’90 روز نامزد’: طرفداران تعجب می کنم اگر تیم باقی خواهد ماند وفادار به Melyza

طرفداران TLC را 90 روز نامزد: راه دیگر سوال که آیا تیم قادر خواهد بود به ماندن وفادار به دوست دختر خود Melyza این زمان در اطراف, با توجه به یک گزارش از صفحه نمایش بیهوده گویی.

در ابتدای فصل تیم نشان داد که او اشتباه در Melyza فقط یک ماه قبل از او انتظار می رود برای ورود به آمریکا. تیم گفت که او برنامه ریزی شده در پیشنهاد به او در طول این سفر اما همه چیز نیست با توجه به برنامه ریزی. در حالی که صحبت کردن به نشان می دهد, دوربین, او اعتراف کرد که او قادر به تحمل این فاصله در بر داشت و به راحتی در زن دیگری. زمانی که Melyza وارد, او به سرعت مشکوک شد و خود را جستجو حساب های رسانه های اجتماعی برای اثبات او نیاز به مقابله با او همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

تیم اشتباه نه تنها شکست Melyza به او اعتماد, اما آن را نیز باعث او را به تغییر ذهن خود را در مورد مهاجرت به آمریکا با او بود. در تلاش برای اثبات که او واقعا متعهد به زن کلمبیایی او تصمیم به سفر به کشور خود به طور نامحدود.

در اوایل قسمت از فصل, تیم, اعتراف خود گناه را به دوستان خود. این گروه شد او عصبانی و اصرار داشت که Melyza نباید به او اعتماد دوباره.

“سال گذشته فاصله میان من و Melyza که در آن زمان بسیار دشوار بود,” او گفت:. “من احساس تنهایی و من در نهایت فریب خورده با یک همکار. آن را به یک نقطه که در آن ما باید یک full-صمیمی جنسی روبرو می شوند.”

چندین بینندگان گرفته اند به رسانه های اجتماعی به سوال تیم نیت در حالی که برخی دیگر بر این باورند که او واقعا پشیمان به اندازه کافی برای تغییر راه خود را همانطور که در گزارش اشاره کرد.

Tim spending time with friends during TLC episode.
  TLC

در ضمن تیم را نگران پسرش در حال حرکت به یک کشور خارجی و تلاش برای متقاعد کردن او برای ماندن. او به او اطمینان داد که او اشتباه نبود اندازه کافی دلیل برای بسته بندی کردن و ترک.

“اما نه همه بازی” او به سرعت اخراج بازگشت.

طی اعترافی تیم گفت: دوربین های دیجیتال است که او را به گرفتن کامل مسئولیت برای اقدامات خود را.

“من فکر می کنم, آره, هر چند مبارزات خود را, اما در تلاش است که ما را دارا بودند بودند شاید بیشتر به طور مستقیم نسبت به برخی از چیزهایی که من شخصا نیاز به کار بر روی” او گفت:.

زن و شوهر ملاقات کرد در حالی که Melyza شد مشغول به کار در ایالات متحده و شیمی بود غیر قابل انکار. متاسفانه او برنامه ریزی شده بود به حرکت به یک ایالت دیگر برای کار که مجبور به سعی کنید دست خود را در یک مسافت طولانی در ارتباط است. نیازی به گفتن نیست, تیم نبود یک فن از آرایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>