با وجود آنچه ما به آنها فیل را نجات و محافظت ما وقت و زمان دوباره. در اینجا یک یادآوری است که ما باید یاد بگیرند که برخی از آنها را!

ارتقاء

Yو دیگری فیل مرگ وحشتناک در کرالا در 27 مه پس از خوردن آناناس پر شده با ترقه. او باردار بود و مرگ او در عذاب غرق شدن از خستگی پس از ورود به رودخانه برای تسکین درد.

(کشاورزان با استفاده از این آناناس برای ترساندن گراز دور از زمینه های خود را. اما ظالمانه آنها تحمیل این خشونت در یک حیوان صرفا عبور از طریق ایجاد کرد.)

موهان Krishnan, بخش جنگل افسر بود که در بخشی از پاسخ سریع تیمی که امیدوار به نجات فیل مشترک یک پست در مورد این حادثه است. به زودی به اندازه کافی به آن توجه دوستداران حیوانات رسانه ها و مردم دلسوز همه جا – که قاطعانه محکوم کنند.

من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از ماجراهای من در پارک ملی جیم کوربت که تنها هشدار به ما داده شده توسط مردم بود نه به تحریک یک فیل اگر ما یکی را ببینید.

به طور گسترده ای تاکید کرد توصیه این بود که “آنها معمولا مهربان و دلسوز و نمی خواهد به شما آسیب برساند. یک فیل خطرناک است و تنها در دو موقعیت – اگر یک مرد در حال تجربه musth (رفتار پرخاشگرانه به دلیل افزایش هورمون های باروری) و یا زمانی که آنها احساس خطر می کنند. در غیر این صورت آنها آرام است.”

Elephant rescue
منبع تصویر: Mohan کریشنان/ Facebook

حدود نیمی از جهان, آسیایی, فیل جمعیت کاهش یافته است و فقط در 75 سال است. امروز حدود 20,000-40,000 در طبیعت باقی می ماند. آنها بدون شک بخشی جدایی ناپذیر از ما به اشتراک گذاشته اکوسیستم. فیل ها شناخته شده است که خود را عقل خود را شگفت انگیز حافظه و نجابت.

در عین حال ما همچنان نامهربان به آنها – تخریب خانه های خود را محدود و آنها را به متراکم قفس و کشتن آنها را برای عاج و آنها را برای راهپیمایی و نشان می دهد.

در عین حال در یک درس برای همه ما فیل ها شناخته شده است به بصری و فعال زمانی که انسان ها در پریشانی. آنها را گرفتار در دوربین چندین بار نجات حفاظت و یا کمک به مردم است. در اینجا شش حوادث – به ما یادآوری می کنند که چگونه بی رحمانه ما را به یک بودن است که به ظاهر بی نهایت مهربانی – حتی برای آن ذكر كرده است ،

1. بچه فیل با عجله به نجات یک “غرق شدن” انسان

گله ای از فیل ها بود که راه رفتن در امتداد یک رودخانه که یک خال خال یک مرد در آن است. سازمان دیده بان ویدیو تا پایان و شما متوجه خواهد شد که آیا می دانید که چگونه به شنا. اما فیل شاید تفکر انسان در خطر پا به رودخانه و شنا به سمت انسان برای محافظت از او. فیل فرزند خود شد و مصمم به حفاظت از انسان است. بنابراین شایان ستایش!

2. یک فیل محافظت از یک دختر جوان که ملاقات با یک تصادف

در این حادثه از غرب بنگال در سال 2019 یک فیل محافظ 4 سال از بقیه گله. دختر بود و رفت و آمد با پدر و مادر خود را در یک یا دو چرخ زده توسط پدرش. هنگامی که یک گله فیل ها به طور ناگهانی به نظر می رسد از یک جنگلی پچ در راه او از دست تعادل توفنده خودرو.

یکی از فیل ها از گروه رفت به سمت کودک نو پا بود و هنوز هم نگه داشتن دختر بین پاهای آن تا دیگران از گله عبور از جاده ها است. به عنوان IFS افسر پروین Kaswan قرار داده و آن را به بهتر از هند (TBI), “فیل ها حیوانات اجتماعی هستند که در خانواده زندگی می کنند. آنها قادر به نشان دادن بسیاری از احساسات یکی که مهم است و شفقت است.”

3. Musthمتاثر از ادم تنومند و بدقواره اشک پایین یک خانه در یک خشم; هنوز هم نجات 10 ماهه نوزاد

elephant rescue
حسن نیت ارائه میدهد تصویر: پروین Kaswan

Musth می تواند به افزایش سطح تستوسترون در یک دارای دندان گراز با تقریبا 60 درصد و باعث می شود آنها را بسیار تهاجمی است. در چنین مواردی فیل حمله حیوانات دیگر بدون تحریک زن فیل ها (که ممکن است یا ممکن است در گرما) و حتی درختان و انسان موسسات.

در سال 2014 دارای دندان گراز احتمالا تجربه Musthحمله به یک روستا در غرب بنگال. آن شکست دیوار و تخریب اموال. متاسفانه در 10 ماهه نوزاد بود داخل خانه که در آن زمان. به طور طبیعی او شروع به گریه.

Dipak Mahato کودک پدر, بعد, نقل به تایمز هند “ما زد. ما شوکه شده بودند برای دیدن دیوار در قطعات و دارای دندان گراز ایستاده بر کودک ما. او گریه میکرد و وجود تکه های بزرگی از دیوار دروغ گفتن در اطراف و بر روی تخت. که دارای دندان گراز شروع به حرکت به دور است, اما زمانی که ما کودک شروع به گریه دوباره به آن بازگشت و با استفاده از آن تنه به حذف باقی مانده است.”

باور نکردنی, اما واقعی.

4. غریزی ادم تنومند و بدقواره موجب صرفه جویی در 8 سال از سونامی

کهربا یک دختر جوان انگلیسی در تعطیلات در پوکت در سال 2004. او را برای فیل سواری هر روز صبح و رشد کرده بود به خصوص علاقه یک جوان تنومند و بدقواره Ning-ننگ. در آن روز سرنوشت ساز او بود و با او در مورد علاقه فیل در ساحل. تنها در این زمان Ning-ننگ بود برطرف کننده اضطراب در مورد پله به دریا.

کهربا و Mahaut هر دو اشتباه در مورد این رفتار عجیب و غریب از Ning-ننگ. اما زمانی که یک موج ضربه فیل شانه آنها شد احساس خطر. در این مرحله Ning-ننگ متوقف گرفتن دستورات و زد داخلی با کهربا بر روی شانه او. او زد و زد تا او در بر داشت یک دیوار که بیش از کهربا می تواند پرش به ایمنی. امواج به زودی در سراسر جاروب کل منطقه است.

صحبت با نگهبان کهربا در حال حاضر در بیست سالگی خود را می گوید او نمی دانم چه اتفاقی افتاد به فیل که نمی تواند بالا رفتن از دیوار است. اما بودن غرایز قطعا زندگی او را نجات داد.

5. فیل که انسان کمک گرفتن rogue jumbos

elephant rescue
منبع تصویر: Mohan کریشنان/ Facebook

انسان و حیوانات در تضاد است و بدون شک در افزایش در بسیاری از جنگل ها در هند است. حدود 100 انسان ها کشته pachyderm مسائل در هر سال در کشور است. و بسیاری از حوادث که توسط آشفته tuskers تهدید حضور انسان. برای مقابله با rogue tuskers بسیاری از زمان اهلی فیل ها می آیند به ما کمک کند.

فقط بخواهید Parbati Barua یک زن فیلبان از آسام که او را طول می کشد سه “دختران” همه فیل ها در چنین ماموریت. خطر بالا برای این زن فیل ها به دلیل tuskers ممکن است حمله آنها را به عنوان به خوبی.

چنین اقداماتی ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی است که آنها انجام می دهند با انتخاب آزاد. اما در نهایت اگر آنها می خواستند به آنها می تواند اجرا میشه یا امتناع از دستورات. اما در سراسر هند آنها باقی بماند و کمک کند که ما باید سپاسگزار.

6. برای جیک دوروتی فیل شد درمان

جیک تا به حال تجربه کرده, سوء استفاده, به عنوان یک کودک اغلب تامل صدمه زدن به خود. پس از سالها مبارزه با تروما او تصمیم به انجام کاری در حال تغییر زندگی و پرواز به تایلند برای کار با نجات فیل.

یکی از نزدیکترین دستیاران شد Kabu یک نجات 26 ساله ادم تنومند و بدقواره بود که او نیز تجربه تروما در سال قبل از آن. Kabu استفاده می شود به عنوان ورود به سیستم حمل و نقل ادم تنومند و بدقواره حال ملاقات با یک حادثه که در آن ورود بیش از نورد او شکستن پای او.

در نجات مرکز Kabu شد, تشکیل شده است, محبت حیوانات که در کنار او تروما به نوعی به دیگران است. با هم جیک و Kabu را در یک منحصر به فرد درمانی سفر, کمک به یکدیگر از طریق یو پی اس و فراز زندگی.

این اما چند نمونه. به غیر از کمک به انسان وجود دارد بسیاری از حوادث که فیل ها به کمک حیوانات دیگر و jumbos از دیگر گله.

ما می توانیم با IFS افسر Vipul Pandey کلمات TBI –

“همه این فیل می خواهید این است که عشق و شفقت است. آنها بسیار محافظ از خود و دیگران بودند. آنها به صورت نزدیک قرضه دوستی و انسان شنده این صحابه بیش از دیگران است. آنها جشن تولد و سوگواری مرگ و میر. فیل ها نمی خواهند در تضاد است. آنها می خواهند به زندگی می کنند زندگی خود را.”

بیایید سعی کنید به یاد داشته باشید که همیشه.

(ویرایش شده توسط Vinayak Hegde)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im