یک oceanfront مالیبو خانه اجاره ای یک بار توسط اعضای کارداشیان-Jenner خانواده عنوان شده است به حراج بلوک. چهار خوابه چهار حمام, عقب نشینی شده است و به تازگی بازسازی شده و دسترسی مستقیم ساحل.

Caitlyn Jenner پس از آن شناخته شده به عنوان بروس اجاره 4,457 فوت مربع گریز در تابستان 2013.

همچنین نگاه کنید به: Kylie Jenner خریداری $36.5 میلیون ترکیب در تپه Holmby

Caitlyn در نهایت خریداری یک خانه در جای دیگر در مالیبو در سال 2015 اما Khloe Kardashian نیز به طور جداگانه اجاره این خانه خاص در برخی از نقطه در بین سال های 2013 و 2016 و خانه به نظر می رسد در طول فصل 10 از Keeping Up With the Kardashians.

Caitlyn Jenner اجاره خانه در سال 2013. Jerod هریس/گتی ایماژ برای PTTOW!

صفحه اصلی رفته و خاموش کردن بازار فروش چند بار در طول دو سال گذشته آن گذشته ارائه شده برای لمس زیر 8 میلیون دلار است. آن را به صورت (مجازی) حراج از مارس 27 تا 29 طریق هیلتون & Hyland کارگزار رودریگو ایگلسیاس و دربان مزایده’ بازار مجازی.

“زیبایی است که آن را فقط یک ساحل خانه; آن را کامل خانه در ساحل که بسیار خوب برنامه ریزی سنتی و بزرگ…اموال منحصر به فرد خصوصی” گفت: تیفانی رز جاری صاحب خانه است.

وجود سقف, نور, طبقه چوب جنگلی و اندازه تصویر ویندوز در سراسر خانه با درب های شیشه ای کشویی که باز به خارج از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

این خانه دارای یک “بزرگ سطح از حریم خصوصی اتاق چشمگیر حجم و پنجره های بزرگ” Iglesias گفت: ناظر و همچنین به عنوان یک “محیط داخلی و خارجی جریان به خیره کننده ترین آب سفید خط ساحلی و جزایر مناظر همراه با لینک مستقیم و دسترسی خصوصی به Leachuza ساحل.”

کارداشیان-Jenner خانواده انباشته کاملا مجموعه ای از املاک و مستغلات. گتی ایماژ

باز خوردن در آشپزخانه مجهز با cabinetry یک مرکز جزیره و صبحانه نوار صندلی.

سرگرم کننده عرشه پیکربندی شده است با یک سالن و فضای غذاخوری و کباب و همچنین به عنوان یک وان آب داغ و یک شومینه. لیست وعده های که وجود دارد اتاق را برای یک بی نهایت لبه استخر و یک خانه کوچک اما به هر خریداران بالقوه از خانه است.