980 نفر دستگیر شده در کلکته برای هجوم مستند

کلکته: در مجموع 980 نفر دستگیر شده اند در این شهرستان در طول 24 ساعت پس از چهار شنبه ساعت 5 بعد از ظهر برای هجوم مستند نظم اعمال شده توسط دولت در تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ارشد افسر پلیس در اینجا گفت.

دستگیری ساخته شده بودند توسط پلیس کلکته در طول naka-چک کردن و گشت در سراسر شهر گفت:

از 980 دستگیر, 284 نفر از مرکزی در بخش 166 از بخش جنوبی و از 112 شرقی حومه بخش.

یکی دیگر از 111 نفر دستگیر از حومه جنوبی بخش 61 از جنوب شرق بخش و 84 برگزار شد از شمال تقسیم افسر گفت.

در شرق بخش 20 نفر بودند دستگیر و به نقض ‘کل ایمنی محدودیت’ در حالی که 71 هر دستگیر شدند از جنوب غرب تقسیم و پورت را بدست آورد, او گفت:.

کسانی که دستگیر خواهد شد و تحت تعقیب قرار IPC بخش برخورد با نافرمانی از دستور افسر اضافه شده است.

درخواست مردم به شدت پایبند به مستند سفارش کلکته کمیسر پلیس Anuj Sharma کارگردانی کرده است ماموران به قوی اقدام قانونی علیه کسانی که نقض هنجارها.

“نمی آیند بدون اجازه معتبر /دلایل. من خواسته اند افسران @KolkataPolice به طور دقیق و گرفتن قوی اقدام قانونی. من درخواست تجدید نظر به شهروندان به مهربانی همکاری & #StayHomeStaySafe در طول #CoronavirusLockdown ما باید همچنان با اقدام قانونی علیه متخلفان” Sharma توییتی.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>