7 مجموعه شگفت انگیز شما می توانید جریان (و چگونه به آنها را دریافت کنید)

Best Shows Not Streaming

قلعه یکی از بسیاری از لذت بخش آمار مجموعه تلویزیونی است که در دسترس نیست به جریان. ABC/ریچارد CARTWRIGHT

وجود ندارد بسیار دیگری برای انجام این کار در طول این coronavirus غیر از تماشای تلویزیون است. ما نمی توانیم به رستوران ما نمی توانیم به فیلم ما قطعا نمی تواند رفتن به دیزنی جهان. بنابراین ما نشستن در خانه و ما به تماشای تلویزیون به تصویب زمان. اما حتی در دوران اوج تلویزیون است که در آن یک رکورد 532 اسکریپت سری پخش در 2019, مخاطبان هنوز هم می تواند احساس به عنوان اگر آنها در حال اجرا از bingeable گزینه های. به همین دلیل آن را مانند یک خراشنده است که هیچ یک از این هفت محبوب سری در حال حاضر در دسترس برای جریان در هر نقطه.

قلعه

آمار dramedy به دنبال Nathan Fillion داغ-شات رمز و راز نویسنده است که زوج با افراد סמבול را قتل کارآگاه برای حل قتل به منظور به دست آوردن الهام بخش برای او داستان های بلند. این که یک شبکه سری وجود دارد البته یک مقدار عادلانه از آنها را-نمی خواهد آنها در طول نمایش, هشت فصل 173 قسمت اجرا. ABC به وضوح تحت تاثیر قرار به عنوان آنها به سرعت رو به عقب در Fillion کسب و کار با این Rookie. متاسفانه این سرگرم کننده رویه در دسترس نیست به جریان در سراسر Netflix, Hulu یا آمازون نخست, اما شما هنوز هم می توانید بروید و خرید یک کپی سخت از طریق آمازون.

نام مستعار

J. J. Abrams و جنیفر گارنر را لگد زدن الاغ تریلر جاسوسی رویه یک ABC آمار در طول آن فصل پنج اجرا در اوایل 2000s. در حالی که سری به صورت دوره ای ظهور کرد تا در جریان سیستم عامل آن است که در حال حاضر در دسترس برای شراب خواری. اما ترس نه برای آن برنامه ریزی شده است برای رسیدن به Amazon Prime on May 11. در ضمن شما می توانید هنوز هم خرید DVD boxset.

مورفی براون

اولین 10 فصل مورفی براون در حال حاضر در دسترس برای جریان با وجود آن های اخیر در احیای CBS برای فصل 11. شاید دلیلش این است که نشان می دهد در اصل یک برادران وارنر تولید این بدان معناست که ما در نهایت ممکن است آن را ببینید در HBO Max که راه اندازی مارس 27. ستاره Candice Bergen خواهد co-star در Steven Soderberg را HBO Max فیلم اجازه دهید همه آنها را بحث, بعد از همه. در ضمن برای بلعیدن این طنزهای شما را مجبور به توسل به رسانه های فیزیکی.

Homicide: Life on the Street

سرگرم کننده واقعیت: این نمادین هفت فصل ان بی سی پلیس درام بازیگران Andre Braugher بر اساس David Simon کتاب قتل: یک سال در قتل خیابانکه می رفتن به فرم صورت HBO را سیم. چه باور نکردنی درخت از استعداد است که کتاب جوانه زده است. این مجموعه در اصل فرار از 1993 تا 1999 بود و تا حد زیادی یک NBC تولید. اما قتل شده است و در میان بسیاری از عناوین آینده به NBCUniversal در آینده جریان خدمات طاووس. به جای آتش تا کسانی که کارت های اعتباری برای خرید سری کامل بر روی دی وی دی و بلو ری.

اد

این Tom Cavanagh-led dramedy که زد در ان بی سی از سال 2000 تا 2004 تبدیل شده است و نادیده گرفته شده در سال های اخیر تلویزیون سابقه بود اما بسیار جذاب سری در اوج آن است. آن را دنبال کرد Ed استیونس یک زمان بزرگ نیویورک وکیل که می یابد خود را زمانی که او در همان روز که او را به اخراج از شرکت حقوقی. انتخاب کنید تا قطعات از زندگی خود او را برمی گرداند به زادگاه کوچک در اوهایو که در آن درس های زندگی به سرعت امدن. با توجه به 2015 بورسی, گزارش, پیچیده, موسیقی, حقوق مقصر Ed‘s-عدم وجود در عرصه دیجیتال. بد شانسی.

L. A. قانون

David E. Kelley بسیار, تلویزیون, خانواده سلطنتی در این مرحله با تشکر از کار خود را در Doogie Howser, M. D., Ally McBeal از عمل, بوستون حقوقی و کمی بزرگ نهفته است. اما با استعداد کتابت کردم اولین شکست بزرگ خود را شرکت ایجاد NBC L. A. قانونکه زد برای هشت فصل و عظیم قسمت 172 در حالی که این ادعا چهار (!) جایزه امی برای برجسته درام سری. نه بیش از حد نخ نما. شما هنوز هم می توانید با خرید این مجموعه بر روی دی وی دی.

MADtv

با وجود در حال اجرا برای 15 فصل در سراسر Fox and The CW, محبوب, sketch, سریال کمدی است که “رقابت” شنبه شب زنده است و در دسترس نیست به جریان به صورت رایگان. که بیش از حد بد وجود دارد برخی از برندگان واقعی در سراسر نشان می دهد و در دراز مدت است. آن را سرگرم کننده خواهد بود به عقب برگردید و ببینید که چگونه بسیاری از قابل توجه کمدین مانند Jordan Peele و کیگان مایکل کلیدی دندان های خود را در MADtv. به عنوان برادران وارنر تولید آن همیشه ممکن است که آن را می سازد راه خود را به HBO حداکثر در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>