7 فیلم هنوز هم در برنامه وجود Coronavirus

Coronavirus 2020 movie release schedule

Coronavirus مجبور است ده ها تن از فیلم های به reschedule اما تا کنون این فیلم هنوز هم در مسیر انتشار است. Warner Bros.

این SXSW ترایبکا و جشنواره کن, جشنواره های فیلم همه یا لغو شده است آشکار و یا با تاخیر به تاریخ بعد. امریکا در سینما بسته باقی می ماند به عنوان پناهگاه در محل سفارشات در حال تصویب در سراسر چندین متحده است. چندین فیلمهای ویژگی های حذف شده از این نسخه برنامه به طور کامل و سرگرمی تولید متوقف است در سراسر جهان. Coronavirus همه گیر است مختل هالیوود به درجه بی سابقه ای.

اما به عنوان پیشرفت ساخته شده است نسبت به بازگشت به حالت عادی در دیگر مناطق جهان ما بیش از حد می تواند امید به یک نتیجه مشابه در افق. به عنوان مثل در اینجا هفت به فیلم های آینده است که باقی می ماند در انتشار برنامه برای نگاه به جلو به یک بار COVID-19 است اما یک حافظه است.

A24—صفحه اصلی اخیر تحسین علاقه مندی ها مانند جوجه پرنده, خداحافظی و جدا نشده جواهرات—شروع به کشش خود را با این تیره بازگویی Arthurian افسانه است. شوالیه سبز نمی خواهد در این نوع از فیلمهای شمشیر و صندل حماسه که در تابستان شناخته شده است اما فیلمساز David Lowery (یک داستان ارواح) سابقه ارائه قانع کننده و فکری مواد اغلب در راه های غیر منتظره. از اواسط بودجه درام است به آرامی در حال فشرده خارج وجود در هالیوود و همیشه وجود دارد اتاق را به صورت جدی فکر فانتزی, ما امیدواریم که که coronavirus نمی تاخیر این منحصر به فرد ارائه.

شوالیه سبز ستاره Dev Patel, Alicia Vikander و جوئل ادگورتون.

در تعجبم که زن 1984 (5 ژوئن)

با وجود زمزمه های یک پتانسیل جریان و یا VOD انتشار برادران وارنر به تازگی تایید کرد که بسیار پیش بینی عاقبت به 2017 را در تعجبم که زن در واقع می خواهد کارگردان تئاتر (نه این که ما همیشه شک آن). مدیر Patty Jenkins هدایت که تصویر به عنوان اولین زن به رهبری دربارهی فیلمهای مدرن کتاب طنز فیلم عصر به ستایش گسترده و بیش از $820 میلیون دلار در بازار جهانی ، از همه مهمتر اصل Wonder Woman در نظر گرفته شد یک معیار مثبت—خوش بینانه tentpole در زمانی که DC بود و بیشتر تعریف شده توسط تاریک و ریگ بدبینی. Call me crazy اما جهان می تواند با استفاده از یکی دیگر از دوز Gal Gadot را شادمان قهرمان مورد حق در حال حاضر.

روح (19 ژوئن)

به سادگی قرار دادن: پیکسار به ندرت نتواند. حتی بعد, توقف در دفتر جعبه را با COVID-19 و در نظر گرفته شده به طوری پیکسار ورود بیشتر مهم جامعه است که هنوز هم, خنده دار, heart-warming (و دردناک) داستان برادری و خانواده است. آن را نیز یک مفهوم اصلی است روحکه در ادامه خواهد داد پیکسار تاکید بر مواد جدید به جای دنباله. کارگردان جایزه اسکار برنده Pete Docter (داخل کردن) و کمپ قدرت (یک شب در میامی), روح خواهد مرزهای پیکسار در زیبایی شناسی بصری در حالی که کاوش در زمین جدید. آن را که اغلب کودکان فیلم لمس بر ماهیت روح انسان و سفر به زندگی پس از مرگ از انواع.

Jamie Foxx, تینا فی و daveed را از دست Diggs قرض دادن صدای خود به روح.

Top Gun: Maverick (24 ژوئن)

استودیوهای هالیوود نباید صرفا با تکیه بر نوستالژی برای جلب مخاطبان و به نظر میرسد که این استاندارد به روش فیلم ساخت این روز است. اما این به این معنا است که همه نوستالژی بد است. اصلی تفنگ بالا آمد در سال 1986 و در حالی که فوق العاده محبوب پس از آزادی در نظر گرفته شده است یک, سینمایی, کلاسیک خواهد شد که بدون واسطه یا با یک قیامت. رک و پوست کنده تر, فیلم, باید, جت های جنگنده در آنها این روز و اگر تام کروز تنها ستاره مایل به ارائه هوایی سگ دعوا که بوسیله اسباب گردنده معده خود را پس از آن قدرت بیشتری به او. سی و چهار سال است که به اندازه کافی از یک بافر برای اجرای آن را به عقب.

شعار (17 جولای)

کارگردان کریستوفر نولان تبدیل به یک نام تجاری نزد خود—نادر فیلمساز چه کسی می تواند تضمین جامد آخر هفته باز در نام-قدرت به تنهایی. او یکی از معدود کارگردانان هالیوود قدرت است برای گفتن بودجه بزرگ اصلی داستان. او عشق یا نفرت او موفقیت خود را سالم برای هالیوود مبادا قدرت می شود که پیوستن به نیروهای خود را برای فروش به ما چیزی جز ری بوت برای بقیه از ابدیت است. شعارمرموز آینده ویژگی های جاسوسی است که با بازی با زمان پیوسته است کنار هم قرار دادن همه بازیگران که شامل جان دیوید واشنگتن رابرت پتینسون و Elizabeth Debicki. در عین حال برای تمام زنگ ها و سوت ما هنوز هم می دانم که تقریبا هیچ چیزی در مورد این طرح. در اینجا به این امید شعار زندگی به اعتیاد به مواد مخدره و تقویت استدلال به نفع اصلی داستان سرایی.

فرانسه اعزام (جولای 24)

برخی کارگردان سبک اجرای سرد و گرم برای مخاطبان است. چنین مورد برای Wes Anderson (The Grand Budapest Hotel) که دمدمی و بسیار تلطیف نرم-گفتاری مبالغه یا قلقلک فانتزی خود را و یا شما به خواب. شخصا فکر می کنیم نمایشگری بود که برای اولین بار با کیفیت به سقوط توسط ایستگاه فرعی با ظهور جریان دوران پس آیا شما جرات تهدید فرانسه اعزام‘s انتشار کوروناویروس. اندرسون آخرین یک فیلم گلچین از انواع آن به شرح زیر است کارکنان اروپایی و انتشار هنگامی که آنها تصمیم به انتشار یک یادبود edition برجسته سه بهترین داستان از دهه گذشته: یک هنرمند محکوم به حبس ابد, دانشجو, شورش, و یک آدم ربایی حل و فصل توسط یک آشپز است. فتنه فراوان.

Coronavirus 2020 movie release schedule

شب گذشته در سوهو تمرکز امکانات

شب گذشته در سوهو (25 سپتامبر)

ادگار رایت (Baby Driver) باعث لذتبخش عجیب و غریب ، آنها به خوبی ساخته شده آنها هوشمندانه آنها فقط خارج از ماشین چین دهنده به اندازه کافی جالب باشد بدون آنکه غیر قابل تشخیص و آنها سرگرم کننده است. در حال حاضر مدیر است که مصرف تیز سمت چپ-به نوبه خود با او مرموز آینده روانی فیلم ترسناک که ظاهرا شامل سفر در زمان پیچ و تاب.

با سلام اگر کسی که یک زامبی کمدی خارج از شان از مرده می خواهد برای ایجاد یک روانی فیلم ترسناک است که شامل سفر در زمان, پس از آن ما باید ملزم او. این کمک می کند که او جفت شدن ستاره جوان مانند Thomasin مکنزی و Anya Taylor-Joy با محترم جانبازان مانند Diana Rigg و Terence Stamp.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>