’90 روز نامزد’ اخلال گران: Yolanda در نهایت جلب با گربه ماهی دوست پسر ویلیامز

به نظر می رسد مانند Yolanda در ویلیامز قطار بر اساس دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از 90 روز نامزد: قبل از 90 روز ارسال شده به TLC وب سایت.

پس از مرگ شوهرش, Yolanda found love آنلاین با مردی به نام ویلیامز که به او گفت که او زندگی در انگلستان است. این جفت ارز رو به هر یک از دیگر از طریق متن و تماس های تلفنی, اما آنها هرگز ملاقات حضوری و یا گفتگو از طریق تماس تصویری. قبلا در این فصل Yolanda شروع به ساخت برنامه ای برای دیدن ویلیامز اما او تحت فشار قرار دادند و او را برای اطلاعات در مورد فرودگاه در منطقه خود و آدرس خود را او کشیده و دور از او. او رفت تا آنجا که به حذف خود Instagram account برای جلوگیری از برقراری ارتباط با Yolanda.

تنها گفت: “فرزندان خود را در مورد ویلیامز عجیب و غریب اقدامات و آنها با انجام یک جستجوی معکوس تصویر که ثابت فرد پشت حساب شده بود جعلی ارسال عکس. اما با وجود این شواهد در مقابل او Yolanda تلاش برای قبول است که او در عشق با می تواند خیانت به او است. در تلاش برای دریافت حقیقت او ادامه داد: برای او ارسال پیام تا زمانی که او در نهایت پاسخ داد.

“من در مورد مراقبت از ویلیامز زیادی است و من در مورد مراقبت از او را به من گفتن حقیقت,” او توضیح داد: برای نمایش این دوربین است. “من واقعا می خواهم به می دانم که دقیقا من با خرید و فروش.”

او گفت: ویلیامز در پاسخ به او بگویید که او “شکسته و درد” پس از از دست دادن یک عضو خانواده است. او به او گفت که او می دانست که چرا او حاضر به چت تصویری اما او اهمیتی نمی دهند در مورد عکس ها و درخواست یک عکس از او.

متاسفانه ویلیامز متوقف پاسخ دوباره.

قبلی, قسمت, Yolanda گفت که او با دریافت یک ایمیل تهدید به انتشار عکس های خصوصی اگر او نمی پرداخت مبلغی پول. او اعتراف کرد که او تا به حال تنها با ارسال عکس سکسی به ویلیامز اما نمی خواهم به این باور است که او می تواند پشت ایمیل. وقتی پرسید که آیا او به ارمغان آورد تا تهدید به او گفت که او تصمیم گرفتند به ذکر است آن را به گریزان ،

تولید کنندگان نیز خواست اگر او هنوز هم در عشق با ویلیامز و او گفت که او قادر به تلنگر از یک سوئیچ.

“من هنوز در عشق با او. منظورم این است که من نمی توانم فقط از عشق سقوط با او که فقط سریع.”

او در ادامه گفت که بسیاری از چیزهایی که ویلیامز به او گفت هنوز هم می تواند درست باشد و او را همچنان به عشق او بالقوه گربه ماهی یک پسر تا زمانی که او می داند برای مطمئن شوید که او را فریب او. Yolanda گفت: او هنوز هم امیدوار به دیدار ویلیامز در انگلستان با وجود این واقعیت است که همه نشانه های نقطه به مرد بودن نیجریه.

اگر ویلیامز می کند و تبدیل به واقعی طرفداران نشان می دهد خواهد بود فقط به عنوان شوکه شده به عنوان آنها یاد بگیرند که دیوید دختر لانا در واقع وجود داشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>