7 جدید نشان می دهد برای شراب خواری-سازمان دیده بان اگر Coronavirus شما را نگه می دارد در داخل

Devs Review FX on Hulu Alex garland Interview

(l-r) Nick Offerman به عنوان جنگل Sonoya Mizuno به عنوان لیلی در الکس گارلند را Devs. ریموند لیو/FX

برخی از کارشناسان بر این باورند که شیوع کروناویروس را متاسفانه بدتر در طول شش ماه آینده به این معنی که ما همه ممکن است مجبور به صرف مقدار زیادی زمان بیشتری را در خانه های ما در آینده نزدیک. کسانی که از شما بدون زندگی اجتماعی هستند به احتمال زیاد prepped و آماده برای آمدن بیماری همه گیر. رشته فرنگی رامش و کتاب های کمیک هستند مسلما یک راه عالی برای صرف یک شب جمعه. اما کسانی که از شما استفاده می شود به نوار رقص, پیاده روی, سیب چیدن و هر چیز دیگری معمولی و خوب تنظیم شده اعضای جامعه برای دریافت تا در تعطیلات آخر هفته در یک شوک فرهنگی.

همچنین نگاه کنید: چرا ” هیچ وقت به مرگ به تاخیر می تواند صدمه دیده است در آینده MGM فروش

بنابراین ما منتظر شیوع فرو نشست و خود را با آن بازگشت به فیلمهای عادی (با عرض پوزش هیچ وقت مردن) در اینجا هفت سری در اولین فصل است که شما می توانید شراب خواری و گرفتن برای کمک به عبور زمان.

پادشاهی (Netflix)

به تازگی ناظر نویسندگان رافائل Motamayor توصیف پادشاهی به عنوان “نشان می دهد که مخلوط سیاسی فتنه از بازی تاج و تخت و کلاس مبارزات انگل با یک تهدید زامبی.” اگر نیست که خود را غلغلک دادن تصور ما هرگز به سمت راست بکشید.

این دوره اکشن-درام می گیرد در قرون وسطی کره و بازگشت را برای فصل دوم آن در اواخر این ماه. اما قبل از آن استفاده از کار افتادگی خود را به گرفتن بر روی آن بسیار دستکمگرفتهشده rookie اجرا شود. چه چیزی بهتر از تماشای زامبی mowed توسط اره و تفنگ ساچمه ای? خوب, تماشای آنها شماری و سوراخ با شمشیر و فلش ، پادشاهی تساوی درخواست تجدید نظر از نظامی تاریخی داستان با خمیر (و زوال چهره) از نوع زامبی. خوردن قلب خود را (به معنای واقعی کلمه) راه رفتن مرده.

شکارچیان (آمازون نخست تصویری)

بنابراین uhh هنوز مطمئن شوید که اگر شما متوجه شده ام اما نازی ها هستند و نوع ساخت باز گشت به تازگی. که زیر مطلوب است. اما اگر ما نمی توانیم تمبر از نفرت به طور کامل در زندگی واقعی بهترین چیز بعدی است که به تصویر کشیدن لذت مخالفت با چنین شرارت و تفاله.

شکارچیانبازیگران Al Pacino و اجرایی تولید شده توسط Jordan Peele ممکن است یک پرستیژ اوج درام تلویزیونی در راه است که آمازون امیدوار بود. اما آن را یک مفهوم فوق العاده است که بارهای از سرگرم کننده به تماشای گشودن. توطئه های مخفی نازی ها دو برابر عوامل, اکشن, طنز, Al Pacino بد لهجه. ما جرات شما را به لبخند وادارید.

سامانه رویدادهای گسسته (FX در Hulu)

الکس گارلند (نابودی Ex Machina) مسلما با استعداد ترین خالق کار در ژانر علمی تخیلی در لحظه (ما نیاز به یک رابین دور مسابقات بین او Denis Villeneuve و کریستوفر نولان اعلام sci-fi برتری). اولین تاخت و تاز کردن به تلویزیون است که یکی از موفق, حتی اگر ما نمی به طور کامل مطمئن شوید که چه چیزی اتفاق می افتد در سامانه رویدادهای گسسته در تمام زمانها.

حلقه گل باز شد تا ناظر در مورد باورهای شخصی خود را با توجه, تکنولوژی, اراده, جبر و جامعه و از همه آنها اطلاع این trippy gorgeously متوجه شدم جدید سری محدود. اصلی غذای آماده (علاوه بر gnawing وجودی ترس از خود ما اهمیتی در جهان هستی) است که سامانه رویدادهای گسسته است تا خود مطمئن و خیره کننده در تحویل آن است که هر گونه تردیدی در مورد طرح انسجام در حال رندر بی ربط. به شدت توصیه می شود.

داستان های شگفت انگیز (تلویزیون اپل+)

اپل ساخته شده امواج در سال 2017 هنگامی که آن رخ داد یک معامله با استیون اسپیلبرگ برای احیای خود را تحسین sci-fi گلچین سری از 1980s. سریع به جلو به امروز و تلویزیون اپل+ بسیار زیادی را در نیاز به درخواست تجدید نظر گسترده رسید. در حالی که داستان های شگفت انگیز premiere قسمت ارائه شده به منتقدین جلوتر از زمان نمی عجب ما مفهوم است که بسته بندی شده با پتانسیل.

داستان های شگفت انگیز است که اساسا اگر این گرگ و میش منطقه و آینه سیاه و سفید به طور منظم رفت و به درمان بود و در یک جریان ثابت از مرداد. این یک گرمتر و بیشتر خوش اکتشاف چگونه فوقالعاده و/یا غیر قابل باور در ما شکل زندگی و فرهنگ.

دیو (FX در Hulu)

دیو نیمه اتوبیوگرافیک سری جدید ایجاد شده توسط خواننده رپ Lil’ Dicky است که در معرفی ما به زندگی واقعی خود را از شخصیت دیو Burd. پنج قسمت ارائه شده به منتقدان خنده دار بسیار باهوش و اغلب relatable. به عنوان او در raps, Lil’ Dicky دارای یک استعداد برای خلاقانه دادن به صدای ما خاموش ناامنی و اخلال انتظارات با یک نفس-کمتر از اعدام.

در حالی که اکثر هیپ هاپ ستاره ها مشغول انداختن دیس آهنگ و شروع گاو, Lil’ Dicky است که برای اولین بار در خط به برجسته خود نقص و کاستی در حالی که ساخت خود را لب به لب از یک شوخی است. به خلع سلاح خود بازتاب می کند برای ایجاد یک شخصیت ما نمی تواند کمک کند اما علاقه مند می شود و ریشه.

Star Trek: پیکارد (CBS همه دسترسی)

گفت: ما به عنوان ما در نقد و بررسی پیکارد نیست نسل بعدی 2.0. این یک سریال بزرگ-بودجه عمل بسته بندی شده برای بازگشت به یک شخصیت نمادین اما با استقبال حس سودا به عنوان پیری ما قهرمان منعکس کننده بر اشتباهات او. که تمایز است که دقیقا آنچه را متقاعد سر پاتریک استوارت به بازگشت در وهله اول.

در حالی که پیکارد می کند تکیه بر آن ستاره بازحمت حرکت کردن تاریخچه از جمله فریبنده cameos و مراجع به ماجراهای سال گذشته بیشترین تعریف ما می دهد آن است که آن را هنوز هم موفق به ایستادن بر روی خود را دارد. اگر شما باید قفل شده در داخل برای هفته ها در پایان شما می تواند بدتر از بسیاری از موقوفات قدیمی و آشنا ،

The Outsider (HBO)

Stephen King, منبع, مواد, HBO, Ben Mendelsohn و سینتیا Erivo. تاپیک های زیادی در مورد این سری محدود که زیر یک قتل تحقیق که در ابتدا به نظر می رسد مثل یک بازی ساده و سر راست است اما به زودی مورد devolves به یک supernatural ترور. 10 قسمت فصل کشش ممکن پادشاه داستان کمی با برخی از پرکننده و گلو پاکسازی اما بیگانه است عمدا فراموش نشدنی سازمان دیده بان. پادشاه محتوا است که با بهره گیری از یک بیت از رنسانس به تازگی و به خارجی فقط آخرین در یک خط طولانی از قوی سازگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>