چند ماه اول خواهد بود گیج کننده برای او و آن را بر شما به اطمینان حاصل شود دختر خود را به معرفی دوره با حقایق نه شایعات.

My اولین گفتگو در مورد دوره اتفاق افتاده است با همکلاسی های من وقتی که من در ششم استاندارد است. نشسته اند روی دو نیمکت در طول مدرسه زنگ تفریح زمان شش preteens مورد بحث آنچه ما “می دانست که” در مورد دوره – ما نمی توانیم بازی های ورزشی در آن زمان ما نمی توانیم پوشیدن bloomers دیگر ما تعفن در تمام طول روز در آن خدا افتضاح روز.

یک بحث کامل از حقایق نیمه حقایق و تصورات غلط.

ما نمی دانید بهتر است تا زمانی که هر یک از ما ما رو اولین دوره در سال های پس از خود و پدر و مادر ما در نهایت باز مکالمات.

آن را در دست های خود را به عنوان یک پدر برای اطمینان از خود را دختر معرفی شده است به قاعدگی با حقایق و اطمینان که دوره نه به ترس می شود که این روند طبیعی است و او دارای تعداد زیادی از گزینه ها برای مقابله با جریان و گرفتگی.

1. شروع زود هنگام

first periods products

من و مامان هم دوره های خود را زمانی که او 14 ساله بود من آنها را زمانی که من 13 بود و من پسر عموی آنها را زمانی که او 12 ساله است. بلوغ است و برخورد اولیه با هر نسل بنابراین مهم است که برای شروع مکالمات به خوبی در پیشبرد. صحبت کردن با دختر خود را در مورد چرا ما دوره چگونه اغلب یکی است انتظار می رود به آنها چه چالشهایی پیش از او و او چگونه می تواند به مقابله با آنها. به همان اندازه مهم است برای او بپرسید که او چه می داند در مورد دوره. این نمی تواند یک طرفه مکالمات اما گفت و گو که فعال از زمان به زمان. مطمئن شوید که شما نگه داشتن مکالمه زنده حتی پس از دختر خود را حل و فصل پایین به چرخه قاعدگی.

2. پلاستیک پد نه تنها گزینه

intimate hygiene

من به تازگی صحبت با Malini Parmar, بنیانگذار StoneSoup در مورد او چگونه است صفر-زباله پدر و مادر به دخترش. او به من گفت که او یک جوان است که 12 با استفاده از یک قاعدگی در جام حذفی و یک پارچه پد در حالی که یکی بزرگتر است و راحت با پارچه پد قابل استفاده مجدد در طول دوره.

پس یکبار مصرف پلاستیکی پد نه تنها قاعدگی بهداشت محصول در دسترس دختران است. ببینید ما درک می کنیم که تامپون و فنجان قاعدگی می تواند یک کمی روی حیله و تزویر برای دختران جوان است. اما نباید خود را محدود گفتگو در مورد آنها. صحبت کردن با آنها در مورد چگونگی یک با استفاده از آنها چه منظور آنها را حل کند و در مورد سطح راحتی خود را. اجازه دهید آنها تصمیم پس از آن.

شما هنوز هم باید گزینه های قابل استفاده مجدد مانند پارچه پد دوره کردن و زیست تخریب پذیر ظروف یکبار مصرف پد در مورد او نیست راحت در مورد استفاده از این گفت گزینه های. او نشان می دهد چگونه به استفاده از هر یک از آنها توضیح جوانب مثبت و منفی خود را در جزئیات.

3. چرا ما دوره?

first periods products

اجازه ندهید دوره بود “این چیزی است که اتفاق می افتد” بدون توضیح و دلیل آن. صحبت کردن با دختر خود را در مورد آناتومی, در مورد سیستم تولید مثل و همچنین مسائل مربوط به سلامت در ارتباط با قاعدگی. PCOS, PCOS سنگین خونریزی نور خونریزی نامنظم دوره — همه از این موضوعات نیاز به بحث گذاشته شود در یک دلسوز درک راه. همچنین هشدار می دهند که در دوره های با گرفتگی و گاهی اوقات آنها می تواند به نظر می رسد غیر قابل تحمل. اما ما نیز باید قاعدگی گرفتگی عضلات رول-ons برای کمک به با درد پس نگران نباشید.

4. سندرم قبل از قاعدگی و مسائل دیگر در طول دوره

first periods products

Moodswings مواد غذایی هوس خفیف تهوع ممکن است همراه دختر خود را دوره تاریخ. اجازه ندهید که او را متعجب و متحیر در مورد چنین چیزهایی و باز گفتگو در مورد سندرم قبل از قاعدگی (PMS). برخی از مواد غذایی می تواند کمک به شما القاء دوره به طور طبیعی. آنها را در اینجا بخوانید.

من همیشه حسود از دختران که در دوره گذشته به مدت سه روز به دلیل معدن می رود برای هفت. اما خوشبختانه من هرگز شدید گرفتگی معده مانند بسیاری از زنان دیگر من می دانم. بدن ما متفاوت هستند و باید دوره های مختلف تجربه. فرزند شما دختر باید این را می دانند. همچنین به اطلاع او که برای چند ماه اول دوره خود را به احتمال زیاد به طور نامنظم است. در طول زمان این تاریخ ممکن است یا ممکن است حل و فصل نیست. پس از یک پنجم زنان در هند نبرد PCOS دومی نمی تواند دوری را به عنوان یک احتمال است.

5. به طور منظم بازدیدکننده داشته است به Gynaecologists

Gynaecologists نیست پزشکان مراجعه شما تنها زمانی که شما از لحاظ جنسی فعال است. آنها در اینجا به راهنمای شما را از طریق مسائل بهداشتی مربوط به قاعدگی بیش از حد. دختر خود را برای زایمان به طور منظم چک آپ بنابراین این موضوع در مورد تولید مثل, تولید مثل مسائل مربوط به سلامت و شاد دوره های بیگانه نیست در خانه خود را. دختر خود را در حال رفتن به نیاز همه مثبت و حمایت شما می تواند ارائه دهد در چند سال اول دوره او. مطمئن شوید که شما به عنوان یک پدر و مادر با ارائه آن را به او.

6. تغییرات در بدن او

first periods products

دوره به معنی بلوغ و دوران بلوغ می آید بسیاری از چالش هایی که چهره دختران. در حال حاضر زمان برای باز کردن گفت و گو در مورد چگونه بدن زن را در سال های آینده پس دختر خود را برای آن آماده است. رشد سینه, دردهای قفسه سینه بند, تغییر در سطح انرژی مو – او است که به تجربه همه از این و با یک بازی دوستانه درک پدر و مادر در کنار او این تغییرات را نمی خواهد به نظر می رسد بسیار دلهره آور است.


همچنین بخوانید: این قاعدگی جام استريلايزر را بکشند 99 درصد میکروب ها فقط در 3 دقیقه!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de