 182 میلیون نفر در سراسر جهان مشترک است. که بسیاری از مشتریان پرداخت. و در عین حال وجود دارد دلیلی برای تعجب می کنم که چقدر دیگر Netflix بکشد می تواند به حفظ آن گیره گرفتن در جریان تاج. آمازون نخست دارای بیش از 100 میلیون جهانی مشترکان با حدود یک سوم از این تعداد برآورد شده و با استفاده از نخست تصویری; Hulu پیشی گرفته است 30 میلیون مشترک است و انتظار می رود برای بهره مندی از دیزنی مالکیت WarnerMedia را HBO حداکثر و NBCUniversal را طاووس در حال راه اندازی در هفته های آینده. در ضمن دیزنی+ همچنان بیش از همه انتظارات.

دیزنی مدیران برای هدف بودند بین 60 میلیون و 90 میلیون جهانی مشترکان توسط 2024. به عنوان دیزنی درآمد گزارش هفته گذشته دیزنی+ در حال حاضر تعلق 54.5 میلیون کاربر پس از آن در ماه نوامبر راه اندازی. آن را ایمن می گویند که خدمات جریان است و جلوتر از برنامه و بهره گیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور مشابه به Netflix بکشد. در حال حاضر تحلیلگران در حال طرح ریزی اعداد بزرگ برای این سرویس بیش از چند سال آینده.

همچنین نگاه کنید به: Dan Harmon هرچه گاز در ‘جامعه’ فیلم آتش

دیزنی+ پیش بینی شده است به پیش افتادن از 202 میلیون جهانی مشترکان تا سال 2025 به گفته تلویزیون دیجیتال تحلیلگر تحقیقات سیمون موری از طریق خبرنگار هالیوود. این علائم 60 درصد افزایش نسبت به تازه ترین برآورد. در پشت گل سرسبد سری به Mandalorianدیزنی+ دیده است موفق اجرای یک تعداد انگشت شماری از کشورهای اروپایی و انتظار دارد که به صورت جهانی در دسترس 2021.

در اوایل رفتن خدمات است رونق به لطف مجموعه ای از فیلمهای مارک دیزنی انباشته شده است در طول سال: پیکسار, تعجب, Lucasfilm, Fox و غیره. حرکت رو به جلو دیزنی+ اضافه خواهد شد مناجات با مشخصات بالا سری اصلی مانند چندین جنگ ستارگان و تعجب را نشان می دهد و برای شبکه تلویزیونی برای بیشتر رشد درایو. اما در همان زمان آن را نمی ممکن است به اندازه کافی برای گرفتن Netflix بکشد. تلویزیون دیجیتال تحقیق همچنین تجدید نظر خود را تخمین می زند به 258 میلیون (از 238 میلیون) مشترک برای بازار-رهبر.

“ما به طور کامل تجدید نظر در پیش بینی های ما برای 138 کشور در پی COVID-19 همه گیر” موری نوشت: هر THR. “تأثیر عمده ای از مستند شده است یک افزایش شدید در SVOD اشتراک است.”

در جای دیگر این شرکت پیش بینی آمازون برای رسیدن به 141 میلیون جایگزینهای خود را از برآورد قبلی از 134 میلیون دلار و به دنبال آن HBO حداکثر (25 میلیون) و Apple TV+ (14 میلیون نفر). در حالی که این پیش بینی دور از بتن به عنوان شواهد توسط چه مقدار از آنها را تغییر داده اید در چند ماه کوتاه آنها صحبت می کنند به بزرگتر روند مصرف محتوای. بینندگان به طور پیوسته در حال مهاجرت به مستقیم به مصرف کننده سیستم عامل با برآورد 519 میلیون streaming اشتراک بین 2019 و سال 2025 است. خطی تلویزیون همچنان به عنوان یک نتیجه. این یک پدیده جدید در جهان از تلویزیون, اما آن را تغییر شکل صنعت در هر دو راه قابل پیش بینی و غیر منتظره در طول چند سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>