’90 روز نامزد’: اشلی Martson را انکار می کند باردار شدن با جی اسمیت کودک

اشلی Martson است که پرداختن به شایعات در مورد داشتن یک نوزاد با شوهر جی اسمیت با توجه به یک گزارش از فرهنگ پاپ.

زن و شوهر ساخته شده خود را TLC اولین بازی در طول یک فصل از 90 روز نامزدجایی که آنها به اشتراک گذاشته شده داستان عشق خود را با جهان است. در حالی که بازدید از جزیره جامائیکا Martson ملاقات اسمیت یک جوان هنرمند خال کوبی دنبال یک زمان خوب است. زن و شوهر بستری شده بودند بلافاصله به یکدیگر جذب شده اما نمی باید فرصتی برای تبادل اطلاعات تماس قبل از Martson مجبور به بازگشت به ایالات متحده است. پس از وارد شدن به خانه, او گفت که او متوجه اسمیت تا به حال او را دنبال می کردن از طریق رسانه های اجتماعی و این دو شروع به چت. Martson بعد از بازگشت به جزیره اسمیت پیشنهاد و زن و شوهر شروع به ساخت برنامه ای برای با هم زندگی می کنند. مادر از دو پرونده برای ویزای K-1 برای او جدید و جفت ازدواج درون اختصاص داده شده 90 روز.

پس از راه رفتن پایین راهرو, زن و شوهر ازدواج گرفتار شد با خیانت و Martson به پایان رسید تا پرونده برای طلاق دو بار است. زن و شوهر موفق به کار را از طریق مسائل خود را و در حال حاضر به عقب با هم. در اوایل این هفته شایعه شروع به گردش که Martson آماده شد به استقبال او فرزند سوم. واقعیت ستاره در زمان به Instagram برای رسیدگی به شایعات, به اشتراک گذاری یک عکس با یک تست حاملگی مطلب “باردار نیست.”

“خانواده من ، LOL,” او نوشت. “من به سهم خیلی زود این خبر اما با عرض پوزش یک کودک است که در پشت رایتر. حرفه ای برای اولین بار.”

پس از برگشت با هم زن و شوهر خود را آغاز کانال یوتیوب به ادامه اشتراک گذاری سفر خود را با طرفداران. در یک ویدیو ارسال شده در مارس گفتند طرفداران آنها امیدوار به کودکان با هم اما تا به حال هیچ بتنی طرح نشده است.

“تا آنجا که کودکان و نوجوانان ما در حال کار بر روی است که” اسمیت گفت. “ما واقعا واقعا هیچ برنامه نه به عنوان رتبهدهی نشده است, اما ما در حال کار بر روی آن است.”

Marston بعد chimed در گفت خانواده “در آینده” و اضافه کرد “ما در حال کار بر روی چند چیز مهم تر [چیز] در حال حاضر.”

شده اند وجود دارد چند شایعاتی که اسمیت تا به حال بدست دیگر زنان باردار در گذشته اما به نظر می رسد کسانی که پس از افشا و خنثی شده است توسط این واقعیت ستاره و همسرش. Martson بود به طور خلاصه مربوط به کارشناسی در بهشت را مسیحی Estrada پس از دو خال خال شد در تاریخ هم همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

آن را در حال حاضر مشخص نیست اگر زن و شوهر هرگز بازگشت به 90 روز حق رای دادن به عنوان Martson تا به حال مسائل با TLC در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>