’90 روز نامزد’: لاریسا لیما دوس سانتوس رسیدن به کلت جانسون دوست دختر جدید

لاریسا لیما دوس سانتوس بازگشت به تی ال سی در یک فصل جدیدی از 90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ , و به نظر می رسد او آماده است به هم بزنید تا برخی از مشکلات با توجه به یک گزارش از صفحه نمایش بیهوده گویی.

لاریسا معرفی شد به بینندگان زمانی که او به نظر می رسد در فصل 6 از 90 روز نامزد با کلت جانسون. زن و شوهر آنلاین ملاقات و وقت خود را صرف آشنا شدن با هر یک از دیگر قبل از جلسه در مکزیک است. پس از جلسه اولیه لاریسا به خانه بازگشت به برزیل و زن و شوهر ساخته شده است برنامه ای برای به حرکت به امریکا ویزای K-1. زمانی که لاریسا وارد stateside او بلافاصله نسبت به کلت شیوه زندگی از جمله این واقعیت است که او هنوز هم زندگی با مادر, دبی. زن و شوهر در نهایت ازدواج کردم اما اتحادیه گرفتار شد با درام و آنها به پایان رسید تا تماس آن واریز شده پس از 6 ماه و 3 حوادث خشونت.

پس از ازدواج به پایان رسید, کلت شروع قدمت یکی دیگر از برزیل زن, Jess است که ظاهر می شود در این فصل از خوش و خرم ؟ . در تازه ترین قسمت لاریسا کشف سابق خود را دوست دختر جدید و تصمیم گرفت آن را وظیفه خود را برای رسیدن به جس به او هشدار می دهند در مورد کلت رفتار در گذشته است.

در روز یکشنبه قسمت لاریسا دیده می شود اقدام خود را طرح و خواستار جس در تلفن. زمانی که زن دیگر میدارد تا او بلافاصله اطمینان او نیست اما به سادگی به دنبال بهترین خود را علاقه.

طرفداران سری سوال لاریسا به نیت او به عنوان قبلا ابراز تمایل به ارتباط مجدد با کلت. در حالی که صحبت کردن به نشان می دهد, دوربین, او توضیح داد که او از دست رفته شوهر سابق او و اشتها خود را برای رابطه جنسی, همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

Larissa Dos Santos Lima and Eric Nichols kissing during her birthday celebrating.
  برایان Timis Timisoara Masturbate / گتی ایماژ

لاریسا نیز در مقایسه با کلت به او زمان پسر اریک نیکولز گفت که اگر او تا به حال به را انتخاب کنید او را انتخاب کنید اریک در هر زمان تنها.

“بین اریک و کلت من انتخاب اریک, البته,” او گفت:. “خوب اریک فراری و کلت یک هوندا از سال 1980.”

هنوز لاریسا رابطه با اریک دور از کامل است و این دو را شکسته تا چندین بار پس از نشست روز آتش زنه. در طول این فصل نشان می دهد زن و شوهر نیز دیده می شود به چند دعوا و لاریسا حتی جرأت اریک به تماس با پلیس ،

به عنوان برای جانسون ارتباط خود را با جس به نظر می رسد به خوبی و او را آماده برای گفتن مادر خود را در مورد برنامه های خود را برای سفر به برزیل خود را برای دیدار با پتانسیل در قوانین در قسمت های آینده. دبی قبلا درخواست شده است که پسر او اجتناب از زنان خارجی پس از این مکاشفه ممکن است باعث برخی از خاطرات ناخوشایند برای زن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>