9 راه قرمز و چوب صندل مناسب برای مقابله با مشکلات پوستی خود را!


9 Ways Red Sandalwood Is Perfect to Deal With Your Skin Problems!

بناز پروردن خود را با یک عنصر طبیعی است که تغذیه پوست شما را آرام و همه تداوم مشکلات.

Grown در شرق هند رشته کوه های قرمز صندل (Pterocarpus santalinus) باارزش است برای چوب آن است که لود شده با santalins–طبیعی رنگدانه های قرمز است که باید گسترده خواص درمانی.

هنگامی که مورد استفاده در محصولات مراقبت از پوست و زیبایی مقاصد قرمز صندل دهکدهای در نزدیکی-خواص درمانی معجزه آسا. در اینجا 9 راه که در آن شما می توانید ترکیب خود را در آن محصولات مراقبت از پوست رژیم:

red sandalwood skincare

 1. این کمک می کند تا شما پاک کردن جوش ها از صورت خود را بی دردسر. مخلوط مساوی از قرمز صندل و نیم پودر, مخلوط, آنها در تازه خوری و درخواست آن را به پوست خود را. کشک را نگه داشتن پوست خود را moisturised. اجازه دهید آن را خشک و سپس شستشو را با آب سرد.
 2. اگر پوست شما نیاز به برخی از خوب قدیمی لایه برداری مخلوط قرمز پودر چوب صندل را با پاپایا له شده و اعمال خمیر را به صورت خود را. مطمئن شوید که شما را ماساژ درستی به پوسته پوسته شدن آن است. شستشو با آب ولرم و تکرار کنید هر دو هفته. هشدار عادلانه انجام تست پوستی به دلیل آن کت و شلوار ممکن است برخی از افراد است.
 3. پوست چرب گلایه? ترکیب برخی از این پودر را با آب لیمو و اعمال ماسک به صورت و گردن خود را. هنگامی که آن را خشک شستشو را با آب ولرم.

  red sandalwood skincare


 4. اگر پوست شما بیش از حد خشک مخلوط قرمز پودر چوب صندل را با روغن نارگیل و درخواست آن را به صورت خشک و بازوها و یا پاها. دور بعد از 15 دقیقه. تکرار برای بهترین نتایج.
 5. پوست خود را می رود از طریق بسیاری هر روز و حداقل شما می توانید به نگه داشتن آن را نرم و گرد و خاک-رایگان است و برای تغذیه آن به طور منظم. ساده ترین راه برای انجام این کار است به استفاده از یک صابون صندل, بنابراین شما می توانید آن خوبی هر روز!

  red sandalwood skincare


 6. ساندرز چوب (نام دیگری برای صندل قرمز) می تواند به شما کمک کند پاک کردن ناهموار قهوهای مایل به زرد. مخلوط مساوی از پودر آن را با آب خیار و ترکیب آنها را. درخواست مخلوط را به پوست را تسکین داده و به پوست شما و تمیز کردن قهوهای مایل به زرد.
 7. برای پوست مستعد ابتلا به رنگدانه روزانه صورت, ماسک, قرمز صندل پودر و شیر را به یک درمان عالی است. خمیر را با دو مواد تشکیل دهنده در صورت اعمال می شود و اجازه دهید آن را خشک. شستشو با آب سرد و دیدن رنگ و به تدریج محو شدن.
 8. در حال حاضر آن را کاملا روشن است که قرمز و چوب صندل می تواند تسکین پوست خود را هنگامی که مخلوط با مواد تشکیل دهنده حق. اگر شما مبتلا به خارش پوست پودر مخلوط را با روغن ماساژ و اعمال در مناطق آسیب دیده.
 9. نشانه هایی از پیری زودرس? مبارزه با این کار را با یک روش ساده ماسک صورت از 1 بخش چای بابونه و 2 بخش ساندرز پودر چوب و این درخواست به طور منظم برای بهترین نتایج.

سلب مسئولیت: استفاده بیش از حد ممکن است منجر به پوست بسیار خشک, بنابراین مطمئن شوید که شما لازم نیست رفتن به دریا با این مواد زیبایی.


شما همچنین ممکن است مانند: جشن هولی با یک انفجار! همه راه حل های طبیعی است که خود را نگه دارید پوست مو و امن


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>