یک همیلتون,’ فیلم با بازیگران اصلی به زودی آمار دیزنی+

Disney Plus Hamilton Release Date

همیلتون مجموعه برای رسیدن به دیزنی+ نزدیک به یک سال زود به لطف Coronavirus. بروس Glikas/بروس Glikas/FilmMagic

در اوایل سال جاری دیزنی pounced در حقوق به زنده-ضبط فیلمبرداری از Lin-مانوئل میراندا همیلتون گزارش $75 میلیون, بزرگترین تک-فیلم کسب در تاریخ هالیوود. این طرح به انتشار این فیلم در دیزنی+ در اکتبر 2021. در حال حاضر به لطف coronavirus همه گیر است که طرح در حال تغییر است به عنوان دیزنی به نظر می رسد به سرمایه گذاری بر روی جریان آن موج.

دیزنی, میراندا, جفری فروشنده و توماس Kail اعلام کرده اند که 11 بار-تونی جایزه گرمی, جایزه اولیویه جایزه و برنده جایزه پولیتزر مرحله موسیقی خواهد رسید در دیزنی+ ژوئیه 3 سال 2020 است. حذف تاریخی هیپ Hopera است که به بررسی پدران بنیانگذار ما از روز استقلال است هوشمندانه از دیزنی بازاریابی است. تولید کنندگان برای همیلتونفیلم اصلی برادوی تولید عبارتند از: میراندا فروشنده و Kail که هم هدایت.

همچنین نگاه کنید به: ‘این Mandalorian’ فصل 2 در حال آمدن است در پاییز سال 2020 همه گیر سر در گم می شود

این فیلم یک جهش رو به جلو در هنر “ضبط زنده” که حمل و نقل آن مخاطبان را به جهان از برادوی نشان می دهد در یک منحصر به فرد صمیمی راه است. ترکیب بهترین عناصر زنده و تئاتر و فیلم و جریان نتیجه های سینمایی و عملکرد مرحله که تماما راه جدید برای تجربه همیلتون.

“هیچ کار هنری در دهه گذشته تا به حال تاثیر فرهنگی از همیلتون—الهام بخش و فریبنده داستان گفته شده و انجام شده در قدرت راه خلاق. در نور فوق العاده چالش های پیش روی جهان ما این داستان در مورد رهبری, سرسختی, امید, عشق و قدرت مردم را به اتحاد در برابر نیروهای سختی است و هر دو مربوط و تاثیرگذار” گفت: Bob Iger اجرایی رئیس شرکت والت دیزنی است. “ما هیجان زده را به این پدیده به دیزنی+ در آستانه روز استقلال و ما درخشان Lin-مانوئل میراندا و این تیم پشت سر همیلتون با تشکر برای اجازه دادن به ما برای انجام این کار بیش از یک سال قبل برنامه ریزی شده است.”

“من خیلی افتخار چگونه زیبایی تامی Kail آورده همیلتون به روی صفحه نمایش. او را به هر کس که به تماشای این فیلم بهترین صندلی در خانه گفت:” Lin-مانوئل میراندا. “من بسیار سپاسگزار به دیزنی و دیزنی+ برای reimagining و حرکت ما آزادی برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته از این سال در جهان وارونه شده است. من بسیار سپاسگزار به تمام طرفداران که خواسته برای این, و من خیلی خوشحالم که ما قادر به آن را به اتفاق می افتد. من خیلی افتخار این را نشان می دهد. من نمی توانم صبر کنید برای شما به آن را ببینید.”

این نسخه از همیلتون بود و فیلم برداری در, ریچارد راجرز تئاتر در برادوی در ماه ژوئن سال 2016 میلادی بیش از دو هفته قبل از بازی اصلی بازیگران ترک.

آیا می شود جای تعجب نیست اگر دیزنی تبدیل همیلتون به یک حق رای دادن بالقوه از انواع همراه با محتوای پایین جاده. با پخش آنلاين بینندگان ترافیک و علامت یو پی اس خونتان در سراسر جهان پناه-در-خانه دیزنی است که مطمئنا تنظیم به جلو و از همه متوقف می شود. شما لازم نیست به صرف $75 میلیون برای یک-و-انجام مشاهده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>