یک 2,200 شخص کارناوال کروز سرگردان در دریا—با وجود هیچ Coronavirus شناسایی

The Westerdam cruise ship (back) operated by Holland America Line.

این Westerdam کشتی کروز (back) توسط Holland America Line. یوری SmityukTASS via Getty Images

در فوریه 1, یک Westerdam کشتی کروز با 1,455 مهمان و 802 خدمه در هیئت مدیره خروج از بندر هنگ کنگ برای 14 روز کروز با توقف در ژاپن و تایوان است. اما تا کنون کشتی نکرده اند قادر به حوض در هر نقطه به عنوان کشورهای در سراسر آسیا و بستن مرزها به گردشگران به عنوان یک اندازه گیری به کمک شامل ووهان شیوع کروناویروس.

روز دوشنبه پس از رد ورود در چهار پورت—تایوان و ژاپن و فیلیپین و گوام—مسافران گفته شد که آنها خواهد بود متحرك در تایلند این پنج شنبه. اما در صبح روز سه شنبه, تایلندی گفته است که آنها می خواهم به دستور تایلند عمومی وزیر بهداشت به نوبه خود کشتی دور با توجه به coronavirus نگرانی.

همچنین نگاه کنید به: تسلا, اپل, چهره خطرناک در آینده چین به عنوان رزومه کاری در میان Coronavirus

این Westerdam اپراتور, Holland America Line, یک نام تجاری تحت کروز کارناوال های غول پیکر Corp. گفت: آن است که هیچ دلیلی برای این باور وجود دارد هر گونه موارد از coronavirus در هیئت مدیره و که کشتی تحت قرنطینه.

Holland America Line گفت: که آن را “به طور جدی این موضوع” و وعده داده شده به ارائه به روز رسانی به زودی به عنوان امکان پذیر است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) در تلاش است به کمک بیش از حد نشان می دهد که مقامات بهداشتی می تواند در هیئت مدیره کشتی به ارزیابی مسافران به سلامت به ببینید که آیا آنها ممکن است اجازه ورود به تایلند.

این Westerdam در اصل برنامه ریزی شده برای پیاده روی 15 فوریه در یوکوهاما, ژاپن, که در آن یکی دیگر از کارناوال کشتی الماس شاهزاده کشتی کروز شده است تحت یک 14 روز در قرنطینه از هفته گذشته پس از ده ها تن از coronavirus موارد مشخص شد در میان 3,700 مسافران در هیئت مدیره. از سه شنبه 135 نفر در الماس شاهزاده خانم تایید شده است که این رمان تنفسی ویروس.

مسافران در Westerdam در حال تلاش برای مقابله با “برزخ” آنها شده ایم به چپ در. “قطعا استرس زا باشد. ما شده اند در دریا 14 روز از این جمعه” یک مسافری که می رود توسط “Mountain_AJ” در توییتر نوشت: روز سه شنبه.

“من می توانم درک کنند که چگونه ناامیدی می توانید در زمانی که امید است نقش برآب” او توییتی چند ساعت بعد. “همانطور که در حال حاضر کشتی ما نیست به ما گفت که ما در حال رفتن به تایلند برای پیاده. اولین بار این صبح خنده شنیده شد که دوباره آرام.”

دیگران سعی کنید به نگه داشتن روحیه خود را بالا نگه دارید و خود را مشغول طریق این زمان دشوار است.

کریستینا Kerby مراقبت های بهداشتی مدیر Blue Shield of California, گفت: مسافران بودند که درمان بسیار خوبی توسط خدمه. “خیلی ممنون خوش بین خدمه هنرمندان بزرگ و کاپیتان نگه داشتن ما به خوبی آگاه” او توییتی در روز شنبه.

از آن شده است وجود دارد یک اسکار مشاهده, پارتی, صبح, دوچرخه سواری باشگاه و یک حوله تاشو کلاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر