دهلی نو: کسی فروش معجون سحر و جادو و مواد مخدر برای پوست روشن, بهبود عملکرد جنسی stammering ناباروری در زنان پیری زودرس و سفید شدن مو و افزایش ظرفیت مغز هستند در صورت مشکل.

سلامت و رفاه خانواده وزارت پیشنهاد کرده است یک پیش نویس اصلاحیه به مواد مخدر و سحر و جادو درمان (اعتراض تبلیغات قانون 1954) با سختگیرانه مجازات از حبس تا پنج سال و جریمه نقدی تا 50 تومان lakh برای همه از جمله تبلیغات است که ادعای فوق نوع از درمان است.

فهرست اختلال

پیش نویس اصلاح شده چند اضافه شده به لیست بیماری, اختلالات, شرایط تحت پوشش در عمل است. قانون می گوید که داروهای, ‘سحر و جادو درمان’ و محصولات برای درمان هر یک از ذکر 78 بیماری ها اختلالات, شرایط, نام, نباید تبلیغ.

اضافات جدید شامل تبلیغات برای مواد مخدر یا درمان برای بهبود عملکرد جنسی ناتوانی جنسی, انزال زودرس و spermatorrhoea انصاف از پوست, پیری زودرس, ایدز, بهبود حافظه, بهبود در ارتفاع کودکان و نوجوانان/بزرگسالان و بهبود در اندازه ارگان های جنسی و مدت جنسی, عملکرد جنسی, سفیدی زودرس مو, stammering, نازایی در زنان, اختلالات قاعدگی جریان هیستری قدرت به جوانی از سر گرفتن و چاقی و نگهداری یا بهبود ظرفیت انسان برای لذت جنسی بهبود در اندازه و شکل و ارگان های جنسی و در طول مدت عملکرد جنسی, جنون, افزایش ظرفیت مغز و بهبود حافظه و بهبود در ارتفاع کودکان/بزرگسالان است.

مجازات

تحت قانون اول محکومیت با مجازات حبس تا شش ماه یا جریمه نقدی و یا هر دو; و پس از آن محکومیت می تواند منجر به حبس تا یک سال و یا جریمه نقدی و یا هر دو.

اصلاح پیشنهاد افزایش مجازات است. برای اولین محکومیت پیشنهاد شده است که مجازات حبس تا دو سال و جریمه نقدی تا 10 تومان لاخ. پس از آن برای محکومیت حبس ممکن است گسترش به مدت پنج سال با جریمه تا 50 تومان lakh.

وزارت گفت: متمم است که ساخته شده برای نگه داشتن سرعت با تغییر زمان و فن آوری است. این تصمیم گرفته شده است به درخواست پیشنهادات/نظرات/اعتراض عمومی/سهامداران با توجه به گفت: پیش نویس لایحه. پیشنهادات/نظرات/اعتراض ممکن است فرستاده ظرف 45 روز از تاریخ صدور این اطلاعیه.

پیش نویس لایحه همچنین پیشنهاد گسترش تعریف تبلیغات. می گوید: “هر صوتی یا تصویری تبلیغات نمایندگی تایید و یا اعلام ساخته شده با استفاده از نور و صدا, دود, گاز, چاپ, الکترونیک, رسانه ها, اینترنت و یا سایت و شامل هر گونه اطلاع, دایره, برچسب, لفاف بسته بندی, فاکتور, بنر, پوستر, یا مانند دیگر اسناد و مدارک.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im