9 راه برای آماده شدن برای پلاستیک-رایگان ژوئیه در یک بیماری همه گیر

پلاستیک-رایگان جولای سال 2020 چالش این است که کمتر از یک هفته دور. در حالی که COVID-19 همه گیر انداخته است زندگی ما را از دنده آن است که ممکن است برای ما به رد تک-استفاده از پلاستیک و یک گام نزدیک تر به صفر زباله زندگی می کنند.

ارتقاء

ثانیهave شما شروع به آماده شدن برای پلاستیک-رایگان جولای ؟ مشاهده جهان بیش از آن شامل اجتناب از تک استفاده از پلاستیک و جایگزینی آنها با پایدار جایگزین برای یک ماه است. اگر شما این را انجام داده اند قبل از اینکه شما می دانید که همه چیز در حال رفتن به متفاوت این زمان در اطراف به دلیل COVID-19 ارائه شده ما با یک مجموعه منحصر به فرد از چالش است.

بسیاری از محیط زیست هستند و طبعا نگران آن است که این بیماری همه گیر وارونه شده است بسیاری از سال های بسیاری از سخت برنده جنگ در برابر انژکتور و کانکشنها. دلیل این است که تنها استفاده از ماسک و دستکش و بطری های کوچک از دست sanitiser و برگشت به کارد و چنگال یکبار مصرف همه بخشی از تلاش ها برای محافظت از مردم در برابر عفونت است.

بنابراین در حالی که خرید و غذا خوردن ممکن است همان گونه دیگر آن است که ممکن است برای انطباق با شیوه زندگی ما برای کاهش پلاستیک ما رد پا نگه داشتن در ذهن است که زندگی پایدار شامل یک کل خیلی بیشتر از اجتناب از کیسه های پلاستیکی.

در اینجا چگونه شما می توانید آماده به پا زدن پلاستیک عادت در طول این مستند:

خرید بیشتر میوه و سبزیجات تازه: هنگامی که شما خرید مواد غذایی فرآوری شده و یا سفارش بایگانی اطلاعات شما هیچ کنترل بیش از نوع و حجم بسته بندی آن را به ارمغان می آورد به خانه خود را. امید بستن برای تولید به جای آن اجازه می دهد تا شما را به برش بسته بندی های غیر ضروری. از آنجا که بیشتر از ما ماندن در منزل و پخت و پز خود ما وعده های غذایی, این نیز تضمین می کند شما در حال بالا بردن کیفیت تغذیه وعده های غذایی خود را.

اجتناب از موارد پیچیده در چسبیده به فیلم: که ذرت با روکش پلاستیکی بسته بندی, برش میوه ها سبزیجات و جوانه ها در فوم تخت, پوشانده توسط چسبیده به فیلم های کوچک مجموعه ای از گشنیز پیچیده شده در پلاستیک – کسی نمی تواند انکار کند به راحتی از این پیش prepped مواد غذایی, اما همه اینها پلاستیک شما می توانید به سادگی با ساخت یک سوئیچ کوچک به راه شما فروشگاه.

جلوگیری از بسته بندی نوشیدنی و چاشنی: دور ماندن از بطری نوشابه, بسته بندی آبمیوه, نوشابه های انرژی زا و نوشیدنی های گازدار را نگه می دارد تن پلاستیک – از بسته بندی و همراه با نی – خارج از خانه خود را. اگر شما می خواهید به ماندن هیدراته انتخاب کردن به جای خانه آب میوه و سوپ و یا چای گیاهی است که ساده برای ایجاد و مغذی برای بدن شما است.

پلاستیک-رایگان این ماه ژوئیه. منبع عکس: حداکثر پیکسل

خرید مواد غذایی به صورت فله: وجود برخی از پلاستیک شما فقط نمی تواند اجتناب از قبیل بسته بندی در خشک کردن مواد غذایی, پاک کننده خانگی و محصولات مراقبت شخصی. هنگامی که شما می توانید خرید بزرگترین بسته از این محصولات بنابراین شما می توانید به حداقل رساندن و به طور کلی مقدار و فرکانس آوردن پلاستیکی به خانه خود را. با خشک مواد غذایی شما می توانید بخشی از مبلغ شما استفاده خواهد شد و بقیه در ظروف مهر و موم شده را در یخچال یا آشپزخانه.

می گویند هیچ به بن پلاستیکی-آستر: فقط فکر می کنم از تمام کیسه های پلاستیکی شما را صرفه جویی می شود با عمل ساده امتناع پلاستیک زباله دانی آستر. به عنوان یک جایگزین شما می توانید انتخاب کردن برای یک روزنامه. و یا فقط رفتن بوش و شستشوی خود و سطل زباله به طور منظم. البته پایدار ترین گزینه خواهد بود به کمپوست آشپزخانه خود را هدر ندهید.

سرمایه گذاری در مجموعه ای از بامبو مسواک: دندانپزشکان توصیه می کنند جای استفاده از مسواک هر سه ماه. با دستگیره های پلاستیکی و نایلون موی مسواک در میان به احتمال زیاد حداقل موارد برای پایان دادن به در یک مرکز بازیافت. در عوض آنها خفه drainpipes و آلوده آب بدن. انتخاب کردن برای یک مجموعه ای از زیست تخریب پذیر بامبو مسواک به جای. آنها جیب پسند و دوستدار محیط زیست است.

خرید کمتر از مواد: ماندن در خانه در تمام طول روز بدان معنی است که شما گاهی اوقات غار دادن به وسوسه خرید به پر کردن شکاف از زمان بودند که پس از اشغال توسط چیزهای دیگر مانند رفت و آمد به محل کار رفتن به سالن ورزش و غیره. اما همه چیز به شما خرید می آید بسته بندی شده در پلاستیک که برخی از آنها – مانند thermocol و پلی استایرن – غیر ممکن است برای بازیافت. تلاش برای رفتن در یک ماه خرید سم زدایی این ماه ژوئیه.

پیدا کردن یک مسئول هندلر برای زباله های خشک خود را: شما خواهد بود وحشت زده به کشف آنچه که اتفاق می افتد به بسیاری از زباله خشک است که شما با دقت جداسازی تمیز و دست به جمع آوری هر هفته. آن را ریخته است در باز کردن شمع نه چندان دور از خانه من و سوخته زمانی که آن را به یک توده ای از موهای کم پشت و تنک اندازه. وجود دارد اما چند سازمان است که خانوار جمع آوری زباله خشک (برخی حتی به شما پرداخت برای زباله های جمع آوری شده) و اطمینان از آن است که مسئولانه تفکیک و موفق. در حالی که این یک راه برای کاهش پلاستیک ما رد پای این یک راه خوب از اقدام مسئولانه در مورد پلاستیک ما را به محیط زیست.

ارتقاء

نگاهی پلاستیک-رایگان چالش 2020 و تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر ما ایجاد کرده است. منبع: pxhere.

قابل استفاده مجدد ماسک صورت: مگر اینکه شما در معرض خطر حرفه ای یا محیط زیست است که نیاز به یک ماسک یکبار مصرف پارچه ماسک صورت نگه می دارد شما به خوبی محافظت می شود در مواد غذایی اجرا می شود در محل کار و یا در حالی که ورزش. نگه داشتن 2 یا 3 ماسک های خانگی دستی. بشویید و در آفتاب خشک آنها را به طور منظم با یک ضد عفونی کننده در صورت لزوم برای جلوگیری از باکتری ساخت. چندین سازمان های غیر دولتی و مبتنی بر خانه کارآفرینان دوخت و فروش این ماسک این است که یک راه خوب برای حمایت از تلاش های خود را.

آیا شما در تلاش برای رفتن پلاستیکی-رایگان این ماه ژوئیه? چگونه شما در حال گرفتن آماده برای آن ؟

بهتر است خانه فقط راه اندازی طیف وسیعی از قدرتمند امن زیست پاک کننده. کاوش طیف وسیعی از محصولات در اینجا.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>