6 نکته ساده برای کاهش صورتحساب برق خود را و ذخیره پول این مستند در تابستان

آیا گرما شما را حفظ AC در تمام طول روز ؟ اجازه ندهید که آن را رایت یک سوراخ در جیب شما. این راهنمایی می تواند کمک به شما در کاهش اتلاف انرژی و همچنین به عنوان پول! #GreenLifeHacks

ارتقاء

یکs جیوه و رطوبت افزایش متناوب می تواند نگه داشتن شما راحت است. اما وجود دارد یک راه برای نگه داشتن صورتحساب برق از تیراندازی تا به حداقل رساندن اتلاف انرژی و حفظ دنج در طول روز گرم تابستان?

بله و بله. در اینجا شش راهنمایی شما می توانید دنبال کنید:

1. تنظیم پیش فرض متوسط

air conditioner AC electricity saving tips

در اوایل سال جاری اداره بهره وری انرژی (زنبور عسل) موظف AC تولید کنندگان به نگه داشتن به طور پیش فرض متوسط از دستگاه های خود را در 24°C. قبل از دستور به طور پیش فرض 20 درجه است.

مطالعات نشان می دهد که حدود 6 درصد از برق ذخیره شده برای هر رشته ما افزایش درجه حرارت است. و پایین تر خود را نگه دارید AC دیگر آن کمپرسور کار عکسبرداری تا صورتحساب برق خود را.

بنابراین اگر شما انتخاب می کنید به نگه داشتن AC در حال اجرا بر روی default متوسط شما می توانید صرفه جویی تا 24 درصد برق (تفاوت از چهار درجه ضرب در 6 درصد ذخیره برق)!

البته شما هنوز هم قادر به کاهش درجه حرارت با توجه به اولویت خود را—بیشتر در زیر کلیک کنید.

2. نگه داشتن آن در 24 °C به جای 18 °C

اگر شما در حال زندگی در شهرهایی مانند دهلی چنای بمبئی یا بنگلور که در آن روز به طور متوسط درجه حرارت بین 34-38°C تنظیم برق خود را به 10 درجه پایین تر است در حال حاضر یک فرصت است. به علاوه دمای بدن ما به طور متوسط بین 36-37 درجه بنابراین هر اتاق زیر است که به طور طبیعی خنک برای ما. در حال حاضر ما می دانیم که برای هر درجه که ما کمتر در AC ما مصرف 6 درصد بیشتر برق است. بنابراین تغییر عادت های خود را از کاهش آن به 18°C به نگه داشتن آن در حدود 23-24°C. شما به زودی متوجه خواهد شد که حتی در این حرارت خانه خود را کاملا سرد است.

3. مهر و موم شده اتاق & Shut دستگاه صرفه جویی در برق

بستن درب به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که آن را به یک تهویه هوا. اما همچنین مطمئن شوید که تمام ویندوز خود را در حال مهر و موم تنگ و سرد نمی کند اتاق را ترک کنند. کشیدن پرده بنابراین گرمای خورشید نیست را وارد کنید اتاق خود را افزایش بار بر روی برق خود را.

سنگین دستگاه های الکترونیکی مانند یخچال و تلویزیون و کامپیوتر تولید مقدار زیادی از گرما و برق خود را به کار سخت تر است. آنها را تغییر دهید قبل از اینکه شما شروع AC. اجازه دهید اتاق سرد و سپس شما می توانید آنها را به عقب.

در حالی که شما در آن تنظیم مجدد مبلمان, بنابراین آن را نمی کند, مسدود کردن دریچه های هوا.

4. سوئیچ روشن و خاموش برای صرفه جویی در برق

منبع: تهویه هوا/ Facebook.

آیا شما تا به حال از خواب بیدار شده و لرز و مجبور به خاموش کردن AC? که احتمالا به دلیل تهویه هوا کار می کرد یک شبه به نگه داشتن اتاق خود را بسیار سرد است. یکی از راه های صرفه جویی در انرژی و اقامت راحت است آن را خاموش در شب. به خصوص اگر شما در حال اجرا آن را در طول روز شما نمی خواهد نیاز به این همه که در شب بیش از حد.

اگر شما صرف ساعت های طولانی در یک اتاق مطبوع سعی کنید این نکته. نگه داشتن آن برای چند ساعت و سپس خاموش برای یک یا دو ساعت. اتاق باقی می ماند به اندازه کافی سرد در حالی که همچنین صرفه جویی در مقدار زیادی از برق است.

5. فن + AC = کاهش مصرف انرژی

نگه داشتن پنکه سقفی روشن در زمانی که AC در حال اجرا است. آنها نگه داشتن اتاق تهویه و گردش هوای سرد در تمام گوشه و کنار. همچنین شما نمی خواهد که برای حفظ کاهش دما است.

برای خنک کننده کارآمد با حداقل مصرف انرژی, شروع با تعویض فن و رانندگی به دور از هوای گرم در اتاق خود را و پس از آن تغییر در AC.

ارتقاء

6. به طور منظم نگهداری و تمیز کردن موجب صرفه جویی در برق

همه خاک که تجمع در مجاری و منافذ AC فقط آن را به کار سخت برای اطمینان حاصل شود که هوای سرد می رسد اتاق خود را. تعویض فیلتر های کثیف برای یکی از جدید می تواند به کاهش متناوب مصرف انرژی 5-15 درصد! علاوه بر آن موجب صرفه جویی در دستگاه از شکستن و یا نیاز به تعمیر.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>