6 Tech میلیاردرهای که بدست, بسیار, بسیار غنی در طول همه گیر

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در حال حاضر در میان جمعیت ده نفر از ثروتمندترین افراد. Paul Hennessy/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

ایالات متحده آمریکا است که در وسط یک بیماری همه گیر و یک رکود اقتصادی. در عین حال در برابر همه شانس بازار سهام شده است در یک توقف رالی برای بسیاری از سال تا کنون, ساخت بسیاری از بنیانگذاران و مدیران عامل شرکت های دولتی ثروتمند تر از همیشه.

بسیاری از آنها از رهبران به اصطلاح “بزرگ با تکنولوژی” شرکت کسب و کار اصلی که به سختی scathed با این بیماری همه گیر. مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس برای مثال دیده می شود ثروت خود را رشد عظیم 70 میلیارد دلار در شش ماه اول سال 2020 با تشکر از آمازون, پررونق, کسب و کار تجارت الکترونیکی در سراسر کشور مستند. مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk اگر چه نه به شدت غنی شده به عنوان بزوس با مقدار دلار است سریعترین ستاره در حال افزایش در جهان لیست میلیاردرهای.

در زیر لیست کرده ایم هفت (در حال حاضر فوق العاده ثروتمند) کارآفرینان و سرمایه گذاران که ارزش خالص به دست آورده است در سال 2020 تا کنون در حالی که این بیماری همه گیر تند جهان است.

جف بزوس +$71 میلیارد

البته این امر تنها حس که وقتی یک بیماری همه گیر بازدید ثروتمندترین مرد جهان غنی تر می شود. در این سال تا کنون, آمازون سهام رسید 64 درصد ارزش نهادن به خرده فروشی و فن آوری های غول پیکر در یک اقدام بی سابقه 1.5 تریلیون دلار.

جف بزوس که ثروت تقریبا به طور کامل وابسته به آمازون انبار در حال حاضر دارای یک ارزش خالص $186 میلیارد دلار در بلومبرگ را در زمان واقعی میلیاردرهای شاخص تقریبا دو برابر ارزش خود را runner-up, بیل گیتس.

مکنزی بزوس +25 میلیارد دلار

آمازون سهام رونق نه تنها اضافه شدن یک کامیون از cashable عدالت در آن مدیر عامل جیب اما همچنین مدیر عامل سابق, همسر, MacKenzie بزوس جهان ثروتمندترین زن.

زمانی که زن و شوهر حل و فصل طلاق خود را در ماه آوریل گذشته مکنزی رفت با سه ماهه خود را به اشتراک گذاشته مالکیت در آمازون سهام به ارزش $36 میلیارد دلار در آن زمان بود. اگر چه او تا به نقد کردن یک بخش کوچک از آن سهام باقی مانده سهام در حال حاضر به ارزش $62 میلیارد دلار است. مکنزی بزوس امضا دادن تعهد ابتکار تاسیس شده توسط وارن بافت و بیل و ملیندا گیتس به دور اکثر ثروت خود را به خیریه می شود.

Elon Musk, +44 میلیارد دلار

آیا شما فکر می کنم آن را توجیه یا نه صعودی تسلا سرمایه گذاران را تحت فشار قرار دادند برقی خودروساز سهام تا حدود 300 درصد در سال به تاریخ و قرار دادن Elon Musk که صاحب حدود 20 درصد از این شرکت در صفوف برتر جهان 10 میلیاردرهای یک شبه.

مهمتر از سهام رونق قفل مشک را از دسترسی به یک غول بحث بسته بندی پاداش است که می تواند به ارزش $56 میلیارد دلار در ده سال. در پایان مدیر عامل شرکت تسلا صعود خود را اول پرداخت از $750 میلیون. روز سه شنبه او واجد شرایط برای دومین برنده تمام پولها سهام پرداخت ارزش $2.1 میلیارد دلار پس از تسلا سهام آمار یک رکورد در هر دو 30 روز و شش ماه به طور متوسط.

استیو بالمر, +$17 میلیارد

استیو بالمر سابق مدیر عامل مایکروسافت و بزرگترین سهامدار شرکت (بیش از مؤسسین بیل گیتس). تا پایان 2019, بالمر متعلق به حدود 300 میلیون سهم از سهام مایکروسافت. ارزش که سهام بالا رفته $17 میلیارد دلار در سال 2020 به عنوان پررونق ابر و محل کار, پیام, کسب و کار هل سهام مایکروسافت تا 20 درصد است.

Mukesh Ambani, +15 میلیارد دلار

هند به انرژی و مخابرات میلیاردر Mukesh Ambani ثروتمندترین فرد در آسیا است. اما او شروع به دست آوردن توجه رسانه های آمریکایی تا زمانی که به تازگی هنگامی که او کنگلومرا, Reliance Industries عمیق تر کسب و کار و روابط با آمریکا tech غول.

هفته گذشته تکیه مخابرات تابعه Jio سیستم عامل زده $4.5 میلیارد مقابله با گوگل شرکت مادر الفبا برای توسعه گوشی های هوشمند مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان هند.

مارک زوکربرگ +$13.4 میلیارد

از حقوق مدنی واکنش به تبلیغ خروج Facebook چهره یک کوه از چالش است. اما به نوعی به طور معجزه آسایی نیست خیلی از این موانع باید ترجمه شده به رسانه های اجتماعی غول قیمت سهام. سال به, تاریخ, Facebook سهام افزایش یافته است 10 درصد است. اگر چه به دست آوردن است نه به عنوان وحشی به عنوان آنچه که برخی از Facebook “بزرگ با تکنولوژی” همسالان دیده است آن را جامد به اندازه کافی به زوکربرگ بیش از 13 میلیارد دلار ثروتمندتر از قبل از همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>