“من صرف بیش از یک ماه دیوانه وار به دنبال پسرم. و در نهایت یک روز متوجه شدم او مرده بدن در یک گونی بلعیدم توسط حیوانات ولگرد. من تصمیم گرفتم هرگز اجازه دهید به یکی دیگر روح از طریق آن عذاب می گوید:” چرخه مکانیک بود که به تازگی اعطا Padma Shri.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به editorial@thebetterindia.com برای جزئیات بیشتر.


“Grief یا معافیت شما و یا باعث می شود شما قوی تر است. برای من آن را هر دو در پی. من شکسته شد تا زمانی که من می تواند نه بیشتر بنابراین من برداشت قطعات برای ایجاد چیزی است که قابل توجه می گوید:” 82 ساله محمد Shareef.

محبوب شناخته شده به عنوان Shareef Chacha این فیض آباد ساکن است انجام آنچه بسیاری می درنگ به انجام poking embers در pyres و حفر دفن زمینه را برای غریبه ها به توافق برخی از آنها را عزت در مرگ.

“به دیگران آنها فقط اجساد غریبه اما برای من آنها فرزندان من هستند. هر کس سزاوار عزت در مرگ و من ادامه خواهد داد به آنها که تا آخرین نفس می گوید:” Shareef.

برای آخرین 27 سال Shareef انجام شده است آخرین مناسک برای هزاران نفر از متوفی توسط cremating بیش از 3000 بلامعارض بدن چگونه بسیاری از است هندوها و دفن بیش از 2500 مسلمانان است.

آیا مثله شماری پیچیده در لباس خونی سفت با توجه به دقت mortis یا پوسیدگی Shareef می پذیرد تمام بدن صرف نظر از وضعیت جسمی و انجام آخرین حمام در یک اتاق در داخل Taadwali Takai گورستان در Rakabganj, فیض آباد.

برای این کار فداکارانه او اعطا شد با Padma شری هند چهارم-بالاترین غیرنظامی جایزه در سال 2020 است.

نوه اش محمد Shabbir که در آن حرفه ای است و یکی از معدود اعضای خانواده برای حمایت و کمک به او در این علت نجیب.

“سال پیش زمانی که او شروع به این کار وجود دارد هیچ کس به او کمک کند. او را سوار چرخه خود را و رفتن به سردخانه پلیس ایستگاه راه آهن ایستگاه ، خودروی مورد هر بلامعارض بدن و اصرار بر ارائه خدمات خود را به صورت رایگان. مردم او را دیوانه حتی برخی از آنان اجتناب او حل و فصل تنها شدیم با هم. و امروز من خوشحالم که به دنیا آمده است به اذعان خود کار می گوید:” Shabbir.

اما آنچه بسیاری نمی دانند این است که ریشه Shareef را خیرخواهی می آید از دیرینه درد—خواب و مرگ است.

هدایت درد به خدمات اجتماعی

آن سال 1992 و چرخه مکانیک است که به نحوی موفق به پایان می رسد دیدار کمی نگران بودم اما حمایتی که پسر ارشد او محمد Raes خان تصمیم گرفت برای رفتن به سولتنپور به کار به عنوان یک شیمیدان. او منتظر شنیدن از او اما بیش از چند هفته گذشت و هیچ تماس و یا نامه.

مضطرب او بازدید سولتنپور در جستجوی پسر خود را تنها برای پیدا کردن او از دست رفته است.

“من صرف بیش از یک ماه در حال رفتن از درب به درب دیوانه وار به دنبال پسرم. و در نهایت یک روز متوجه شدم او مرده بدن در یک گونی در راه آهن مسیر بلعیدم توسط حیوانات ولگرد. من می توانم هرگز فراموش نمی دید و دیوانه بود با عذاب. این زمانی بود که من تصمیم گرفتم هرگز اجازه دهید به یکی دیگر روح از طریق آن عذاب می گوید:” Shareef با اندکی لرزه در صدای او.

ارتقاء

از آن زمان هشتاد ساله با کمک نوه اش و چند کالسکه-دستگاه کشش و یاران یعنی Santosh, Mohd اسماعیل و Shyam Vishwakarma شده است مطمئن شوید که هیچ کس می رود از طریق درد و تحقیر به عنوان پسر خود را.

روال معمول خود که شامل بازدید از ایستگاه پلیس در نزدیکی بیمارستان و یا سردخانه برای پاسخ به سوالات با توجه به سن و پلیس در حال حاضر به او را با بدن پس از هیچ کس ادعا کرده است آنها را به مدت 72 ساعت.

با این حال انجام آخرین مناسک را می توان گران قیمت به عنوان تدفین هزینه حداقل 5000 تومان و هولوکاست هزینه های اطراف تومان 3000-3500. با Shareef بودن بیش از حد قدیمی به کار در چرخه فروشگاه, مسئولیت حمایت از خانواده 15 می افتد در چند جمله Shabbir.

“از آن شده است بسیار دشوار است اما ما به نحوی موفق بر اساس گاه به گاه کمک های مالی ما و ما امیدواریم که با شناخت بیشتر مردم خواهد آمد جلو به من قرض بدهید دست یاری. با این وجود ماموریت خود و تصمیم به ادامه این کار را در برابر همه شانس واقعا الهام بخش و انگیزه ما هر روز و من فقط می توانم امیدوارم که بیشتر مردم آن را ببینید راه ما—با نهایت غرور و همدلی” نتیجه گیری Shabbir.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de