Netflix Budget

Netflix بکشد تهاجمی هزینه های کوتوله ترین سازمان های خیریه و برنامه های دولت است. Chesnot/گتی ایماژ

Netflix را گزارش $سرمایه گذاری 17 میلیارد به محتوا در سال 2020 با توجه به پیش بینی های وال استریت شرکت BMO Capital Markets ارائه شده برای انواع. این می آید پس از جریان خدمات ء مستقیم به مصرف کننده صنعت با 15 میلیارد دلار محتوای بودجه در سال 2019. که مقدار زیادی از پول. در واقع آن را تا مقدار پول است که ما تا به حال به درستی بافت آن در طرح بزرگتر از جهان است.

همچنین نگاه کنید به: خفاش-کت و شلوار از رابرت پتینسون را ‘بتمن’ وارد کرده و آن را به نظر می رسد آشنا

ما عاشق سرگرمی و ما باقی می ماند کاملا صعودی در Netflix بکشد چشم انداز آینده. اما اگر دقیق که $17 میلیارد محتوای بودجه این سال خواهد بود ناامید کننده یادآوری اقتصادی جهان اختلاف. به عنوان یک نتیجه در اینجا هشت آمار گردان که در اطراف $17 میلیارد شکل است که تضمین شده به ادم بیکار و تنبل شما.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-مالیات دهندگان بودجه گلف سفر

با توجه به TrumpGolfCount.com رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که 114 گلف بازدید در طول ریاست جمهوری خود در یک کل هزینه $127 میلیون دلار برای مالیات دهندگان و یا به طور متوسط بیش از 1.1 میلیون دلار در هر سفر. مغلوب ساختن پیشی جستن در سرعت 620 گلف بازدیدکننده داشته است اگر او را دوباره انتخاب هر فوربس. بنابراین مالیات دهندگان ممکن است تا پایان پرداخت $682 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار هجوم به تله شن و ماسه در طول ریاست جمهوری خود.

چند ملی GDPs در سراسر جهان

Netflix کل 2020 محتوای بودجه بیش از سالانه GDPs گوام ($5.86 میلیارد دلار) فیجی ($5.06 میلیارد دلار) و باربادوس ($4.67 میلیارد دلار) در ترکیب با توجه به Worldo متر است. قرار داده راه دیگر Netflix است outspending کل خوب و خدمات تولید شده توسط کشورهای متعدد. بین Netflix و دیزنی, ما ممکن است به زودی به دنبال یک نظم نوین جهانی است. من برای یک, خوش آمدید ما مطالب جدید اربابان.

ایالت عمومی-سیستم مدرسه

مدارس دولتی در رود آیلند دریافت سالانه سرمایه گذاری 2.3 میلیارد دلار, با توجه به, رود آیلند, وزارت آموزش و پرورش و یا 639 درصد کمتر از Netflix سالانه محتوای بودجه. ما یاد گرفته ایم بسیاری از تلویزیون در روز ما به طوری که نیاز به ریاضی و زبان انگلیسی من درست است ؟

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ

در سال 2016 وعده های غذایی بر روی چهار چرخ ارائه شده حدود 218 میلیون وعده های غذایی به 2.5 میلیون آمریکایی توجه کنیم. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ می افتد تحت وزارت مسکن و توسعه شهری است و با بودجه دولتی توسط جامعه توسعه بلوک کمک مالی دریافت کرده است که 3 میلیارد دلار تحت دولت های قبلی.

شهر نیویورک فشار به تغذیه بی خانمان

وال استریت ژورنال گزارش می دهد که شهر نیویورک به سر برد 3.2 میلیارد دلار کمک به بی خانمان ها در 2019, 431 درصد کمتر از streamer را صرف از فیلم ها و سریال های تلویزیونی این سال است.

امداد و نجات حیوانات, پناهگاه

سبز دودکش, یک سازمان غیر انتفاعی برای کودکان با نیازهای ویژه و نجات حیوانات واقع در بروستر, New York, حمل بودجه سالانه حدود 39 میلیون. Netflix گزارش صرف بیش از 100 میلیون دلار در آن جوایز اسکار به مبارزه در این سال به تنهایی.

Netflix فیلم های پرفروش

6 زیرزمینی—Netflix بکشد رایان رینولدز-led Michael Bay کارگردان فیلمهای اکشن با 36 درصد در گوجه فرنگی—هزینه 150 میلیون دلار را در مهلت. تجدید نظر در مواد غذایی نیویورک که تبدیل بیش از حد غذا از رستوران ها به وعده های غذایی برای خانواده های نیازمند عمل در یک $850,000 بودجه سالانه.

بهداشت و درمان بودجه از چندین ایالت آمریکا

سالانه $17 میلیارد مطالب صرف بیشتر است, بهداشت و درمان بودجه حداقل هشت ایالات متحده در هر مشورتی هیئت مدیره. شما را شکستن پای خود را, اما حداقل شما باید بی پایان مجموعه تلویزیونی به شراب خواری در حالی که شما در حال تخمگذار بر روی نیمکت خود را در آتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im