75 شرکت های دولتی در زمان COVID-19 وام به کسب و کارهای کوچک: بررسی

متوسط کسب و کار کوچک وام صادر زیر چک برنامه حفاظت $بود 206,000. جف Fusco/گتی ایماژ

معلوم Shake Shack نبود تنها کسب و کار است که خوردند کسب و کارهای کوچک’ ناهار در زمان coronavirus.

یک بمب تحقیقات منتشر شده توسط آسوشیتد پرس روز سه شنبه در بر داشت که حداقل 75 عموم معامله شرکت با ارزش بازار بالای 100 میلیون دلار دریافت کم بهره وام های فدرال از طریق چک Protection Program (PPP) ایجاد شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک با کمتر از 500 کارمند از طریق COVID-19 بحران است.

کسانی که شرکت های بزرگ در مجموع ادعا 300 میلیون دلار از بخشایش وام از طریق PPP AP یافت. هشت نفر از آنها از جمله Shake Shack دریافت حداکثر 10 میلیون دلار مجاز تحت برنامه. تحت فشار اعتراض عمومی بیش از آخر هفته زاینده رود گفت: این امر بازگشت وام به دولت است. هیچ یک از دیگر ذینفع اعلام کرده اند که مشابه حرکت می کند و در عین حال.

همچنین نگاه کنید به: Shake Shack می شود 10 میلیون دلار COVID-19 وام کسب و کار کوچک—سپس تصمیم به بازگشت به آن

PPP بخشی از 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) با تصویب قانون در اواخر ماه مارس با هدف ارائه در مجموع $349 میلیارد دلار وام اضطراری برای کمک به کوچک کارفرمایان کارگران خود را پرداخت در حالی که کسب و کار است که در مکث در طول COVID-19 بحران است. این وام بخشایش تا زمانی که شرایط خاصی را برآورده مانند حفظ کارکنان سطوح حداقل به مدت هشت هفته.

برای واجد شرایط شرکت نیاز به نشان می دهد که آن را تا کمتر از 500 کارمند است. اما سازمان های بزرگ با کوچک بسیاری از شرکت های تابعه نیز قادر به دریافت وجوه از آنجا که برنامه های کاربردی مورد بررسی قرار گرفت که در حق رای دادن سطح.

وقتی پرسیده شد که آیا PPP وام باید معیار تغییر در نور از این حوادث در دوشنبه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او “را در کارهای فردی و برخی از مردم را مجبور به بازگشت آن اگر ما فکر می کنم آن را نامناسب است.”

پس از در نظر گرفتن برنامه های کاربردی در مارس 3, PPP صادر کرده است 1.6 میلیون وام تا زمانی که آن را زد از وجوه پنجشنبه گذشته. داده ها از ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک نشان داد که متوسط مبلغ وام صادر شد $206,000 در حالی که 4,400 دریافت کنندگان وام بیش از 5 میلیون دلار.

به خصوص نگران پیدا کردن در AP بررسی است که بسیاری از بالاترین سود نه تنها نباید اعمال می شود برای کمک به دلیل اندازه خود را, اما آنها نمی قربانیان coronavirus در همه. برای مثال حدود یک چهارم از 75 عمومی شرکت های شناسایی شده در این گزارش هشدار داده خود را به سرمایه گذاران داخلی مورد مسائل مالی ماه قبل از شیوع کروناویروس. پنج نفر از هشت شرکت دریافت 10 میلیون دلار بوده است تحت حکومت تحقیقات در گذشته است.

در حال حاضر هیچ رکورد های عمومی از یک لیست کامل از PPP ذینفع. اسوشیتد پرس می گوید وام گیرندگان آن شناسایی شده توسط ترکیب از طریق هزاران نظارتی براده—است “کامل ترین مکان های حسابداری” تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>