’90 روز نامزد’: آنجلا خیال خواستار عروسی مایکل Ilesanmi

آنجلا خیال به نام به مایکل Ilesanmi در TLC را 90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ , و طرفداران معتقدند او زیاده به دلیل حسادت به گزارش از صفحه نمایش بیهوده گویی.

پس از چند سال از راه دور, دوستیابی, آنجلا و مایکل در نهایت تصمیم به ازدواج در نیجریه. در طول یک قسمت جدید از این واقعیت محبوب ارتباط سری آنجلا وارد نامزد اصلی کشور که در آن او نشان داد خود را به آپارتمان جدید همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

آنجلا تایید شده از فضای زندگی جدید و مایکل در زمان است که به عنوان نشانه ای است که او می تواند باز به جابجایی به طور دائم. در تلاش برای مهر و موم معامله او فکر کردم این امر می تواند یک ایده خوب را به شما معرفی او را به یک چند از expatriated دوستان است. آنجلا حاضر به دیدار با او نامزد و دوستان پس از او به او گفت که آنها عمدتا چت با مرد, دوست, Dawa. زمانی که زن و شوهر وارد شده در این نشست نقطه آنجلا متوجه وجود نداشت مردان در حال حاضر و بلافاصله با هجوم خاموش. در راه بازگشت به ماشین او شروع به سرزنش کردن مایکل و او را متهم کرد از نادرست بودن.

“وجود دارد نه میخوام ازدواج” او فریاد زد. “F*ck شما!”

اعتقاد بر این است که آنجلا را ناامنی و حسادت بودند به همین دلیل او تصمیم گرفت به عروسی و طرفداران شد و سریع برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در رسانه های اجتماعی.

“آنجلا عصبانی است که مایکل صحبت شد به زن شرح? چرا که هر کسی شگفت زده می شود که ؟ او بسیار حسود” یک فن است.

“آنجلا بسیار حسود و نا امن” یکی دیگر از توییتی.

Angela and Michael posing for TLC hero image.
  TLC / کشف مطبوعات

این اولین بار نیست آنجلا نشان داده است او حسادت طرف در نشان می دهد. قبلا در این سری زن و شوهر رو به یک بحث بزرگ در حالی که چت در تلفن. در طول مکالمه آنجلا گفت که او شنیده مایکل زنگ تلفن را با یک نا آشنا ringtone. او به سرعت او را متهم کرد بودن اب زیر کاه. از ترس خود را تنها با این واقعیت است که او در حال حاضر فریب خورده او در گذشته است. در حالی که بحث در مورد این حادثه او گفت که او فقط می خواستم به مطمئن شوید که او با استفاده از فاصله بین آنها همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

“من فقط می خواهم به مطمئن شوید که او فکر نمی کند که بیش از وجود دارد او می تواند دزدکی حرکت کردن” او گفت:. “و آن را بی ضرر خواهد بود اگر او رخنه, اما هنوز هم, من نمی خواهم که. من می توانم دیوانه اما من می توانم بیش از جنون سریعتر اگر شما می گویند ‘من قصد دارم وجود دارد و آن است. اگر شما دیوانه شما دیوانه.'”

در طول سال ها طرفداران باید به طور مداوم مورد انتقاد قرار آنجلا رفتار به سمت او نامزد, اما او اصرار داشت او را بیشتر “ملایم” از اکثر مردم فکر می کنم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>