57 مورد تأیید در شهر Charminar منطقه بدترین آسیب دیده

محمد حسین

حیدرآباد: تعداد موارد مثبت coronavirus که تشخیص داده شده اند در این شهر در حال افزایش در نظر گرفتن مجموع شمارش آسیب دیده 57 در روز شنبه.

در ضمن با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده کل موارد گزارش شده از coronavirus در Telangana به 504. در میان کل افراد آلوده به عنوان در تاریخ 43 بهبود یافته اند و 9 گذشت. Hyderabad منطقه دارای بالاترین تعداد COVID-19 موارد در 213 تایید عفونت مقایسه با سایر مناطق.

پس از 15 نفر که در تماس با 70 ساله ساکن بابا نگر درگذشت این بیماری آزمایش مثبت برای Coronavirus 18 دیگر موارد گزارش شده در زیر Chandrayangutta دایره.

به عنوان تعدادی از موارد در حال افزایش است روز به روز در این شهر بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) از Charminar منطقه راه اندازی ‘COVID-19 مهار منطقه در 28 مناطق که در آن برخی از موارد مثبت تشخیص داده شده اند. بدن مدنی و مقامات پلیس در حال ساخت مطمئن شوید که مردم ساکن در این مناطق گام نیست ،

28 در مناطق ‘COVID-19 مهار منطقه’ شامل حافظ بابا ناگار Santosh ناگار Phulbagh, Riyasat ناگار Malakpet, Syedabad, Barkas, Falaknuma و Kishan باغ و غیره. کاملا سنگر با پرسنل پلیس مستقر در این مناطق است. این مهار مناطق افزایش خواهد یافت با توجه به افزایش تعداد موارد مثبت در این شهرستان است.

در حال حاضر تمام بیماران تحت درمان در بیمارستان گاندی.

وجود مقررات منع رفت و آمد در مهار این مناطق. مقامات سنگر خطوط آسیب دیده خانه های با آهن کوره. افسران حتی نصب گیتس در داخل و اطراف خانه ها قرار بسته شدن تمام مطالب به خانه ها قرار.

اما پلیس بهسازی میدان دستیاران (SFA), Dodol افسران و مقامات بهداشت و درمان مستقر شده اند برای نظارت بر وضعیت مردم تحت قرنطینه.

علاوه بر این شهرداری شرکت مقامات بالاتر در حال بازدید از همه مربوطه دایره مهار مناطق و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از COVID-19 گسترش یافته است. به علاوه مستقر مقامات در دسترس هستند در مهار خوشه نقاط تهیه جیره بندی و دیگر خدمات ضروری به ساکنان ماندن تحت مهار منطقه.

مقامات بالا که مایل به ناشناس باقی می ماند گفت: “این شهر در بحران شدید انسان هرگز شاهد چنین یک بیماری همه گیر.’ آن است که بسیار مهم است که Hyderabadis به خصوص آنهایی که از شهرستان باید از خواب بیدار, باید, جلوگیری از ولگردی در خیابان ها و باید تمام اقدامات احتیاطی لازم است.”

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>