6 پایدار و دوستدار محیط زیست چراغ برای روشن کردن هر گوشه از خانه خود را

چراغ برای اتاق نشیمن, اتاق خواب بالکن و فیرس که نه فقط اضافه کردن یک رویای عاشقانه لمس اما نیز پایدار است. آنها را بررسی کنید!

We به شدت بر این باورند که نور وسایل یک خانه می تواند باعث شکستن و یا نگاه از فضای خود را. هر منطقه باید اتصالات نور است که فقط به اندازه کافی نور در حالی که اضافه کردن به زیبایی شناسی به طور کلی.

از چراغ های دیواری برای چراغ سقف چراغ لامپ جدول به string چراغ ما شما را به بهترین از بهترین اگر شما می خواهید به طراحی مجدد راه شما می خواهید خانه خود را به درخشش است. جالب است که این همه دوستدار محیط زیست پایدار گزینه های است که همواره در ارائه عادلانه وسیله امرار معاش به صنعتگران که آنها را.

1. دست چوبی حک شده با دست رنگ آمیزی جدول لامپ

eco-friendly lights

مناسب برای تخت سمت خواندن و یا حتی فقط برای اضافه کردن به آب گرم و دنج زیبایی از اتاق نشیمن خود را به این چوبی دست حک شده جدول لامپ از Craftbell یک اثر هنری است. آن را به درخواست تجدید نظر به کسانی که با یک رویکرد پایدار به دکوراسیون خانه و بیشتر چه, آن را ساخته شده توسط صنعتگران محلی از اوتار پرادش که برای کسب معیشت خود را با هر یک از محصولات خود را به فروش می رسد.

2. رابطه جنسی با نور دیوار

eco-friendly lights

کاملا پلاستیکی-رایگان و ساخته شده از مواد طبیعی مانند پاینوود و قرمز مایل به قهوهای ظریف این دیوار نور از خاکی تعجب است که فقط حق را برای اضافه کردن یک لمس از نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل به خانه خود را. آن است که دست ساز توسط آموزش صنعتگران همراه با نور LED 3W اتصالات و آسان به سوار شدن. این استوانه چراغ های نصب شده می تواند در زندگی خود را در منطقه ناهار خوری منطقه و حتی اتاق خواب.

3. Repurposed صافی آشپزخانه نور

eco-friendly lights

چه می تواند بهتر از یک نور برای آشپزخانه که upcycled از یکی از دور انداخته آشپزخانه ملزومات است. این یکی از راستا Creations ساخته شده است با استفاده از یک repurposed صافیدر نتیجه کاهش دور انداخته مسائل از رسیدن ما به محل های دفن زباله. نور کمک می کند تا برای رسیدن به حداقل های صنعتی نگاه کنید در حالی که پر کردن فضای گرم و تسکین دهنده نور است.

4. D’Mond سقف آویز نور

eco-friendly lights

اگر شما مانند, مدرن, مرزی, دکور خانه, نگاه, سعی کنید تا فضای خود را با سقف آویز چراغ. ساخته شده با استفاده از قرمز مایل به قهوهای پوسته های تزئینی به شکل الماس آویز نور دارای سوراخ است که اجازه می دهد نور به یکپارچه از طریق تصویب. آنها دست ساز توسط آموزش صنعتگران از غرب بنگال و آمد با قبل از نصب چراغ. آنها نگاه خیره کننده به خصوص جداول ناهار خوری.

5. کلاسیک مدرن چراغ آویز

eco-friendly lights

اگر شما نمی توانید به اندازه کافی از چراغ های آویز و نیاز آنها را در باز کردن فضاهای باز مانند بالکن یا در سالن انتظار این صنایع نیشکر رها کردن چراغ ها فقط در مورد حق برای آن است. دستباف از کشورهای عضو اکو دوستانه مواد سنتی صنعتگران آنها ساخته شده از بامبو و زیبا کسل کننده طلایی به پایان برسد. این آنهایی که از Pink Apple آمده و با نصب هر یک لامپ یا چراغ.

6. بامبو توپ چراغ رشته

eco-friendly lights

آیا شما می خواهید به آمپر تا فضای خود را با چراغ در یک جشن, مناسبت, و یا می خواهید رشته چراغ های روی دیوار اتاق شما و اتاق نشیمن برای روشن کردن دکور این 12 فوت طول 40 قطعه رنگارنگ بامبو توپ چراغ رشته است مناسب کامل. این می افزاید: یک نگاه رویایی به فضای خود را بدون هیچ گونه تلاش و شما را صرف تمام وقت خود را در خانه. این آنهایی که از قلب هنر و دست ساز پایدار از منابع بامبو با حداقل پردازش است.

فقط گرفتن برخی از وسایل نور برای خانه خود را واقعا می تواند در تغییر خلق و خوی پرنیان و نگاه. سعی کنید آن را اگر شما احساس که خانه خود را دکور فاقد جلای.


همچنین بخوانید: بمبی گراد طبیعی قرمز مایل به قهوهای چراغ مناسب برای خانه خود را منحصر به فرد!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>