یک راهنمای به مورد علاقه خود را ورشکسته فروشگاه که هنوز هم باز این ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

یک عابر پیاده در گذشته یک J. Crew فروشگاه در منهتن نیویورک, ایالات متحده آمریکا, آوریل 4 سال 2020 است. ایسنا/وانگ یانگ via Getty Images

اگر شما در حال فکر کردن در مورد رفتن در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید این چهارم جولای آخر هفته شما ممکن است کمی نا امید نه تنها به دلیل بازگشایی شده است آهسته در سراسر کشور با توجه به تجدید حیات COVID-19 موارد است. در سمت روشن برخی از خرده فروشان مورد علاقه خود را هنوز هم ممکن است در اطراف یک بار بازگشایی رزومه.

در حالی که ماه بلند مستند خرد شده بیش از یک دوجین فروشگاه های پوشاک مارک به یا ورشکستگی یا شدید آزادسازي بسیاری از آنها ادامه خواهد داد عادی نمای عملیات تا زمانی که آنها اجرا از پول نقد. این بدان معناست که شما هنوز هم می توانید فروشگاه در این فروشگاه به عنوان طولانی به عنوان آنها وجود داشته باشد—و بازگشایی شد.

راز ویکتوریا

راز ویکتوریا بوده است در این فرایند به طور دائم بسته شدن 250 مکان در آمریکای شمالی پس از آن سهام خصوصی خریداری مقابله سقوط از هم جدا است. شرکت مادر آن, L مارک های خود ادامه خواهد داد عامل باقی مانده 600 فروشگاه حداقل در طول سال 2020 است. آن محل همراه با L مارک های متعلق به Bath & Body Works فروشگاه در مرحله بازگشایی مطابق با قوانین محلی.

J. Crew

بدهی زده پوشاک زنجیره ای برای ورشکستگی زمینه در اوایل ممکن است. اما طرفداران آن preppy لباس و لوازم جانبی هنوز هم قادر خواهد بود به فروشگاه به طور معمول برای آینده قابل پیش بینی. به عنوان این هفته J. Crew دارای بازگشایی 60 درصد از آن 500 فروشگاه.

خرده فروش ممکن است در نهایت باید به طور دائم نزدیک ده ها تن از فروشگاه به عنوان یک نتیجه از فصل 11 بازسازی. این شرکت در حال حاضر در حال مذاکره فروشگاه شرایط اجاره نامه با صاحبخانه.

آلدو گروه

کانادا کفش فروشنده ورشکست شده است. اما مالکیت آن سازماندهی مجدد به نظر می رسد امیدوار است. این شرکت از 1000 فروشگاه در آمریکا و کانادا در حال بازگشایی. شما می توانید وضعیت خود را در نزدیکی آلدو فروشگاه در وب سایت شرکت.

JCPenney

در بیشتر بحرانزده فروشگاه سمت چیزهایی نیست که به دنبال بد یا.

JCPenney که پرونده برای ورشکستگی در ماه مه به بازگشایی بخش عمده ای از فروشگاه های آن است. و آنها در واقع تولید سالم جریان درآمد که حتی می تواند کمک به مبارزه خرده فروش مذاکره یک معامله خوب با وام دهندگان.

وکلای نمایندگی JCPenney روز چهارشنبه گفت تگزاس ورشکستگی قاضی که درآمد حاصل از بازگشایی مکان تا به حال پیشی اولیه پیش بینی از آینده فصل 11 مهلت. JCPenney شده تا 8 ژوئیه ارائه طرح تغییر ساختار به دادگاه. اول آن-رهن وام دهندگان خواهد شد و سپس یک هفته تا تصمیم بگیرند که آیا آنها به تایید این طرح است.

میسی

اگر چه میسی دچار رکورد تلفات و کاهش هزار شغل در سه ماه گذشته اکثر آن 775 فروشگاه ها باز هستند و در حال حاضر از جمله کسانی که در واقع در داخل مراکز که هنوز بسته است.

باقی مانده فروشگاه ها خواهد شد به احتمال زیاد بازگشایی بیشتر به آرامی بسته به جهت بیماری همه گیر. “در حالی که ما انتظار نداریم که یکی دیگر از ملی shutdown ما پیش بینی تاثیر منطقه ای به عنوان مصرف کنندگان را تشویق به ماندن در خانه” میسی مدیر عامل جف Gennette گفت: سرمایه گذاران روز چهارشنبه در این شرکت درآمد سه ماهه تماس بگیرید.

Neiman Marcus

Neiman Marcus, که همچنین برای ثبت فصل 11 در اوایل ممکن است در مسیر ادامه با ورشکستگی از طریق سازماندهی مجدد در پاییز سال جاری به معنی فروشگاه بهره برداری پایدار باقی خواهد ماند تا پس از آن.

ماه گذشته گروه فروشگاه های زنجیره ای به دست آمده یک قاضی تصویب به دسترسی نزدیک به 700 میلیون دلار از منابع مالی جدید که مدیر عامل Geoffroy ون Raemdonck گفت: ارائه خواهد شد “نقدینگی کافی برای اطمینان از تداوم کسب و کار به عنوان ما به تدریج بازگشایی فروشگاه های ما سرمایه گذاری در سقوط موجودی صندوق توسعه دیجیتال ما ارائه شده است.”

سیرز و Kmart

کسانی که به دنبال سیرز ” حماسه سقوط در سال 2018 ممکن است فکر می کنم که با نام تجاری بلند رفته است. آن را هنوز هم وجود دارد در واقع اگر چه در مقیاس بسیار کوچکتر. پس از ظهور از فصل 11 در اوایل سال 2019 سیرز منقبض شده بود تعدادی از آن سیرز و فروشگاه Kmart از بیش از 400 فقط 200. حدود نیمی از آنها بازگشایی شد.

چند دوجین از فروشگاه Kmart هرگز بسته در طول مستند چرا که آنها به فروش برخی از مواد غذایی و در نتیجه تلقی ضروری کسب و کار در سراسر این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>