’90 روز نامزد’: Kenneth مذاکرات در مورد رابطه با آرماندو

کنت و آرماندو آنها به ویژه در TLC را 90 روز نامزد: راه دیگر و دو مرد در حال باز کردن در مورد رابطه خود را در مصاحبه با مردم در تلویزیون واقعیت را بررسی کنید.

این 90 روز نامزد سری به پیروی از سفر از آمریکایی ها در تلاش خود را به شرکای بین المللی به ایالات متحده آمریکا از طریق ویزای K-1 روند. در سال 2019 به روش TLC و تصمیم به تلنگر اسکریپت با اولین از 90 روز نامزد: راه دیگرکه به شرح زیر آمریکایی که تصمیم گرفته اید به بسته کیسه های خود و نقل مکان به سرزمین خود و شرکای بین المللی.

فصل 2 از راه دیگر معرفی بینندگان به کنت و آرماندو دو مرد که متصل از طریق یک گی پدران’ گروه پشتیبانی. زن و شوهر گفت: شیمی بین آنها غیر قابل انکار است و آنها زمان را صرف آشنا شدن با یکدیگر از طریق متون تماس و گاه به گاه بازدیدکننده داشته است. پس از با هم بودن در حالی که کنت تصمیم به ریشه کن زندگی خود را در فلوریدا و حرکت به مکزیک با آرماندو و دختر خود را. این زن و شوهر شده است با هم زندگی می کنند در حالی که برای و همه چیز به نظر می رسد به خوبی رفتن. وقتی پرسید که چگونه رابطه پیشرفت کنت گفت: آنها هنوز هم در حال یادگیری هر یک از دیگر.

“ما هنوز در حال کار بر روی مسائل,” او گفت:. “به این معنی است که بدیهی است که ما دو نفر در آینده با هم زندگی می کنند. قبل از اینکه من به مکزیک نقل مکان کرد آن حالت تعطیلات و من را مشاهده می کنید. بنابراین آن را کمی متفاوت به دیدن آنچه که او می کند و چگونه او دسته چیزهایی و چگونه من انجام دهد.”

این مرد آمریکایی افزود که مسئله اصلی در حال حاضر است که نمی توانند به این زبان صحبت می کنند. آرماندو chimed در به می گویند که او شده است تلاش برای آموزش خود را نامزد اسپانیایی, اما آنها بدست نمی فراتر از سلام.

هر دو آرماندو و کنت در ادامه می گویند که از آنجا با هم زندگی آنها به دست آورده ایم و لذت بیشتر از یکدیگر باشد. آرماندو گفت: پس از دیدن Kenneth عاطفی خداحافظی با خانواده اش عشق خود را برای مرد دیگر افزایش یافته است.

در حالی که چت با E! اخبارزن و شوهر گفت: آنها احساس مهم بود که به بخشی از TLC سری به اشتراک گذاشتن داستان خود را با جهان است.

“ما هر دو به این رفت که مایل به داستان ما. ما می خواهیم برای نشان دادن عشق ما و ما می خواهیم مردم را به دیدن است که” کنت گفت. گفت: “من در یکی از بازی فکری, عشق یک چیز قدرتمند است. عشق می تواند به توقف جنگ. ما امیدوار است که عشق می تواند ذوب شدن قلب و عشق می تواند ذهن باز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>