50-YO دهلی مرد به ترتیب 50 کیلوگرم مواد غذایی روزانه, اس 400+ سگ های ولگرد!

معمولا جوجو اس 300+ سگ های ولگرد به طور منظم. اما مستند به تعطیل تمام منابع غذایی برای دستگیر میشوند بنابراین جوجو و تیم خود را باید یافت تا عملیات خود را که شامل یکی دیگر از 100 سگ!

تیاو, اولیه, شایعات اطراف Coronavirus باعث شد بسیاری از مردم به رها کردن حیوانات خانگی خود را در ترس از ابتلا به یک عفونت است. در حالی که شایعات بعدها rubbished توسط سازمان جهانی بهداشت و برجسته در حرفه پزشکی, آسیب انجام شده بود.

ارتقاء

برای مثال ماهاراشترا شاهد صدها نفر از حیوانات خانگی که در سمت چپ جاده وحشت زده مردم و دولت وزیر بهداشت تا به حال به درخواست تجدید نظر به صاحبان حیوان خانگی به رها کردن آنها را. وضعیت مشابهی نیز مشاهده شده در Bhubaneswar.

اما چیزهایی که واقعا در زمان به نوبه خود برای بدتر زمانی که مستند اعلام شد. با مفاصل مواد غذایی تعطیل و مردم از خیابانها حیوانات ولگرد در سراسر هند گرسنه هستند.


تاریخ بهتر از هند “با هم بهتر” ابتکار برای کمک به کارگران مهاجر روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و همه کسانی که نیاز به پشتیبانی ما در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


به همین دلیل است که دلگرم کننده برای دیدن داوطلبان در نظر گرفتن مسئولیت تغذیه آنها حتی در طول این وحشت زده جو است.

50 سال Jotvinder سینگ (Jojo) اجرا می شود که پود Yums جدید-دهلی نو بر اساس مواد غذایی سگ خدمات ارائه می دهد که تازه خانه پخته شده وعده های غذایی برای حیوانات خانگی است که در این میان فارغ از خود انسان است که خوراک بیش از 100 سگ در محله است.

سفر از تغذیه یک صد سگ شروع می شود با یک

delhi stray dogs covid-19 lockdown
تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Jojo سینگ

جوجو و همسر خود را مورد استفاده خود را به یک استودیو طراحی برای حفظ خانواده خود را. هنگامی که بچه های خود را بزرگ شده و به دنبال مشاغل خود را Jojo در زمان این فرصت را به شروع کاری او بسیار پرشور در مورد تغذیه سگ.

“اکثر سگ داده می شود مواد غذایی فرآوری شده بسیار توصیه شده توسط دامپزشکان است که ممکن است برخی از کسب پورسانت از شرکت های. اما واقعیت این است که آنها زندگی طولانی و سالم زندگی می کند زمانی که آنها به مصرف مواد غذایی تازه” جوجو سهام با بهتر هند (TBI). او یک حیوان خانگی به پدر و مادر خود را تا زمانی که سگ خود را معدوم شد با توجه به بیماری های جدی حدود 7 سال پیش.

در سال 2014 آغاز کرد و پود Yums تازه مواد غذایی شرکت به طور انحصاری برای سگ حیوان خانگی. چیز خوبی شد تا یک برخورد افزود: یک شعبه برای عملیات خود را. جوجو ملاقات یک جوان سگ ولگرد که تا به حال از دست رفته ،

delhi stray dogs covid-19 lockdown
در آشپزخانه. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Jojo سینگ

“وقتی که من پرسید: در مورد این پدیده غیر طبیعی من کشف چیزی سرد. یک گارد امنیتی برخورد کرده بود سگ تا به طرز وحشیانه ای سر که سگ تا به حال بیت آن زبان سخت و قطعه قطعه آن را خاموش. تصور کنید مخمصه سگ که توسط طبیعت میدارد آب و غذا با زبان خود قادر به انجام آن دوباره” 50 ساله ،

کارآفرین پرورش این ولگرد و شروع به ساخت ابکی مواد غذایی و تغذیه او را به طور منظم. یک چیز به دیگری منجر شد و جوجو به زودی به تصویب بیش از 300 جمله محله دستگیر میشوند.

“بسیاری وجود دارد ولگرد فیدر در سراسر دهلی نو که زمان را از زندگی خود را برای این حیوانات و یک مسئله مشترک است که آنها به صورت پایدار عرضه مواد غذایی. برای کمک به آنها را در وعده های غذایی خانه پخته برای چنین strays بیش از حد و هزینه فیدر تنها برای مواد تشکیل دهنده” جوجو سهام.

100+ دهلی نو دستگیر میشوند ماندن به خوبی تغذیه در طول مستند

delhi stray dogs covid-19 lockdown
مبارک بچه ها داشتن وعده های غذایی خود را. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Jojo سینگ

جوجو سهام که او آماده مخلوط, مرغ, سهام و برنج برای سگ ها به غذا آنها را یک بار در روز. آشپزخانه خود را آماده کرده است و بیش از 100 بخشهایی از 500 گرم در هر روز است.

ارتقاء

“هدف این است که به نگه داشتن آنها را تغذیه اما نه به نوبه خود آنها را وابسته به انسان کمک کند. هنگامی که قفل برداشته است این سگ باید به جستجو و شکار مواد غذایی خود را. اما از آنجا که دفاتر و رستوران ها بسته و این که توله سگ فصل ما خوشحال به ارائه کمک به دست خود را برای زنده ماندن است.”

Ranjana Singhal که تغذیه پود Yums’ مواد غذایی به حدود 70 سگ های ولگرد می گوید TBI “خود من سگ آنها خوار و ورق اگر او دوست نداشتن طعم و مزه. اما جوجو در دستور العمل های مورد علاقه خود را و او gobbles غذا تا در عرض چند دقیقه. حتی دستگیر میشوند به نظر می رسد آن را دوست دارم!”

دهلی نو به حدود 1.9 لاخ سگ های ولگرد—بیشتر از چه کسی باید درد و رنج وحشتناکی در طول مستند. از این رو ستوده که داوطلبان مانند جوجو و Ranjana در حال بدست گرفتن مسئولیت برای اطمینان از آنها don’t starve در این دوره است.


همچنین بخوانید: دهلی نو راه اندازی AI-طراحی اسكلت کمک می کند به خصوص Abled دوباره راه رفتن


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>