90 درصد بازیافت کاهش صورتحساب برق: Chennai Duo ایجاد شگفت انگیز خانه سبز در اطراف یک درخت!

“ما نمی خواهید به واردات سنگ مرمر از ایتالیا یا چوب از برزیل. ما می خواستیم که شامل کار محلی منابع محلی و مهمتر از هنرهای محلی و صنایع دستی در خانه های ما ساخته شده است.”

ارتقاء

یک بادام زمینی درخت دراز در قلب یک Auroville طرح که در آن قیدار می خواستم برای ساخت خانه رویایی خود است.

او در تماس با دوستان خود harini بازیگر راجو و Anupama Bothireddy هر دو از معماران و بنیانگذاران شرکت از چنای بر اساس Studio DCode برای این پروژه داد و آنها را ساده و مختصر—خانه را باید ساخته شده در اطراف درخت بدون ایجاد آن هر گونه آسیب است و با نام تجاری جدید ساخت و ساز را به مانند یک 100-سال-خانه های قدیمی.

معماران مورد بحث و بررسی گزینه های مختلف و در نهایت وارد, در راه حل کامل.

“Auroville غنی با مصالح ساختمانی مانند دست دوم و باستانی, پیر و چوب و ستون ها و بیشتر. ما به کاوش شهرستان و برگزاری برخی از چیزهای دوست داشتنی برای این پروژه است. در مکان های که در آن ما می تواند استفاده از مواد مانند پانل های شیشه ای—ما دور انداخته بازیافت بطری های ساخته شده و پنجره های رنگارنگ. سرانجام در حدود 90 درصد از مواد ساخت و ساز تبدیل به بازیافت!” Harini بازیگر سهام با بهتر هند (TBI).

نه تنها آنها را به قیدار کامل خود را از این پروژه نیز تنظیم صحنه برای چه Studio Dcode بود برای تبدیل شدن به یک شرکت معماری است که به ترویج توسعه پایدار, استفاده از مواد بازیافت شده می یابد و راه را به مرگ هنر آسایش در یک خانه شاد.

پس مفهوم آن در سال 2008 این شرکت مشغول به کار در 50+ پروژه ارائه یک زمین دوستانه جادار و محیط دنج با هر خانه است.

در مورد چنای معماران:

Chennai sustainable architecture studio Dcode
(L) تیم رویایی و (R) قیدار ،

Harini بازیگر و Anupama هر دو alumnae از SRM دانشگاه در چنای. اتفاقا هر دو آنها تصمیم به دنبال کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه گرینویچ در لندن است.

در حالی که Anupama تصمیم گرفتند برای کارشناسی ارشد معماری منظر harini بازیگر به دنبال یک سال بعد و کارشناسی ارشد طراحی شهری. یک سال پس از harini بازیگر بازگشت (در سال 2007) دو تا آمپول کالج و دوستان شما تصمیم به شروع یک شرکت معماری در شهر چنای.

“ایده ما این بود برای ایجاد یک پلت فرم است که با تمرکز بر سادگی و معماری. ما نمی خواهید به واردات سنگ مرمر از ایتالیا یا چوب از برزیل. ما می خواستیم که شامل کار محلی منابع محلی و مهمتر از هنرهای محلی و صنایع دستی در خانه های ما ساخته شده است. قیدار در Auroville به ما داد یکی دیگر از تو رفتگی در دیوار را به تصرف خود—که از پایداری” harini بازیگر سهام.

آنچه در سال 2008 آغاز شده است و امروز منجر به یک خانواده از معماران با استعداد پرشور مشاوران و صنعتگران ماهر.

“یک بار در سال ما برخی از جالب کارآموزی برای معماری, دانشجویان و یا تازه فارغ التحصیلان معماری که آخرین 5-6 ماه. ما سعی می کنیم به ارائه یک امرار معاش به حداقل 3 یا 4 نوع مختلف از ماهر کارگر و یا صنعتگران در هر پروژه,” او می گوید TBI.

ایده هایی برای پایداری

Chennai sustainable architecture studio Dcode
(L) پرکننده سقف ساخته شده و (R) چگونه آن را به نظر می رسد از داخل است.

نه هر خانه می آمد با همان الگو است. استودیو DCode می خواهد پروژه های خود را به طور پایدار و در عین حال منحصر به فرد است. برای این کار آنها را زیر جذاب توصیه:

  • دیوارهای آجری در معرض هر جا که امکان پذیر است: دیوار رنگ استفاده می کنیم حاوی مواد شیمیایی هستند که نه فقط مضر برای محیط زیست بلکه به کسانی که با آنها کار می کنند. در واقع سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش شده است 20-40 درصد افزایش خطر ابتلا به سرطان به کسانی که در تماس منظم با رنگ.
  • طبیعی گچ مانند آهک و گچ و گل و گچ و اکسید گچ در هر کجا که ممکن است
  • محل ویندوز باید تشویق حداکثر طبیعی cross-تهویه و نور طبیعی: “ما متوجه شده اند که ACs اجرا فقط برای نیمی از زمان در یک خانه بزرگ و خوبی قرار ویندوز” harini بازیگر سهام.
  • هواکش در مناطق زندگی می کنند از خانه اجازه می دهد تا حرارت به تصویب سرعت: در عین حال یکی دیگر از ترفند برای حفظ آن ACs خاموش و در عین حال راحت در مکان هایی مانند چنای و Auroville که در آن درجه حرارت بالا نگه داشتن 37°C ،
  • پنجره های سقفی و یا ثابت windows: “این در درجه اول طراحی شده برای اجازه می دهد نور طبیعی در آتریوم و فضاهای با سقف بلند. برای مکان های که در آن باز کردن پنجره ها در دسترس نیست به اجازه نسیم در (با توجه به ارتفاع) ما نشان می دهد ثابت ویندوز اجازه دهید نور طبیعی خورشید در,” او می گوید.
  • حداقل 40 درصد از هر خانه آنها ساخت پایدار در برخی از راه و یا دیگر: “این پروژه خاص و صرفا بستگی دارد چه مواد (اعم از بازیافت یا جدید ساختمان مواد) در دسترس هستند نزدیک به محل پروژه. گاهی اوقات ما حتی بیش از این وضعیت می گوید:” harini بازیگر.

  • پرکننده سنگ برای بام: پرکننده اسلب تکنیک های نوآورانه به منظور کاهش استفاده از سیمان در ساخت دال یا سقف. بخشی از بتن در قسمت داخلی دال (در داخل خانه خود را) با استفاده از یک ‘پر’ مواد – مانند گل گلدان به عنوان مثال. آن را نیز به یک دمدمی نگاه منحصر به فرد خود را به سقف.
  • Ferro-سیمان و پله و ساخته شده است-در Ferro-سیمان مبلمان: Ferrocement یک سیستم ساخت و ساز است که با استفاده از تقویت ملات و فولاد یا آهن مش به ساخت و ساز بسیار سبک وزن است. Harini بازیگر سهم که با این روش آنها می توانند در ساخت بتن پله که محکم هستند اما نه بیش از حد بزرگ است. همچنین با استفاده از سیمان کمتر از متعارف راه پله.
  • دوستدار محیط زیست کف مانند اکسید کفپوش ، کفپوش برای تشویق صنعتگران امرار معاش مانند Athangudi کاشی; و یا حتی گاهی اوقات سنگ کف

یک واحه صلح آمیز در وسط یک شهر

Chennai sustainable architecture studio Dcode
Madhu دختر لذت می برد برخی از زمان آرام در اتاق نشیمن.

در حالی که قیدار را با آن جذابیت قدیمی جهان است یکی از مورد علاقه های شما Madhu Boppana را منزلگاه نیز یک پروژه آنها گرامی.

Madhu با این نسخهها کار در شرکت ارتباطات گروه یک MNC در چنای. او می خواست یک فضایی که به خانواده خود را به یک استراحت از فشار و شلوغی از شهر و نزدیک harini بازیگر و Anupama برای این.

ارتقاء

“من می خواستم این خانه به طور خصوصی و به دور از ترافیک از خط خارج می شود و نزدیک به طبیعت است. من هم بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که دیوارهای تقسیم مردم است. بنابراین ما دو طبقه خانه ما فقط 3-4 دیواره داخلی. و بسیاری از آنها در معرض آجر به جای گچ و یا رنگ لایه,” او می گوید.

ساخت و ساز برای 3-BHK آغاز شد و در سال 2017 و در زمان حدود یک سال برای تکمیل. امروز, این, گرم, باز پر از خورشید در فضا با یک پنجره سقفی است یک پناهگاه برای Madhu شریک زندگی خود را و خود را دختر جوان.

“ما با استفاده از پر کننده دال تکنیک اگر چه من آن را باور نمی خواهد کمک حرارت در هر راه. اما این است که ما دوم تابستان در خانه و ما قطعا از دیدن آن سهم. خانه باقی می ماند 4-6°C خنک تر از خارج است. البته همه چیز به چالش کشیدن در طول یک هفته از یک موج گرما و ما مجبور به تغییر در ACs در اتاق ما. اما زمینه های مشترک به آن نیاز نیست. بررسی این آمار جالب—ما به زندگی در 800 فوت مربع خانه و این یک سال 2000 فوت مربع فضا است. حتی پس از آن ما موفق به بریده بریده ما قبض برق با 20 درصد!” او پرتوهای.

پایداری اغلب می رود دست در دست با آسایش شخصی که آن را می آید به معماری و معماران قطعا به ما نشان میدهد که چگونه. آنها همچنین انجام پروژه در وللر, Perundurai (dist. ارد), کتگیری (به Nilgiris) و با هر پروژه آنها را به زندگی شهری و نزدیک به طبیعت است.

اگر شما به دنبال برای ساخت و ساز و چشم انداز برای خانه جدید خود را در تماس با harini بازیگر و Anupama. شما می توانید با ارسال ایمیل به [email protected]

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از استودیو DCode.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>