7 زندگی پایدار آزمایش سعی کنید با بچه ها آخر این هفته

آن مهم است برای آموزش بچه ها در مورد زندگی پایدار از سنین پایین و هیچ راه بهتری برای انجام آن از با دست به فعالیت است که نگه داشتن آنها را درگیر و الهام گرفته است.

ارتقاء

تیاو بهترین فرصت را برای کودکان برای یادگیری در مورد زندگی پایدار است که با دست در فعالیت های است که اجازه می دهد آنها را به ارتباط برقرار کردن با محیط زیست خود را. اگر شما پیدا کردن آن سخت برای شروع در اینجا چند آزمایش شما می توانید تا بیش از آخر هفته. علاوه بر دادن به شما یک فرصت برای نگاه نو در جهان از طریق چشم یک کودک آن را ارائه می دهد بچه های خود را یک فرصت برای توسعه جامع فراتر از کلاس های درسی و صفحه نمایش.

  1. خود را محاسبه ردپای آب

به کودکان آموزش ارزش برآورد مصرف آب با فعالیت های ساده. ابتدا باید آنها را به کار کردن چقدر آب استفاده می شود هر روز برای همه چیز که نیاز به آب تمیز. و سپس کمک به آنها برای برآورد حجم آب مورد استفاده با مخزن توالت و تکثیر آن توسط چگونه بسیاری از بار آن را برافروخته در یک روز. شما همچنین می توانید آنها را برای اندازه گیری حجم آب آنها با استفاده از به دوش ضرب شده توسط تعدادی از اعضای خانواده. این می تواند تکرار شود برای فعالیت های دیگر مانند آبیاری باغ, شستن ماشین, ضرب فرکانس و غیره. این آنها را به یک ایده از چه مقدار آب خانگی استفاده می کند.

  1. جمع آوری و ذخیره آب باران

گام بعدی این است که سعی کنید و جایگزین آب مورد استفاده برای این فعالیت ها با آب باران. سریعترین راه برای شروع به جمع آوری آب باران است که به سادگی به موقعیت یک سطل یا یک می تواند در پای یک موجود قطره قطره شدن و یا باز کردن لوله. بچه ها اندازه گیری مقدار آب در آن جمع آوری بیش از یک تعداد روز و تعیین یک مقدار به طور متوسط. این را به آنها بگویید از حجم است که می تواند برداشت و استفاده می شود. وجود دارد مقدار زیادی از منابع آنلاین است که بچه ها می توانید استفاده کنید برای ساخت خود باران سنج و اندازه گیری میزان بارش باران آنها می تواند جمع آوری.

kids educational games

  1. سعی کنید از دستور العمل استفاده از باقی مانده و یا تکه آشپزخانه

هیچ آسان تر بازیافت درس از یکی در یخچال شما. شما هم می توانید دوباره در خدمت باقی مانده و یا کار کردن راه های جدید است که در آن به آنها خدمت می کنند. برای مثال, شما می توانید به نوبه خود روز rotis به تراشه های نان ذرت مکزیکی و مانده هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده به کتلت. شما همچنین می تواند استفاده از این به عنوان یک فرصت برای تعامل با آنها را در مکالمات در مورد تغذیه موجود در پوست ساقه و ساقه های سبزیجات و میوه ها. این یک راه خوب برای شامل فرزند خود را در آشپزخانه و بحث در مورد ارزش هدر رفتن مواد غذایی است.

  1. شروع یک پلاستیک خاطرات

این است راه را برای کودکان به درک خود از پلاستیک استفاده می شود. برای یک هفته از آنها بخواهید برای حفظ خاطرات از تمام مواد غذایی که مصرف آنها و آنچه در آن است بسته بندی شده در: شفاف پلاستیکی چند لایه پلاستیکی (MLP), کاغذ قهوه ای و غیره. هفته بعد شما می توانید این فعالیت را تا درجه یک با درخواست از آنها برای کاهش میزان MLP استفاده می کنند با پیدا کردن جایگزین های مواد غذایی بسته بندی شده در این نوع از پلاستیک. وظیفه دیگری می تواند با هدف کاهش مواد غذایی است که در لایه های مختلف بسته بندی مانند یک بسته بیسکویت با به صورت جداگانه پیچیده بیسکویت داخل.

  1. آموزش آنها را برای تعمیر چیزی

آن است که آیا رفع پاره سجاف چرب لولا در درب جیر جیر و یا سفت چکه کن شیر وجود دارد بسیاری از راه های کوچک است که در آن کودکان می توانند یاد بگیرند که به ارزش این شغل در حالی که همچنین یادگیری به تعمیر همه چیز و گسترش مفید خود را زندگی می کند. این است که بسیار مورد نیاز درس برای کودکان به ارزش چیزهایی که آنها باید به جای اتخاذ یک استفاده-و-پرتاب شیوه زندگی است.

  1. بازدید از یک مهد کودک

ورود باران است زمان خوبی برای شروع یک خانه باغ. کودک خود را به مهد کودک و آنها را انتخاب کنید هاردی گیاهان است که می توان آنها را به عهده دارند. اگر شما از یک باغ شما می توانید آنها را به گیاه یک یا دو بومی درختان میوه که آنها می تواند مراقبت از. آنها را تشویق به درک و شرکت در تمام فعالیت های مورد نیاز به گیاه و بالا بردن یک درخت سالم.

7. انجام یک upcycled پروژه هنر و صنعت

جستجو برای الهام ؟ شروع خود را با سطل زباله. از بطری های پلاستیکی و کفش برای قوطی های آلومینیومی و جعبه های مقوایی وجود دارد بسیاری از ساده پروژه های صنایع دستی است که می تواند به نگه داشتن بچه ها مشغول در حالی که آموزش آنها را درس های ارزشمند در زمینه بازیافت و تبدیل چیزی ‘ناخواسته’ به چیزی مفید است.

شما تلاش کرده اند که هر یک از این و یا سایر آزمایش های خود را با بچه ها ؟ ما دوست داریم به دانستن تجربه خود را.

بهتر است خانه فقط راه اندازی طیف وسیعی از قدرتمند امن زیست پاک کننده. کاوش طیف وسیعی از محصولات در اینجا.

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>