‘95% مواد غذایی کودک حاوی فلزات سمی’: مادر راه طبیعی و سالم تغذیه مخلوط

“با هر بسته از مخلوط ما با ارائه یک دفترچه 55 دستور العمل” به اطلاع بنیانگذار Shruti Ajmera ردی.

Parents همیشه می خواهند بهترین ها را برای فرزندان خود به خصوص وقتی که می آید به مواد غذایی به دلیل مهم نقش آن در حفاظت از آنها را از بیماری و ترویج رشد سالم و توسعه است.

ارتقاء

Shruti Ajmera ردی بود و هیچ تفاوتی ندارد. در طول بارداری او تحقیقات گسترده نشان داد که طبیعی سبزی و millets در صدر لیست از مغذی ترین مواد غذایی است او می تواند تغذیه کودک همراه با جو و برنج و جو در میان دیگران.

16+ مواد تشکیل دهنده سالم که شامل غلات و حبوبات و آجیل و دانه ها در حال حاضر در Hapup را مخلوط

اما پس از زایمان این کار مادر بود که مدیریت سرمایه گذاری در آن زمان پیدا کردم آن را بسیار به چالش کشیدن به ترکیب تمام مواد تشکیل دهنده سالم در پسر او را در وعده های غذایی.

“من شروع به تحقیق در مورد نوزاد سالم مخلوط مواد غذایی در بازار بودند که نگهدارنده های طبیعی و می تواند تغذیه به بچه من همراه با غذای خانگی. نه تنها وجود دارد کمبود این محصولات در بازار اما آنچه که من به عنوان خوانده شده تا در مورد غذای کودک من شوکه شده” اشاره Shruti.

Shruti یافت می شود که 95 درصد از مواد غذایی حاوی یک یا بیشتر از مواد شیمیایی سمی مانند آرسنیک و جیوه و سرب که اثرات طولانی مدت بر سلامت کودکان است.

در حالی که او نگران با اطلاعات او نیز فکر در مورد پدر و مادر مانند او بودند که در همان قایق و می خواستم به ارائه نوزادان خود را با بهترین تغذیه اما نمی تواند پیدا کردن محصولات با کیفیت که گذشت خود را موشکافی شدید.

این مجموعه چرخ در سر گردونه و پس از تحقیقات زیادی در اکتبر 2018 او تاسیس Hapup راه اندازی فراهم می کند که تغذیه مخلوط که عاری از هر نوع مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده و نمک و یا حتی شکر.

Shruti Ajmera ردی بنیانگذار Hapup

Hapup را مخلوط حاوی مواد تشکیل دهنده سالم مانند ragi, hayr, bajra دم روباهی ارزن, اسب, گرم, لوبیا, سبز, گرم, بادام, بادام زمینی, برنج قرمز, در میان دیگران. بسیاری از این دانه ها شده اند منابع, کشاورزی, تعاونی مانند Timbaktu جمعی است که تضمین می کند که آنها با کیفیت خوب.

“این مخلوط کاملا طبیعی هستند و برخی از آنها حاوی خوبی از حدود 16+ مواد تشکیل دهنده. در حالی که آنها را می توان در خانه آن را به چالش به منبع خالص, مواد تشکیل دهنده, و این جایی است که Hapup می آید,” او می گوید.

بهترین بخش این است که این مخلوط سالم هستند نه فقط برای کودک شما اما مصرف می تواند توسط تمام اعضای خانواده.

“بزرگسالان می تواند اضافه کردن مخلوط به chapatis پنکیک مخلوط dosas idlis, کیک, در میان دیگران. با هر بسته از مخلوط ما با ارائه یک دفترچه 55 دستور به طوری که مصرف کنندگان ما می توانیم خلاق در راه آنها ترکیب این مخلوط را به مواد غذایی خود را,” توضیح می دهد که 33 ساله کارآفرین.

فوق العاده nutri مخلوط است قدرت بسته بندی شده با مواد مغذی و عالی برای رشد کودک خود را.

پس آنها شروع عملیات Hapup حدود 10 انبار نگه داشتن واحد (sku ها) در موجودی خود را و catered به مشتریان در حدود 45+ شهرستانها. محصولات خود را نیز تایید شده توسط پزشکان اطفال در حال و بیمارستان ها مانند خوب بیمارستان کریشنا بیمارستان کودکان, در میان دیگران.

سعی کنید Hapup سالم مخلوط جوجه در اینجا.

تغییر در کارآفرینی سفر

Shruti بزرگ در دهلی نو و تکمیل مدرک لیسانس خود را در تجارت از Shri Ram, کالج بازرگانی (SRCC).

او سپس به دنبال یک استاد را در سرمایه گذاری و امور مالی از دانشگاه دورهام. پس از بازگشت او در سال 2009 او در زمینه مدیریت خزانه داری برای چند سال و پس از آن کاوش سرمایه (VC) صحنه کار با پیشرو VC شرکت تا سال 2013.

Shruti با اعضای تیم در یک پاپ آپ

Hapup نیست Shruti اولین بازار مال فروشان. در سال 2014 او در آغاز خود را برای اولین بار کارآفرینی سرمایه گذاری با شوهرش. نام راه اندازی شد, ‘اجاره-مجموعه-برو” و آن را اجازه مشتریان برای اجاره محصولات که در غیر این صورت برای خرید گران قیمت مانند دوچرخه, دوربین, لنز دوربین, در میان دیگران.

Shruti ادعا می کند که راه اندازی شد واقعا موفق به عنوان آنها قادر به پوشش 16 شهرستانها و تا به حال 20 عضو تیم هسته ای.

اما پس از مدتی او شروع به احساس واقعی قطع ارتباط با کل ایده و احساس می کردم که او می خواست به انجام کاری موثر. هنگامی که او یک مادر و شروع به تمرکز بیشتر بر روی Hapup او تصمیم به خروج از راه اندازی و از آن تعطیل در سال 2017.

سالم مخلوط برای نوزاد شما

Hapup محصولات توسعه داده شده است در همکاری با متخصصان تغذیه در این شهرستان است. هنگامی که آنها ساخته شده چند دسته از دانشمندان موسسه ملی تغذیه (NIN) تست شده و مورد تجزیه و تحلیل خود را مخلوط به آنها بازخورد در مورد چگونگی بهبود ترکیب. پدر و مادر بیش از حد به انتقادات و پیشنهادات خود را.

“علاوه بر این, Dr P Sudarshan ردی پیشرو متخصص اطفال در حیدرآباد نیز هدایت ما در طول روند در آینده با محصولات” اشاره Shruti.

همه این بحث ها و مذاکرات منجر به سه نهایی محصولات—جوانه زده در تغذیه مخلوط جوانه زده ragi مخلوط و فوق العاده nutri مخلوط. این مخلوط به طور طبیعی فرآوری شده و بسته بندی شده با چهار زمان کوچک زنان کوچک کارآفرینان در حیدرآباد که آموزش دیده برای انجام این کار اما نه در حقوق و دستمزد خود را.

“ما عرضه آنها را با مواد تشکیل دهنده و یک بار این پایه به شکل یک ترکیب ما خرید آن را از این زنان است. ما برخی از بسته بندی در واحد ما نیز برای حفظ استاندارد در تمام محصولات ما” به اطلاع Shruti.

Shruti همچنین اذعان تیم طراحی که با او کار می کرد به صورت پاره وقت به صورت های آینده با بسته بندی نهایی.

ارتقاء

این جوانه زده در تغذیه مخلوط حدود 16 مواد تشکیل دهنده مانند انواع ارزن از جمله bajra ragi, hayr با آجیل مانند بادام کاشو و بادام زمینی است. درست شایستگی از محصولات بهترین و تایید شده توسط افرادی که از آنها استفاده می شود.

نگاهی به دهلی نو بر اساس محقر Shraddha جین برای مثال است که با استفاده از Hapup محصولات از قبل از تولد پسرش.

“دوستان به من گفت در مورد Hapup محصولات, حدود دو سال پیش. پسر من یک سال و نیم و من شده اند تغذیه این را به او پس از هفت ماه گذشته. در طول بارداری نیز من خود را به غذا خوردن مخلوط را در قالب یک فرنی و یا اضافه کردن آن به دوغ می گوید:” Shraddha.

پس سعی محصولات خودش او بیشتر متقاعد مورد مزایای آن و کیفیت آن vis-a-vis دیگر کودک مواد غذایی موجود در بازار است. “حتی زمانی که ما chapatis ما این مخلوط آرد گندم. بهترین بخش این است که محصولات نگهدارنده رایگان و همه” او می گوید.

مبارزات روزمره و غلبه بر آنها

این جوانه زده در تغذیه مخلوط می شود incoorporated در کودک شما رژیم غذایی به شکل فرنی در حالی که شما می توانید آن را به رژیم غذایی روزانه خود را به عنوان به خوبی.

یک کار به طور متوسط در روز برای Shruti شروع می شود با تیم او که در آن همه آنها را سهام از سفارشات که نیاز به برآورده شود. Shruti پس از آن به نظر می رسد در فرصت های کسب و کار برای رشد و چگونه او می تواند مقیاس کردن عملیات.

وجود چالش های متعددی است که چهره آنها در سطح عملیاتی و یکی از بزرگترین منابع است مواد درست از حق مردم است.

“اغلب طول می کشد زمان به دیدار حق فروشندگان که می تواند به شما عرضه با کیفیت خوب مواد تشکیل دهنده. اما هنگامی که شما پیدا کردن یک منبع خوب به آنها را نگه دارید. این مردم هستند که کمک خواهد کرد که شما را بیشتر در برقراری ارتباط با افراد همفکر. حداقل این چیزی است که من را دیده اند در تجربه من,” او می گوید.

خود را گناه زیاده روی پیچ و تاب سالم با اضافه کردن Hapup را nutri مخلوط

در حال حاضر آنها منبع از چند تعاونی اما در آینده او می خواهد به منبع او غلات و دیگر محصولات از کشاورزان به طور مستقیم.

چالش دیگری که Shruti صحبت از این است که اطمینان که محصولات با استانداردهای کیفیت دقیق.

“از آنجا که ما نمی استفاده از هر گونه مواد نگهدارنده یک فرآیند دقیق نیاز به دنبال داشته باشد و اطمینان حاصل شود که کیفیت محصول را رها نمی کند. از آنجا که محصولات طبیعی حتی اگر وجود دارد یک تغییر در فصل ممکن است در نتیجه کیفیت تفاوت. از این رو ما به طور مداوم تست محصولات ما است.”

Shruti همچنین اذعان می کند وجود دارد این است که دانش بسیار کمی در مورد خوبی از millets در میان مردم عادی.

اما او می گوید که از طریق پاپ آپ آلی بازارها و نمایشگاه های او شده است قادر به مکالمه به جلو است. او و تیم خود را به اطلاع مردم در مورد ارزش غذایی این دانه و چگونه آنها گنجانیده شده در Hapup محصولات.

Hapup را جوانه زده ragi مخلوط را می توان به راحتی اضافه شده به مخلوط خود.

کارآفرین دارای یک اشاره گر چند برای دیگران که همچنین می خواهم برای شروع سرمایه گذاری خود را.

“همیشه به یاد داشته باشید که انجام شد بهتر از کامل است. آیا منتظر نیست برای همه چیز به چین, به طوری که شما می توانید شروع به. شروع با یک ایده انجام تحقیقات خود را و دریغ نکنید. بیش از تجزیه و تحلیل چیزهایی که گاهی اوقات می تواند ایجاد یک وضعیت از ‘تحلیل-فلج. بنابراین اجازه ندهید که اتفاق می افتد و فقط شروع,” او می گوید.

پس چه چیزی در فروشگاه برای Hapup در آینده ای نزدیک ؟

Shruti اطلاع که آنها باید در مورد 12 ارزن-بر اساس محصولات در خط لوله است که آنها در حال حاضر در حال کار بر روی این خواهد بود راه اندازی شد و تا اواسط سال 2020 است.

“در حالی که من شروع به با که مایل به ارائه نوزادان با بهترین تغذیه در حالی که همچنین ساخت آن را آسان تر برای پدر و مادر کار ما آمد تا با چیزی است که خوب است برای کودک شما و شما. در پایان من می خواهم مردم به درک این است که برخی از مد زودگذر است که موقت است. آنچه که ما در حال تلاش برای ارائه یک انتخاب شیوه زندگی سالم برای مردم در تمام سنین است. ما امیدواریم که که Hapup می شود بخشی از مردم را روزانه انتخاب شیوه زندگی در کشور” او آمده است.

آتش سریع:
*یک کارآفرین شما را تحسین.
جواب: کلینی Gongi بنیانگذار باستان زندگی می کنند.

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک
جواب: اینترنت انجام داده شگفتی از میکرو کارآفرین و انجام خواهد شد تا در آینده

*یک ارزش است که می تواند کمک به رشد کسب و کارهای کوچک
جواب: هفتم کیفیت خدمات/محصولات

*کتاب های مورد علاقه خود
جواب: شریل سندبرگ را ‘ناب در’

*در وقت آزاد من ____…
جواب: خواندن صرف زمان با خانواده و شنا

* قبل از این مصاحبه من بود ____…
جواب: بازی با پسرم

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار است
جواب: آن که خوب است به شکست است.

*یک سوال من همیشه از مردم در حالی که استخدام است ____…
جواب: چرا آنها می خواهم به کار با ما.

*بهترین مشاوره شما همیشه به ____…
جواب: “شما رو این!”


همچنین بخوانید: یک جلسه با الهام از اواز یا موسیقی دو نفری برای ایجاد شگفت انگیز محصولات ارگانیک از بیش از 8000 کشاورزان


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>