70-YO TB بازمانده است که در کلکته خیابان های روزانه حصول اطمینان از هیچ کس می رود گرسنه

“شهر من سمت چپ به عنوان یک پسر جوان تغییر کرده بود. من برگشتم به فقر و بی تفاوتی و کلی حس سرخوردگی. هیچ کس نباید از رفتن به رختخواب در شب در معده گرسنه. وقتی که من ملاقات من ساز من نیاز به پاسخ های آماده و قادر به به او نگاه کنید و به او بگویید من همه من می تواند تفاوت را,” او می گوید.

ارتقاء

یکrup Sengupta حمل اکسیژن سیلندر که در آن او می رود. هفت سال پیش او شده بود شناسایی با بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD). نه بیماری و نه خستگی متوقف می شود در این 70 سال سل بازمانده از رفتن به صفحه دوم خود را Notun Jibon — یک کلکته مبتنی بر سازمان های غیر دولتی تاسیس کرد به بازسازی کارگران جنسی و فرزندان خود را.

Notun Jibon معنی جدید زندگی و من ادامه خواهد داد برای خدمت به کسانی که نیاز دارند و آنها را در یک فرصت جدید در زندگی تا آخرین نفس” Arup به من می گوید.

او شروع به خود را سازمان چهار سال پیش و امروز آن را پشتیبانی و آموزش بیش از 40 کودک از کارگران جنسی در کلکته و ابزاری در صرفه جویی در بسیاری از زنان از سوء استفاده از ازدواج.

سری از حوادث غم انگیز

Arup و خواهر بزرگتر خود را.

Arup متولد شد و در سال 1952 در یک خانواده ثروتمند. پس از چند سال مبارک تراژدی رخ داد. در سال 1968 او را ویران کرد — او پدر خود را از دست مادر خود را تبدیل به الکل به مقابله و خواهر بزرگتر شروع به کار در رقص میله برای حمایت از خانواده است.

که اگر این کافی نبود Arup به زودی متوجه شدم که او تا به حال به سل.

“در سال 1968 زمانی که همسایه ها رو باد از بیماری من پرتاب شد از محل. من چگونه COVID-19 بیماران دوری امروز, و آن را قطعا به یاد من است.”

بدون حمایت خانواده او در بر داشت یک سقف در یک پناهگاه صفحه اصلی.

بازی (درامز).

“TB شد این ادعا بسیاری از زندگی. من به یاد داشته باشید تمام بيماران مبتلا به سل خواهد بود cooped در یک اتاق که در آن من تو را دیدم مرگ نزدیک است. هر بار که یک ماشین beeped ما می دانستیم که ما تا به حال از دست شخص دیگری است.”

با این حال از بسیاری از تاسف روح در آن اتاق تنها دو بیرون آمد به عنوان بازماندگان. یکی از آنها بود Arup که به دست آورد و قدرت خود را به سلامت پس از دو سال از مراقبت های ویژه.

Notun Jibon — یک زندگی جدید

کار در Notun Jibon

Arup از دست داده بود همه چیز. در عین حال او داده شده بود یک شانس دوم در زندگی است. او شغل های عجیب و غریب به صندوق خود آموزش نواختن گیتار و درام در مراسم عروسی و دیگر موارد است.

پس از اتمام تحصیلات او در دنیای شرکت های بزرگ در تکنولوژی اطلاعات و مدیریت سرمایه انسانی بخش برای بیش از 45 سال به علاوه در سراسر بمبئی, دهلی بنگلور.

چهار سال پیش هنگامی که زمان به بازنشسته از زندگی حرفه ای خود را آمد Arup تصمیم به حل و فصل کردن در کلکته. “من از بازگشت به شهر من بعد از بیست سال” او می گوید.

او را دیدم یک تغییر کلکته.

“شهر من سمت چپ به عنوان یک پسر جوان تغییر کرده بود. من برگشتم به فقر و بی تفاوتی و کلی حس سرخوردگی. هیچ کس نباید از رفتن به رختخواب در شب در معده گرسنه. وقتی که من ملاقات من ساز من نیاز به پاسخ های آماده و قادر به به او نگاه کنید و به او بگویید من همه من می تواند تفاوت را,” او می گوید.

در 31 دسامبر سال 2016 با 10 ، 000 تومان, Arup پا به خرید پتو که او توزیع آن شب. “با این که Notun Jibon متولد شد.”

کار در طول بیماری همه گیر.

در سال 2016 او آن را ثبت كنيم. در حالی که هدف اصلی این سازمان بود و برای تدریس به کودکان محروم, آنها در حال حاضر گسترش یافته است به ایجاد یک گروه خود کمک برای زنان به خصوص کارگران جنسی.

کار برای زنان محروم و کودکان و نوجوانان

تیم Notun Jibon

سازمان استخدام هشت نفر از زنان مراجعه کننده به عنوان ناری شاکتی تیم همه آنها از محروم پس زمینه و برخی سابق کارگران جنسی.

آنها را مدیریت Notun Jibon و کار در نقش های مختلف مانند معلمان و مدیران و جمع آوری اعانه.

Jhumki بانرجی از Notun Jibon می گوید: “Arup دا نجات من از ازدواج سوء استفاده. من او را شناخته شده است برای کمی بیش از چهار سال در حال حاضر. او به طور مداوم کار می کند.” Jhumki به نظر می رسد بعد از این همه کار میدانی و نیز متولی با سازمان است.

Arup اعتماد ناری شاکتی تیم برای قدرت دارند و نوع کار آنها با کودکان و خود را نجات خواهران. “دانستن است که حتی پس از مرگ من این سازمان را پیشروی خود قادر است دست بسیار رضایت بخش,” او می گوید.

علاوه بر این زنان هستند و نه مردان که کار با این سازمان به صورت داوطلبانه است.

به تمرکز در کودکان از نجات کارگران جنسی Arup آغاز شده Sahaj مسیریک زیر واحد Notun Jibon.

کودکان بین سنین 3 تا 12 بیا هر شب برای کلاس ها و داده می شود یک لیوان شیر و موز از هر کدام. داوطلبان پس از آن بیان اساسی آموزش و پرورش برای این بچه ها خواندن و نوشتن و ریاضی.

کار در طول همه گیر

نه یک لحظه را از دست بدهد. Arup Sengupta – TB بازمانده

این سازمان فراهم می کند یک هفتگی جیره بسته متشکل از سه کیلو برنج دو کیلو سیب زمینی نیم کیلو دال و روغن خردل به کودکانی که قادر به شرکت در کلاس.

ارتقاء

هر روز صبح Arup, Jhumki و دیگر داوطلب از سازمان تنظیم کردن در یک ماشین پر شده با جیره و ماسک. “در حالی که زندگی در روستاها با وجود COVID-19 همه گیر آن است که جیره و مواد غذایی است که کمیاب است. ما در حال پر کردن جای خالی که” او می گوید. او همچنین اطمینان داد که داوطلبان و اعضای سازمان های غیر دولتی دریافت کامل حقوق در این مستند دوره است.

تا کنون Notun Jibon ارائه سهمیه به حدود 400 کارگران جنسی.

“او یکی نیست به مراقبت در مورد که در آن وعده غذایی بعدی خود خواهد آمد از” Jhumki می گوید: “اگر او 20 تومان در کیف پول خود را و همه او را فراموش حفظ تومان 5 به کمک به او برای بازگشت به خانه و به دور هر چیز دیگری.”

و آنچه در مورد بودجه?

جیره بندی توزیع در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“من موفق به جمع آوری بسیاری از خوبی wishers در طول سال. یک پست در رسانه های اجتماعی من و دوستان من رو به جلو در آینده به لطف حمایت من است. تمام پس انداز من در 45 سال گذشته به این سازمان است.”

به عنوان ما به پایان گفتگوی ما Arup به من گفت: “من هنوز چند سال از عمر چپ در من – و تا آن زمان من باید بروید.”

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>