90-سال-پیرمرد ضربان COVID-19 در جیپور

جیپور: 90 سال موفق به شکست COVID-19 به عنوان او مرخص شد از اس ام اس در بیمارستان اینجا را روز سه شنبه پس از دو گزارش آمد منفی, سلامت, مقامات گفت.

بهونی شانکار Sharma, 90 ارائه شد با گل توسط پزشکان ابراز شادی خود را تخلیه.

اضافی دبیر کل Rohit Kumar Singh گفت: “Sharma بود ساکن Dhuleshwar باغ جیپور که پذیرفته شد در IDH (بیماری های عفونی بیمارستان) در 14 آوریل و پس از COVID مثبت گزارش.”

“او شناخته شده است مورد فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر و بیماری مزمن کلیه. در آوریل 25, ما برای اولین بار گزارش منفی و در آوریل 27, ما رو دوم خود را با گزارش منفی بیش از حد. روز سه شنبه ما را مرخص Bhawani شانکار Sharma برای خانه قرنطینه.”

او مبتلا به پنومونی که با این حال اعتراف کرد شرایط او شروع به بهبود از مارس 20. پس از آن او مورد آزمایش قرار گرفت و دو بار گزارش خود بیرون آمد منفی گفت: مقامات بهداشتی.

“اگر شما صبر و روح مبارزه شما می توانید ضرب و شتم این بیماری است. به دنبال دستورالعمل از پزشکان به آنها اعتماد و داروهای خود را در زمان به عنوان آنها می گویند” گفت: شارما در حالی که خروج از بیمارستان پس از بهبودی.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>