8 مشاهیر انجام همه آنها می توانند برای کمک به نیازمندان در طول مستند

از توزیع ده ها هزار نفر از وعده های غذایی به تنظیم اتوبوس برای مهاجران برخی از وبلاگ خود استفاده کرده اند ثروت و اتصالات برای انجام بسیاری از خوب است.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Wآنکه ملت شده است در یک مستند برای دو ماه گذشته lakhs از مردم شده اند در تلاش برای زنده ماندن با توجه به محدودیت های اعمال شده را فراموش نکنید مهاجر کارگران که در حال تلاش برای پیدا کردن راه خانه. خوشبختانه بسیاری از سازمان های غیر دولتی خدمات اجتماعی جوامع و افراد پیوسته اند دست به ارائه لوازم ضروری مواد غذایی, سرپناه و حالت از حمل و نقل برای کمک به مردم نیازمند ،

جزئیات در مورد این هشت مشهور است که نه تنها کمک کرده اما رفته خارج از راه خود را برای کمک به کسانی که نیاز دارند در طول این بار تلاش

1. Vikas Khanna


با وجود اینکه در نیویورک در طول مستند دوره میچلین ستاره آشپز Vikas Khanna تضمین کرده است که حمایت خود را گسترش داده است به کسانی که رنج می برند در سراسر هند است. تا کنون او ارائه 50 تن از خشک جیره غذایی از جمله برنج عطا و دال. همراه با این, او نیز نوار بهداشتی به سازمان های غیر دولتی یتیم خانه های سالمندان خدمات اجتماعی گروه ها و افراد در 50 شهرستانها در سراسر هند است. Vikas همچنین ارائه مواد غذایی به خیابان فروشندگان مواد غذایی که از دست داده اند کسب و کار خود را با توجه به مستند.

“این همه سال آنها ایستاده اند و برای ساعت ها به خوراک مردم است. و در حال حاضر آنها نمی باید مواد غذایی خود را. ما رسیده ایم به آنها. منابع در حال ارسال به حیدرآباد و بنگلور بیش از حد” می گوید: Vikas.

2. Athiya Shetty

Sunil Shetty دختر, Athiya Shetty, و مانا شتی در حال حمایت از کودکان در نیاز از طریق ‘نجات کودکان هند’ سازمان با سازماندهی امداد کیت که شامل مواد غذایی ضروری و پزشکی است. Athiya نیز کمک به سازمان های غیر دولتی با منابع سمعک و خاص باتری برای کودکان با معلولیت شنوایی.

“باتری در حال اجرا بود و تمام انبارها بسته شدند بنابراین ما تا به حال به تماس های مختلف انبارها به تهیه این باتری” Athiya گفت: اخبار 18.

3. عرفان و یوسف Pathan

سابق کریکت و برادران عرفان و یوسف Pathan را توزیع حدود 4000 ماسک به یک محله در وادودارا, Gujarat. علاوه بر این, آنها نیز توزیع 5,000 کیلوگرم برنج از 5000 کیلوگرم سیب زمینی 700 کیلوگرم سیب زمینی و 10000 کیلوگرم از غلات که برای ارائه هر خانواده در محله برای حداقل یک ماه.

تشویق پیروان خود را به انجام کمی خود را قیامت است:

4. Sonu Sood

پس از دریافت اجازه از کارناتاکا و ماهاراشترا دولت 46 ساله بازیگر, Sonu Sood مرتب برای 10 اتوبوس همراه با وعده غذایی کیت برای مهاجران گیر در بمبئی. او همچنین اهدا بیش از 1500 PPE کیت به پزشکان در پنجاب و به بمبئی هتل به عنوان محل اقامت برای کارگران پزشکی.

“هر هندی سزاوار بود با خانواده خود و عزیزان در این بحران است. پس از آن واقعا دشوار است برای من برای تماشای این مهاجران راه رفتن بر روی جاده ها از جمله بچه های کوچک و پدر و مادر” Sonu در بیانیه ای گفت.

ارتقاء

5. Rakul Preet Singh

بازیگر Rakul Preet Singh همراه با خانواده اش شده است پخت و پز وعده های غذایی برای بیش از 200 خانواده در طول مستند. وعده های غذایی ساخته شده در مجتمع آپارتمانی و توزیع به خانواده های نیازمند در Gurugram.

“ما در حال تسهیل دو وعده غذا در روز برای تمام کسانی که مردم و ما تصمیم به انجام آن تا زمان این مستند در محل است. اگر مستند می شود تحت فشار قرار دادند و بیشتر من را که” Rakul گفت: به Times of India.

6. Soha Ali Khan

بازیگر Soha Ali Khan مشوق مردم برای ارائه جیره های 50,000 کارگران مهاجر در Dharavi زاغه. او را تشویق پیروان خود به اهدای علت در یک صدای جیر جیر.

7. Dutee Chand

قهرمان دو سرعت Dutee Chand سوار 70 کیلومتر از بوبانسور برای او ایجاد کرد Chaka Gopalpur جیپور و توزیع بیش از 1000 مواد غذایی بسته به نیازمندان است.

8. Prakash Raj

بازیگر Prakash Raj مرتب مواد غذایی و سرپناه برای 11 دستمزد روزانه کارگران و خانواده های آنها از تامیل نادو و چنای در خانه رعیتی در نزدیکی حیدرآباد. در یک صدای جیر جیر اخیر او درخواست پیروان خود را به مراقبت از حداقل یک فرد یا خانواده به عنوان یک جشن بشریت است.

می خواهید به انجام کمی خود را برای نیازمندان بیش از حد ؟ پیوستن به #BetterTogether – ابتکار عمل ما به ارائه جیره کیت و وعده های غذایی پخته شده به کارگران مهاجر در طول COVID-19 بحران است.

اهدای اینجا: https://bit.ly/riseagainstcovid19

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>