’90 روز نامزد’: لاریسا لیما دوس سانتوس, سهام افکار در کلت جانسون دوست دختر جدید

لاریسا لیما دوس سانتوس, است, اشتراک گذاری افکار خود را در شوهر سابق خود را دوست دختر جدید در قسمت های آینده از TLC را 90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ , با توجه به یک گزارش از E! اخبار.

لیما که در اصل از برزیل معرفی شد به بینندگان در طول فصل 6 از 90 روز نامزد. او به نظر می رسد در این مجموعه با کلت Johnson, یک مرد او ملاقات آنلاین و به ایالات متحده نقل مکان به ازدواج. در طول زمان خود را در رابطه زن و شوهر بود و پر از درام و آنها در نهایت آن را به نام واریز شده پس از 6 ماه از ازدواج و 3 حوادث خشونت. هر دو جانسون و لیما را از آنجا نقل مکان کرد اما در بازگشت به تلویزیون با دیگران قابل توجه است.

دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن برای آینده قسمت, Lima دیده می شود صحبت کردن با دوستان خود را در مورد شوهر سابق او. او گفت که او دوست است که او به تازگی کشف کرده اند جانسون تا به حال یک دوست دختر جدید از طریق رسانه های اجتماعی.

“آیا شما در واقع حسادت ؟” او پرسید.

“من احساس نمی کنم جای دیگری ، من صفر میلیارد درصد بدون حسادت در مورد کلت. اما او باید فکر می کنم کمی قبل از درگیر شدن به او” لیما گفت: در یک اعترافی.

لیما پس از آن تصمیم گرفت او را فراموش Johnson جدید بانوی نفع هشدار به او در مورد سابق خود را از اعمال گذشته.

“من احساس می کنم اگر من به او بگویید که چه چیزی در حال آمدن است شاید او می تواند برای جلوگیری از این وضعیت که من شما می دانید ؟” او گفت:.

Larissa Dos Santos Lima and Eric Nichols posing during a birthday celebration.
  برایان Timis Timisoara Masturbate / گتی ایماژ

یا نه لیما نیت خالص است و در عین حال دیده می شود اما او باید خود را در رابطه به نگرانی در مورد. پس از ازدواج خود را به جانسون به پایان رسید او را به دوستیابی آنلاین و این که چگونه او ملاقات اریک نیکولز همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

لیما و نیکولز تا به حال سهم خود را از, درام, اما آنها به نظر می رسد باید بدانند آن. این زن همچنین گفت: هیچ مقایسه وجود دارد وقتی که می آید به نیکولز و جانسون.

“بین اریک و کلت من انتخاب اریک, البته,” او گفت:. “خوب اریک فراری و کلت یک هوندا از سال 1980.”

همانطور که برای جانسون و دوست دختر خود را زن و شوهر نیز ملاقات آنلاین قبل از متصل در لاس وگاس در فرد است. جانسون بعد از سفر به شیکاگو برای یک آخر هفته با او و دوستان او. بعد از آن در فصل Johnson خواهد بود برنامه ریزی برای سفر به برزیل برای دیدار با دوست دختر خود خانواده با وجود داشتن رابطه مخفی از مادر خود دبی.

به عنوان بینندگان از این مجموعه می دانم, دبی بود که طرفداران پسرش رابطه با Lima, و آن را ممکن است خود را در رابطه جدید می تواند باعث برخی از خاطرات ناخوشایند برای زن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>