ادبی هنرهای صندوق اضطراری راه اندازی شده است برای نویسندگان مبارزه در طول COVID

نویسندگان مبارزه با توجه به سختی در آورده با COVID هم اکنون می توانید برای درخواست کمک مالی از هنرهای ادبی صندوق اضطراری. آنتون PodgaikoTASS via Getty Images

در ماه آوریل یک ائتلاف از هفت هنر سازمان است که شامل ملی YoungArts بنیاد خلاق سرمایه و ایالات متحده هنرمندان ایجاد شده هنرمند امداد ابتکار به ارائه $5,000 امداد کمک به معماران و طراحان در مواجهه با شرایط اضطراری مالی با توجه به خرید اینترنتی از COVID-19. در حال حاضر آکادمی شاعران آمریکایی جامعه ادبی مجلات و پرس و ملی کتاب پایه گرد هم آمده اند برای ایجاد یک شبیه ابتکار عمل برای مبارزه نویسندگان به طور خاص: ادبی هنرهای صندوق اضطراری. صندوق توزیع کمک های مالی فردی از مبالغ اعم از 5000 تا 50000 دلار به نویسندگان که در حال مبارزه با از دست دادن درآمد و پتانسیل قریب الوقوع عدم کمک مالی از دولت است.

این 3.5 میلیون دلار کمک مالی ساخته شده است که هنرهای ادبی صندوق اضطراری ممکن است آمد از Andrew W. Mellon پایه و اساس است که با توجه به وب سایت خود را در مجموع متعهد بیش از 200 میلیون دلار نسبت به هنر و علوم انسانی سازمان که ویران شده اند COVID-19. “نویسندگان ایجاد بشریت گسترده و پیچیده رکورد آنها chroniclers از ما شادی و ترس ما متنوع زندگی درونی ما طنز, غم و اندوه, و, تعیین,” الیزابت الکساندر رئیس بنیاد ملون و یک شاعر در بیانیه ای گفت. “این یک زمان اضطراری اعطای بحرانی را فراهم می کند پشتیبانی از هر دو برای این حیاتی سرایان و برای سازمان هایی که خود را برای اطمینان از کار نوشته شده است باقی می ماند در دسترس است.”

همچنین نگاه کنید به: هنرمند امداد اضطراری صندوق دریافت بیش از 55000 متقاضیان به سختی در 2 هفته

متقاضیان بالقوه به هنرهای ادبی صندوق اضطراری را تشویق به ارائه پیشنهادات خود را حق دور به این دلیل که آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی می افتد در تاریخ 7 اوت. نویسندگان خاص که ممکن است قبلا حمایت خود را خلاق خروجی با مشاغل روز است که پس از از دست داده است و به شکم از همه گیر هستند و نیاز به کمک در طول این مهم دوره است. علاوه بر این کمک مالی می تواند از کمک به نویسندگان که نیاز به فضای اضافی و زمان خود را برای تکمیل کار می کند; نویسندگان که نمی تواند پایبند به راحتی به این خواسته های قرار داده شده بر آنها توسط جامعه به ویژه آسیب پذیر جامعه که شروع به شکستن از هم جدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>