سریع Coronavirus کیت تست بازگشت نتایج در 45 دقیقه تنظیم کنید به رول کردن در ما

ایالات متحده با آن مواجه است کمبود شدید Covid-19 تست مواد که مانع بهداشت مقامات توانایی درک درست درجه coronavirus بیماری همه گیر. جان Paraskevas/Newsday RM ویس گتی ایماژ

نوآورانه Covid-19 تست سیستم متولد از دره سیلیکون است که می تواند در نتیجه کاهش زمان تحویل از روز را فقط 45 دقیقه دریافت کرده اضطراری تایید سازمان غذا و دارو و آماده است نورد از سراسر کشور برای کمک به سهولت امریکا وخیم coronavirus وضعیت.

اعلام مقررات ترخیص در شنبه Cepheid این Sunnyvale کالیفرنیا.-بر اساس شرکت در پشت مصوب تکنولوژی GeneXpert سیستم گفت: تست کیت آغاز خواهد شد حمل و نقل در هفته آینده و در دسترس خواهد بود در پایان ماه مارس.

همچنین نگاه کنید به: 4 سریع Covid-19 کیت های آزمایش است که می تواند به نوبه خود جزر و مد از این بیماری همه گیر

Cepheid تست سیستم اولین نقطه از مراقبت Covid-19 دستگاه تایید شده توسط FDA به این معنی است که آزمون انجام می شود توسط یک بالین بیمار و یا در مطب دکتر به جای یک ویژه آزمایشگاه. تا به حال تست coronavirus نیاز به یک پرستار برای گرفتن سواب از پشت بینی بیمار و سپس ارسال نمونه به یکی از 91 CDC-مجاز آزمایشگاه در کشور است. کل فرایند اغلب طول می کشد روز به بازگشت به نتایج.

“در طول این زمان افزایش تقاضا برای خدمات بیمارستان پزشکان به فوریت نیاز به بر روی تقاضا تست تشخیصی برای زمان واقعی مدیریت بیماران در حال بررسی برای ورود به امکانات مراقبت های بهداشتی” دیوید Persing, Cepheid ارشد پزشکی و فناوری افسر در بیانیه ای گفت: بیش از آخر هفته.

در مقیاس بزرگ تصویب Cepheid سریع فن آوری های تست—و احتمالا سایر نقطه از مراقبت های تست سیستم—این بدان معنی است که ایالات متحده می تواند موجی از گزارش Covid-19 مورد در روزهای آینده. اما نتیجه این است که مراقبت های بهداشتی مقامات را واضح تر درک درست درجه از همه گیر و در نتیجه پیاده سازی موثر تر مهار اقدامات است. گسترده آزمایش ثابت کرده اند که مهم ترین عنصر در موفقیت کاهش Covid-19 گسترش در دیگر سخت ضربه کشورها از جمله چین و کره جنوبی و ژاپن است.

“دقیق آزمون تحویل به بیمار می تواند تحول” Persing افزود: کمک به کاهش فشار است که ظهور [Covid-19] شیوع است و قرار است در امکانات بهداشتی است که باید به درستی خود اختصاص تنفسی جداسازی منابع است.”

Cepheid در حال حاضر حدود 5000 GeneXpert سیستم در ایالات متحده قادر به نقطه از مراقبت های تست و برای استفاده در بیمارستان ها گفت: Cepheid رئیس جمهور وارن Kocmond. “ما سیستم های خودکار نیست و نیاز کاربران به آموزش های تخصصی برای انجام تست—آنها قادر به در حال اجرا 24/7 با بسیاری از سیستم های در حال حاضر انجام این کار امروز است.”

روز یکشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که 254,000 شهروندان آمریکایی آزمایش شده اند برای coronavirus در بهداشت عمومی آزمایشگاه. حدود 30000 از آنها شد تست مثبت است.

“وجود دارد یک بیت از یک کلمه دلگرم کننده در آن” پنس گفت. “این کاری بود که از هر 10 آمریکایی که تست شده اند و فکر می کردند که کروناویروس در واقع آن را به حال. نه از 10 نیست.”

در مطبوعات زمان 33,404 مردم در ایالات متحده تشخیص داده شده اند با Covid-19 با توجه به CDC آخرین شمارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>