5 World-Class اپرا به جریان این هفته

Queer icon Justin Vivian Bond is but one of the surprising elements in the opera 'Orlando', streaming this week.

ترانس آیکون جاستین ویویان پیوند است اما یکی از شگفت آور عناصر در اپرا اورلاندوجریان این هفته است. مایکل Pöhn

حتی به عنوان فاز 2 بازگشایی پیشنهادات نیویورک به دست آورد دسترسی به رستوران ها و سالن های این شهر ارجمند موسیقی کلاسیک موسسات باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم بسته است. با داخل سالن اجرای برنامه در اپرای متروپولیتن کارنگی هال و مرکز لینکلن خارج از محدوده تا 2021 اپرا طرفداران می توانند کنسول خود را با طیف گسترده ای از کیفیت برنامه نویسی در دسترس از طریق جریان آنلاین.

از ده ها تن از جریانهای موجود هفته از ماه ژوئن 22-28 پنج standouts نگاه ویژه وسوسه انگیز است.

امشب (دوشنبه) ملاقات افکن دو از آن هیجان انگیز ترین ستاره های جوان در یک HD ارائه وردی La Traviata. به عنوان محکوم معشوقه های انجام سوپرانو سونیا Yoncheva “ترکیبی از یک واقعی زرق و برق صدا—صدا و hauntingly پیچیده—با نادر صادقانه بیان.” و او بیش از همسان تنور مایکل Fabiano که تنور تولید اثر “خالص frisson مانند احساس یک تیغه چاقو کشیده شده در سراسر پوست است.” این عملکرد در دسترس است از طریق پنج شنبه بعد از ظهر.

همچنین نگاه کنید به: به عنوان اروپایی و آسیایی موسیقی کلاسیک Reemerges آمریکایی ارکسترهای توجه داشته باشید

بیش از یک قرن و نیم جداگانه کلاسیک وردی اپرا و اولگا Neuwirth را با نام تجاری جدید اورلاندواست که جریان از وین خارجه اپرا در سه شنبه, ژوئن 23. اما که در طول زمان به سختی پلک زدن یک چشم به میلیون ها طاقی در این شدت التقاطی کار می کنند. متن گرفته شده از ویرجینیا وولف لباس توسط Comme des Garçons و کمتر از جاستین ویویان باند را نشان می دهد تا به عنوان اورلاندو کودک به روی تعجب فریاد زدن “نیست بدجور خوب به آنها؟”

یکی از ناامید کننده ترین ضرر و زیان در لغو ملاقات های فصل پاییز جدید تولید آتشین فرشته توسط پرکار کارگردان استرالیایی باری Kosky. خوشبختانه یک جریان از برلین Komische Oper می توان بیش از یک اشاره از این هنرمند نابغه است. این ویدئو از طریق OperaVision پلت فرم ارتباط برقرار درخشان Kosky را “بدبینی را در شونبرگ خاردار کتاب مقدس داستان تصور موسی و دنیوی برادر آرن به عنوان broken-down vaudevillians تصویب یک Beckettian درام از بیهودگی است.”

در نیویورک, جمعه, ژوئن 26, اختصاص داده شده به نوستالژی به عنوان ملاقات جریان یک جشن عملکرد چه بود شاید Luciano Pavarotti بزرگترین نقش است. ستاره تنور شنیده است به عنوان شهر کوچک doofus Nemorino در Donizetti L’elisir d’amore. حتی اگر او کمی به گذشته خود اوج صریحتر او گسترده خود را حفظ جذابیت برای این کمدی رمانتیک در مقابل سوپرانو کاتلین نبرد.

و به دور از این پرستاره هفته که بهتر از سردستهزنان خواننده اپرا از خواننده های بزرگ زن Anna Netrebko? این سوپرانو در زمان زندگی حرفه ای خود را به یک سطح جدید در سال 2016 زمانی که او او را خواند عمده Wagner, نقش السا در Lohengrinتحت باتوم از Christian Thielemann. در این ویدیو ضبط زنده در درسدن Semperoper, Netrebko می گیرد او را در برجسته بازیگران Wagnerians از جمله Piotr Beczała, Georg Zeppenfeld و ساناز Herlitzius. این جریان برای اولین بار در ژوئن 26 و اجرا می شود از طریق آخر هفته.

نه کاملا همان چیزی که به عنوان clinking, شامپاین, فلوت در پر زرق و باز شب جشن. از سوی دیگر هیچ کس می شی اگر شما جرعه کمی شامپانی به شما به عنوان تكيه راحت خود را در لباس خواب خود را در اتاق نشیمن مبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>