یک دانشمند ناسا کتاب جدید نشان می دهد که چگونه (و چرا) ما در حال جستجو برای زندگی در فضا

بیگانه اقیانوس توسط Kevin Peter دست. انتشارات دانشگاه پرینستون

آیا ما به تنهایی ؟ برای قرن ها بر قرن ها بسیاری از ما که در نگاه روشن آسمان شب بمب اند در مورد این ساده و در عین حال جهانی سوال. مهم نیست که اگر ما دانشمندان و یا صنعتگران دانشمندان یا هنرمندان, کودکان و نوجوانان و یا بزرگسالان است. این یکی از آن سوالات است که به نظر می رسد هرگز به محو شدن در هیجان آن می تواند استنباط. یکی از دلایل مطمئنا: ما یافت نشد جواب نشده است.

Kevin Peter دست شده است به دنبال دقیقا همان است که برای بیش از دو دهه. این astrobiologist و دانشمند سیاره ای با این نسخهها کار در آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) در پاسادنا ، این JPL است از نزدیک متصل به ناسا و توسعه و همچنین ایجاد ماموریت های فضایی برای ما آژانس است.

همچنین نگاه کنید به: ‘شارت” داستان 9 زنانی را تغییر دیوان عالی کشور

به عنوان با اکثر افرادی که وقف گسترده امتداد حرفه ای خود را به چند کلید تلاش تنها دست یافت و برای این شور و زمانی که او هنوز یک پسر: “من در یک شهر کوچک در کوه های سبز ورمونت. من شیفته آسمان شب روشن. وقتی که یکی از در معرض ستاره ها به خصوص در سن تخیل خود را نمی تواند کمک کند اما اسیر شده توسط این پرسش که آیا یا نه ما به تنهایی و یا نه زندگی وجود دارد فراتر از زمین,” او گفت: ناظر. که به رهبری او را به مطالعات در فیزیک, ستاره شناسی و روانشناسی.

امروز او یکی از سرب دانشمندان در ناسا. در کتاب جدید خود بیگانه اقیانوس: جستجو برای زندگی در اعماق فضا (انتشارات دانشگاه پرینستون) او به ما می گوید در مورد منشاء حیات بر روی زمین و در فضا توضیح می دهد که چگونه گلدیلاک متناسب با معادله و نشان می دهد چه جستجو برای “زندگی به عنوان ما آن را می دانم از زمین” ممکن است مانند نگاه در خارج از کهکشان ما—تا-1.4 میلیارد کیلومتر فاصله دارد.

پیدا کردن نشانه هایی از زندگی یا biosignatures به عنوان علم در جامعه قرار می دهد آن است که به احتمال زیاد موفق خواهید شد که در آن شما پیدا کردن آب مایع است. ماموریت های فضایی که دست نیز پوشش می دهد در جزئیات بزرگ پیدا کرده اند که تعدادی از به اصطلاح اقیانوس جهان خارج وجود دارد—زمینی-مانند بدن با مقادیر زیادی از آب مایع است. “سه فوتی و فوری ترین اقیانوس جهان می آید به چشم انداز پیدا کردن زندگی فراتر از زمین” دست می نویسد: “در حال Jovian ماه یخ اروپا و همچنین زحل گرفته شده قمر تیتان و انسلادوس.”

آنچه در مورد مریخ ، نیست کنجکاوی مریخ نورد رومینگ بیش از سطح سیاره سرخ به عنوان ما صحبت می کنند ؟ بله اما “وقتی که می آید به جستجو برای حیات فرازمینی در این بیگانه اقیانوس ما در حال صحبت کردن در مورد جستجو برای زندگی که امروز زنده است. در مریخ در مقابل ما تا حد زیادی در جستجوی بقایای زندگی است. اگر ما در بر داشت فسیل شواهد حیات در مریخ با کنجکاوی مریخ نورد فردا که می تواند انقلابی. اما با کسانی که فسیل ما نمی خواهد بود قادر به درک آن آرایش ژنتیکی خود را بیوشیمی” دست گفت.

Kevin Peter دست. انتشارات دانشگاه پرینستون

حتی اگر دست یک استاد از قرار دادن همه چیز به سادگی در حالی که باقی مانده از نظر علمی دقیق بیگانه اقیانوس است نه معمولی خود را nightstand بخوانید. شما نمی خواهد باز خود را در 304 صفحه به باد کردن بعد از یک روز خسته کننده از کار. شما قطعا نیاز به تمایل به آن را انتخاب کنید. اما دست باعث می شود آن را آسان برای شما به توسعه که فقط.

در هر حال حاضر و دوباره او sprinkles, حکایات از تجربیات خود به عنوان یک محقق به روایت, به عنوان مثال آنچه آن را مانند زمانی که او کبوتر پایین 10000 فوت در یک شناور به پایین از اقیانوس اطلس به دلیل کارگردان مشهور جیمز کامرون خواسته به او بپیوندند و در اکسپدیشن. در دست اول مردد برای پیوستن به استقلال ، این محقق جوان در وسط دکترای خود را. اما او به یاد می آورد که: “اگر شما تا به حال فرصتی برای رفتن به پایین از اقیانوس است ، فکر نمی کنم دو بار; فقط می گویند بله. مغز شما خواهد بود برای همیشه لطفا برای تغییر.”

خواهد شد تا درک خود را از زندگی پس از شما را خوانده ام, دست کتاب است که یک حساب تاریخی از پیشگامانه ماموریت در گذشته در اینجا بر روی زمین و فراتر از به عنوان یک نگاه اجمالی به آینده است. او توضیح می دهد که چگونه فضاپیما گالیله و کاسینی قادر به کشف اقیانوس مایع. اقیانوس ها هستند که نه تنها واقع در خارج از منظومه بلکه پنهان در زیر پوسته یخی چندین مایل در ضخامت.

بیش از این دوره از کتاب خود او را به nitty-ریگ دار جزئیات علم ژنتیک, astrobiology, شیمی, تاریخچه و حتی فلسفه در زمان. اما او آن را در راه است که شما به عنوان یک خواننده لازم نیست به کلاس در آکسفورد و کمبریج و یا پرینستون قبل از اینکه قادر به ایجاد حس از آنچه که او صحبت کردن در مورد.

صحبت از ساخت حس… شما ممکن است بخواهید به این سوال (که البته ما): چرا صرف صدها میلیون دلار به دنبال زندگی فراتر از زمین در وهله اول ؟ وجود ندارد بیشتر با فشار دادن چیزهایی که برای مقابله با? “من همیشه سر در گم هنگامی که مردم بپرسید” چرا زحمت به دنبال زندگی؟’ ما نمی به نظر می رسد به یک مشکل زمانی که آن را می آید به اهمیت فیزیک, شیمی, زمین شناسی و یا فراتر از زمین” دست گفت. “در عین حال وقتی که می آید به زیست شناسی ما این عجیب و غریب preciousness. اما ما در حال صحبت کردن در مورد درک چهارم بنیادی علم است. وقتی که می آید به زیست شناسی ما هنوز به این جهش را به دیدن است که آثار آن فراتر از زمین است.” این چیزی است که او را پس از.

و او درست است. نه تنها از یک دیدگاه فلسفی. پیدا کردن زندگی فراتر از زمین—و که به احتمال زیاد کشف یک دوم مستقل منشاء زندگی (زیرا این قمر یخی هستند بیش از حد دور به طور تصادفی بوده است کشت زندگی بر روی زمین)—است که از نزدیک متصل به درک زندگی حق در اینجا در سیاره ما است. در حال حاضر دست استدلال ما واقعا نمی دانند چگونه و در کجا زندگی بر روی زمین به دست می آمد.

وجود دارد باید منصفانه کاملا کشش در این کتاب که در آن یک مبتدی دانش شیمی و فیزیک کمک خواهد کرد اما اگر شما کار راه خود را از طریق آن به شما پاداش با تجربه از قرار دادن این دانش نوظهور برای استفاده در بتن حالات او به تشریح نسبت به پایان. وجود دارد دست, مذاکرات در مورد آنچه فرود و ماموریت های اکتشافی ممکن است مانند نگاه کنید (چیزی که خود او کار کرده است در سال 2006) و چگونه خودروهای ذوب می تواند راه خود را از طریق یخی پوسته راه اندازی یک مینی شناور و شیرجه رفتن به unchartered آب. آن را احساس می کند مانند خواندن اسکریپت sci-fi-فیلم تنها که آن را واقعی است. یا حداقل دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به واقعیت یک روز در بیشتر یا کمتر در آینده دور—گاهی اوقات در آینده 20 تا 40 سال است. اولین وسایل نقلیه در حال ساخته شده و تست شده در حال حاضر.

بیایید فرض کنیم کسانی که rovers پیدا کردن چیزی; پس از آن چه ؟ “کشف حیات در ورای زمین isn’t going to change the way you make قهوه خود را در صبح و یا کوتاه شدن رفت و آمد روزانه خود. آن را نمی خواهد با ارائه یک درمان برای سرطان یا جلوگیری از تغییر آب و هوا. اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد جرقه انقلاب در زیست شناسی.”

و که من حدس می زنم ما همه توافق دارند تنها می تواند یک چیز خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>