“ما داستان عشق آغاز شده و با یک رد. من در عبور از جاده و او گسترش دست خود را به کمک کند. پس از آن من تا به حال اقتباس خودم را در عبور از جاده ها و انجام دیگر مهارت های حرکتی بنابراین من خودداری کرد. چه کسی می دانست امتناع خواهد منجر به یک عمر همراهی است.”

Everyone در Bappaditya نق نقو را دور خانواده او را سرزنش برای مرگ پدرش در مارس 2013. آنها معتقد بودند که آن را با توجه به لعنت سقوط کرد که بر خانواده, چرا که او در عشق با یک ‘متفاوت’ دختر.

ارتقاء

اما مشخص نق نقو ایستاده با عشق از زندگی خود را, Jeeja Ghosh یک آوازی از کار افتادگی-فعال حقوق که متولد شده مبتلا به فلج مغزی (CP).

او اجازه نمی دهد هر گونه نظر منفی خود را تحت تاثیر قرار روابط و آگاهانه آنها در مورد چگونه پدر خود را به آنها داده بود نعمت.

این اولین بار نیست که نق نقو با افتخار در دفاع از خود ، نیز وجود داشته اند که نمونه هایی که در آن Jeeja متحمل شده است فشار از مردم در اعتراض به توهین و طعنه و محافظ نق نقو از آنها.

کلکته-بر اساس زن و شوهر الهام بخش برای چندین نفر برای شکستن کلیشه های به چالش کشیدن هنجارهای جامعه و آموزش بیمار-مطلع در مورد این مسئله از کار افتادگی.

“من در عشق با او حس شوخ طبعی’

زمان Jeeja ملاقات ناگ او در حال حاضر حک شده هویت او به عنوان یک قهرمان اجتماعی vis-a-vis حقوق معلولین.

واقعی و غیر سازشکار, Jeeja هرگز تردید در reprimanding مردم به جهل خود و یا آنهایی که درمان او هیچ کمتر است.

“او شده است صریح فرد از دوران کودکی است. هر چند او به دام افتاده در یک نافرمان بدن او نمی خجالتی و دور از مسئولیت ها و آرمان. تمام درگیری ها با رنگ و لعاب طنز است و بهترین قسمت در مورد او می گوید:” نق نقو.

پس از اتمام کارشناسی ارشد خود را در مطالعات ناتوانی از دانشگاه لیدز انگلستان, Jeeja آمد به هند و فورا پیوست موسسه هندی فلج مغزی (IICP) به سر ناتوانی بخش.

نوشته است که او پیوست قانون حقوق بشر شبکه (HRLN) به عنوان یک فعال اجتماعی در سال 2008. این جایی است که او به ملاقات نق نقو او وجود دارد به عنوان یک مشاور حقوقی.

نق نقو بود در حال حاضر در دفتر خود در پیوستن به تاریخ است, اما او را به شنیدن زمزمه های یک دختر بود که بسیار باهوش بود اما یک ‘متفاوت’ ظاهر.

و سپس یک روز او در نهایت او را ملاقات کرد.

“من تحت تاثیر قرار گرفته بود پس از یادگیری در مورد اعتبار علمی. من احساس کردم که آن را شجاع از او به طور مستقل زندگی می کنند در یک کشور خارجی با وجود داشتن یک اختلال مادرزادی می گوید:” نق نقو.

در ضمن Jeeja را پولادین چشم تمرکز بر روی اهداف خود را با سمت چپ هیچ وقت حتی متوجه او اجازه دهید به تنهایی یک مکالمه است.

ارتقاء

“ما داستان عشق آغاز شده و با یک رد. من در عبور از جاده و او گسترش دست خود را به کمک کند. پس از آن من تا به حال اقتباس خودم را در عبور از جاده ها و انجام دیگر مهارت های حرکتی بنابراین من خودداری می گوید:” Jeeja.

امتناع خواهد منجر به یک مکالمه پس از آن دو و در نهایت هر دو آنها خیره در یک عمر همراهی.

آنها ازدواج کردم در مه 11, 2013, اما درست زمانی که آنها فکر می کردند که تا به حال فتح همه چالش های دیگر در انتظار آنها است.

تکمیل خانواده خود را با تصویب

در سال 2018, Jeeja شد اولین زن با CP به اتخاذ یک کودک در هند.

در حالی که این هیچ معنی شاهکار سفر از تشکیل پرونده برای تصویب به دریافت مهر تایید از منطقه شرقی رئیس مرکزی تصویب منابع سازمان (کارا) سخت بود.

قبل از ملاقات دختر خود را قانونی تصویب نهاد را رد کرده بود تصویب چندین بار بر این اساس است که یک فرد معلول مانند Jeeja جا نیست به مراقبت از یک کودک.

زن و شوهر فرار ستون برای ارسال به دریافت گزارش از چند پزشکان پزشکی که گواهی آنها را به عنوان ذهنی و جسمی مناسب است.

آن زمان که زن و شوهر تقریبا دو سال قبل از آنها استقبال خانه دختر خود Hiya در مارس 2018 از تصویب مرکز در Odisha را Keonjhar منطقه.

“این عشق در نگاه اول. او به سختی پنج ماه هنگامی که ما به خانه اش. ما با استخدام یک پرستار بچه به عنوان دست زدن به یک کودک نو پا می تواند بسیار خواستار است. Jeeja ممکن است قادر به به طور کامل مراقبت از Hiya در خود اما عشق برای او نهان است. پس از به اتمام رسانده خانواده ما” می افزاید: نق نقو.

نق نقو و Jeeja مواجه اند اب و هوای چندین طوفان و چالش ها در سفر خود را, اما همه به نظر می رسد کم رنگ در مقایسه با شادی از ساختمان مانند یک خانواده دوست داشتنی.

این بسیار نادر است برای پیدا کردن یک همراه و همدم که می بیند شما فراتر از خود ضعف یا ناتوانی است که معتقد است که در شما بدون هیچ گونه قضاوت و یکی است که شما را پشتیبانی بدون قید و شرط.

آنها در واقع خوش شانس برای هر یک از دیگر یافت!

همه تصاویر از منابع Bappaditya ناگ/Facebook


همچنین بخوانید: همسر خود را از دست داده و خاطرات خود را به آلزایمر اما او هرگز متوقف مراقبت


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im