نگاهی Dr. Seuss’ ‘راز’ هنر که نیست برای او مشهور کودکان و نوجوانان کتاب

Dr. Seuss در دفتر خانه خود را با یک کپی از کتاب خود گربه در کلاه در آوریل 25, 1957. ژن لستر/گتی ایماژ

تئودور سوس “تد” Geisel که متولد شد و در تاریخ 2 مارس سال 1904 بوده است مقدس به عنوان یکی از با نفوذ ترین تصویرگران که تا کنون زندگی می کردند به یک دلیل بسیار خوبی است. خود را در اواسط قرن 20 اجرا از کتاب های کودکان که شامل آثار کلاسیک مانند گربه در کلاه, چگونه گرینچ کریسمس را دزدید!, و تخم مرغ های سبز و ژامبون هستند تا به طور کامل ریشه دوانده به کودکی از مردم در سراسر جهان است که شخصیت خود را عملا مترادف با خود ما منحصر به فرد خاطرات. اما Geisel نیز قوی عمل هنری است که نمی لزوما شامل آثار هنری بود که بسیار بسیار بچه دوستانه که توسط مخازن از کار خود را که خطاب تاریک روانی ظریف تم. کار مانند گربه کارناوال در غرب ونیز پل این شکاف: مطمئن شوید که آن را شامل یکی از Geisel بهترین و شناخته شده برای کودکان, شخصیت, اما آن را نشان می دهد او را در بازوی عشق و علاقه مصرف داخل از طریق یک دوپهلو افسرده دید از ونیز است که ویژگی های بی پایان راه پله و چکیدن نرده.

همچنین نگاه کنید به: از خیالبافانه داستان های تحریک آمیز خاطرات بهار را بهترین کتاب باید شما را تحت پوشش

گربه کارناوال در غرب ونیز توسط Dr. Seuss. هنر Dr. Seuss, Facebook

برای مثال دیگر Geisel 1962 کار خانم Norilee Schneelock ریخت و دست Nesselroda Sugared و یا جمع آوری پول برای هنر در لا جللا ویژگی های سطحی شخصیت های احمقانه اما پس از بازرسی دقیق تر نقاشی تلگراف بسیار مناسب تم. در Geisel ایجاد یک حوصله و مینیاتوری شکل ماوس عصبی در لبه یک میز است که مجهز به یک prim رومیزی سفید. بلندی بیش از او دو enormous زنانه و beaked آمار و ارقام که در حال پوشیدن استادانه درست شده, خز و کلاه. روشن است را به بیننده است که کوچک چروکیده فرد در یک دست کت و شلوار وابسته به ثروت از این دو بزرگ crones در دو طرف او به منظور به کار هنری خود را عمل ناراحت کننده تعادل است که امروز همچنان ادامه دارد.

Geisel ایجاد شده خود را روانی سوزاننده کار می کند که او به نام “نیمه شب نقاشی” در اواخر شب و به ندرت به نمایش گذاشته و آنها را در حالی که او زنده بود. این آثار اغلب تلگراف شوم سورئالیسم است که عمل به عنوان یک نقطه مقابل به Geisel را اخلاقی کودکان قصه و آنها نیز مطرح تا حدودی تعجب آور سوالاتی مانند: چه کارتون گوزن نگاه قرار داد در برابر وهم آور, M. C. Escher مانند پس زمینه ؟

بسیاری از این آثار در نهایت به نور در پس از مرگ, انتشار, راز هنر Dr. Seussکه شامل یک رو به جلو خود را بیوه, آدری Geisel و دیگری مشهور کتاب کودکان نویسنده, Maurice Sendak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>