8 هندی نوآوری است که می تواند ثابت کند بسیار مهم در مقابله با COVID-19

از بومی ساخته شده و دستگاه تهویه مصنوعی به نمونه های اولیه از جداسازی بخش های این نوآوری باید از این پتانسیل به نفع هند مدت ها پس از #CoronavirusPandemic است.

یکبخشی از پیامدهای منفی بحران به ویژه از قدر از Coronavirus همه گیر را ارائه می دهد زمینه مناسبی برای نوآوری.

در هند آن را مجبور موسسات و راه اندازی به آمده تا با بحرانی نوآوری است که ممکن است یک روز امن ما از حالات مشابه در آینده است.

داده شده در زیر یک لیست از 8 نوآوری که هنوز وارد تولید تجاری:

بمبی حیدرآباد-انکوباتور راه اندازی: کم هزینه قابل حمل و اضطراری استفاده از ونتيلاتور

بمبی-H مرکز بهداشت و درمان کارآفرینی (CfHE) انکوباتور راه اندازی Aerobiosys نوآوری توسعه داده است یک کم هزینه قابل حمل و اضطراری-استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی به نام “Jeevan Lite’.

این دستگاه ارائه می دهد حفاظت به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پس از آن است که اعضای فعال آن اداره می شود از طریق برنامه. آن را نیز می تواند باتری را قادر می سازد آن استقرار در مناطق بدون اطمینان تامین برق.

انتظار دستگاه گواهینامه Aerobiosys نوآوری با هدف تولید حداقل 50 تا 70 واحد در هر روز از طریق همکاری با یک شریک صنعتی و قصد دارد به قیمت Jeevan Lite در Rs 1 لاخ.

بمبی رورکی: کم هزینه صورت سپر شود AIIMS ریشیکش

بمبی رورکی را ‘تجدید نظر! سرهم بند آزمایشگاه’ توسعه یافته و کم هزینه صورت سپر برای خط مقدم سلامت کارگران در AIIMS ریشیکش برای حفاظت از COVID-19. قاب محافظ صورت 3D چاپ شده است.

“عینک-نوع طراحی سپر حفاظت را فراهم می کند سهولت جایگزینی به عنوان ورقه شفاف است و نه محدود به استفاده مجدد قاب می گوید:” آن آزادی مطبوعات.

هزینه تولید هر سپر حدود 45 تومان. تولید انبوه هزینه خواهد بود و حتی کمتر است.

COVID-19
برای بازنمودی اهداف تنها. (منبع: Arjun Panchal)

بمبی رورکی: کم هزینه قابل حمل ونتیلاتور و همچنین

بمبی رورکی نیز توسعه یافته و کم هزینه قابل حمل ونتیلاتور. به نام ” پرانا-Vayu,’ بسته-حلقه ونتیلاتور است توسعه یافته در همکاری با AIIMS Rishikesh و مجهز به بالای خط ویژگی های. نمونه اولیه با موفقیت تست شده است به صورت عادی و بیمار خاص شرایط تنفس.

“ونتیلاتور بر اساس کنترل برداری از محرک اصلی به تحویل مقدار مورد نیاز از هوا به بیمار است. خودکار فرآیند کنترل فشار و نرخ جریان در استنشاق و بازدم خطوط. علاوه بر ونتیلاتور دارای بازخورد است که می تواند کنترل حجم جزر و مدی و تنفس در هر دقیقه می گوید:” آن آزادی مطبوعات.

ونتیلاتور خواهد بود مناسب برای بیماران در تمام گروه های سنی به ویژه سالمندان است.

COVID-19
ونتيلاتور: پرانا-Vayu

IIT بمبئی: دستگاه است که sanitises ارز, یادداشت, گوشی های موبایل

محققان در IIT بمبئی را توسعه داده اند قابل حمل اشعه ماوراء بنفش Sanitiser است که می تواند ضد عفونی کردن ارز یادداشت, گوشی های تلفن همراه و دیگر اقلام کوچک است. این می تواند کمک به پاک کردن سطوح به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش Coronavirus.

“این sanitiser آماده شده است با استفاده از فولاد ضد زنگ آشپزخانه ظروف و آلومینیوم مش… تا کنون این تیم انجام آزمایشات تنها در داخل آزمایشگاه. این sanitiser توسعه داده شد توسط مرکز طراحی صنعتی (IDC) در موسسه” گزارش مالی بیان.

IISc: بومی نمونه اولیه از دستگاه تنفس مصنوعی

در حالی که تولید کنندگان در سراسر هند در حال مبارزه به منبع مولفه های کلیدی مانند سنسورها و کنترل جریان از خارج از کشور به تولید هواکش هند موسسه علوم (IISc) است که یک ساختمان از ابتدا با قطعات ساخته شده در هند.

کار 24/7 آن بومی الکترو-مکانیکی یک نمونه اولیه است که انتظار می رود به آماده این ماه است. این تیم در IISc در حال ساخت آن بر اساس دستورالعمل صادر شده توسط انگلستان داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس است.

“ما در حال ساخت آن را به طوری که هر کسی می تواند استفاده از آن رایگان از هزینه” تلویزیون Prabhakar اصلی تحقیقات دانشمند در گروه سیستم های الکترونیکی مهندسی (ورونا) و یکی از بنیانگذاران این پروژه بیان شد که در یک IISc بیانیه.

راه آهن هند: نمونه اولیه از جداسازی بخش

راه آهن هند را توسعه داده است یک نمونه از آموزش مربیان که به زودی می تواند به عنوان استفاده می شود جداسازی واحد برای COVID-19.

با توجه به این بار اقتصادی گزارش, “10 مربیان را تبدیل به انزوا واحد برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 توسط هر منطقهای راه آهن هر هفته.”

آن می رود به اضافه کردن “را به انزوا کابین وسط اسکله حذف شده است از یک طرف در حالی که همه این سه اسکله حذف شده اند در مقابل بیمار اسکله طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط رسمی. وجود دارد ارائه پرده هوا در هر محفظه.”

COVID-19
جداسازی بخش نمونه. (منبع: Facebook)

راه آهن هند: PPEs برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران

در یک توسعه قابل توجهی در چهار شنبه (5 آوریل) دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان پاک دو نمونه از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) coveralls توسعه یافته توسط راه آهن شمال کارگاه. با توجه به بار اقتصادی “این آزمون در دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان گوالیور آزمایشگاه انجام شد به بررسی مقاومت زیستی-پوشش محافظ مواد (پارچه/پوشاک) به نفوذ خون و یا مایعات بدن.” شمال راه آهن رفت و بر روی اضافه کردن “در حال حاضر این coveralls خواهد شد ساخته شده توسط راه آهن هند و فرسوده خواهد شد توسط پزشکان در راه آهن و بیمارستان در حالی که درمان COVID-19 بيمار.”

Dozee: پزشکی-درجه کنترل از راه دور نظارت از اعضای حیاتی و موثر بدن

Dozee های راه اندازی در پشت تماس رایگان و هوشمند نظارت بر سلامت است در پاسخ به اپیدمی خود را با استفاده از دستگاه های پزشکی-درجه کنترل از راه دور نظارت از حیاتی و شاخص های بهداشتی و درمانی از جمله تعداد تنفس و ضربان قلب برای بیماران آسیب پذیر گیر در خانه های موقت Icu و تجهیزات پزشکی که رنج می برند از جدی کمبود پرسنل.

“ما کار کرده اند به امن ما زنجیره تامین و می تواند برآورده تقاضا تا 100,000 دستگاه در هر هفته با توجه به تقاضا سنبله ما در حال تلاش برای اولویت بندی این برای سلامت سیستم خرید و فروش با تعداد زیادی از بیماران در معرض خطر و یا که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران کمیاب هستند” گفت: Mudit Dandwate مدیر عامل و بنیانگذار شرکت در Dozee گفت: بار اقتصادی.


همچنین بخوانید: مبارزه با COVID-19: کارشناسان پاسخ به 5 سوال همه ما در مورد پوشیدن ماسک


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>