5 نکته که به من کمک کرد تا کرک UPSC آزمون & تبدیل شدن به یک افسر IAS

“من هرگز در زندگی من به طوری که من از دست رفته مصاحبه تماس با 7 نشانه در اولین تلاش من این بود که یک گام بزرگ به عقب. اما من آن را به عنوان یک چالش است.”

ارتقاء

“Why من باید گوش دادن به توصیه های خود را? آیا شما یک جمع ؟ ” این رگبار سوال سریع از یک روستا بانوی ترک کرده بودند Dr Priyanka Shukla حیرت زده کرد. او نمی تواند درک چرا یک پزشک توصیه به نوشیدن آب جوشانده تا به حال هیچ وزن بیش از یک ‘جمع’. این بود که حدود یک دهه پیش. Priyanka آمده بود به رشته پزشکی را برای خدمت به شهروندان هندی. او آمد و او همچنان برای خدمت به مردم است اما در نماد های مختلف. به عنوان یک افسر IAS.

در این مقاله, Priyanka لیست برخی از راهنمایی و ترفندها برای نسل جدید خدمات مدنی جزوات به ماندن با انگیزه به خصوص در زمان محدود مستند آماده سازی است.

با همه هند رتبه 73 در UPSC عمران, خدمات معاینه 2008 بسیاری از چیزهایی که مشغول به کار در Priyanka نفع در طول سفر خود را به تبدیل شدن به یک افسر IAS. در اینجا او سهام پنج نکاتی طلایی است که باید به او کمک کرد تا کرک امتحان!

“تعداد ساعت شما را کنار بگذارند مهم نیست.”

“قوی وجود دارد مفهوم که اگر شما صرف ساعت های طولانی خود را با کتاب وجود دارد یک شانس بالاتری از شما پاکسازی بررسی که من کاملا مخالف با” Priyanka می گوید بهتر است هند (TBI).

و او نمی گویند آن را به آرامی.

پس از اتمام MBBS از پادشاه جورج پزشکی دانشگاه لکنو, Priyanka شروع به کار و آماده شدن برای آزمون parallelly.

در طول آماده سازی خود را, او تا به حال به استراتژی در پیشبرد به استفاده از زمان خود را به خوبی. او شروع به تقسیم کل برنامه درسی به نیش می زنند به اندازه ساعتی بخش. هنگامی که او تا به حال دقت دقیق کردن روزانه مطالب او تا به حال برای آماده سازی او را کنار بگذارند 2-3 ساعت در هر روز برای آن است.

“به اعتقاد من مهم این است که به انجام همه چیز به آرامی و به طور پیوسته به جای اقدام سریع و سردستی. از آنجایی که من در زمان زمان برای یادگیری هر بخش از برنامه درسی را با دقت من کامل با بخش. نکته این است که به روشنی زمان خود را کنار بگذارند برای آماده سازی است که شما را متعهد به” می افزاید: این افسر IAS که شد از یک خانواده طبقه متوسط در هریدور, Uttarakhand.

دانستن است که فرآیند آماده سازی برای این آزمون را می توان جامع و در زمان های خسته کننده او توصیه می کند مدعی به راحتی در این شرکت از دوستان و خانواده.

“به نوبه خود به شما عزیزان در زمان شک.”

“من به نظر نمی رسد برای هر پست-فارغ التحصیلی امتحانات ورودی پس از تکمیل MBBS پس ذهن من بود به طور کامل متمرکز بر خدمات ملکی. اما وجود دارد چند بار که در آن من می خواهم که ترس از شکست خزنده در, در زمان, مثل این من تماس بگیرید تا من و مشتق قدرت از کلمات تشویق,” او می گوید.

Priyanka می افزاید که رانندگی مثبت از شما عزیزان مهم است زمانی که شما در حال آماده شدن برای امتحان به دلیل وجود دارد در حال رفتن به چند نمونه که در آن شما مانند از دست دادن احساس و انگیزه از مردم را احاطه کرده باید برای کمک به شما به عقب بر گردیم روی پای خود را.

و آنچه در مورد زمانی که شما در صورت شکست ؟

“نظر آنها را به عنوان سنگ پله!”

“من هرگز در زندگی من به طوری که من از دست رفته مصاحبه تماس با 7 نشانه در اولین تلاش من این بود که یک گام بزرگ به عقب. اما من آن را به عنوان یک چالش و دوباره در امتحان در سال 2008 و زمانی که نتیجه آمد و در سال 2009 من تا به حال از آن ساخته شده می گوید:” Priyanka که در MBBS مطالعات دریافت افتخارات در بسیاری از موضوعات از جمله جراحی ،

او می رود بر روی بگویم که همه جزوات باید توانایی پذیرش شکست را به عنوان سنگ پله و تنها پس از آن هر کسی می تواند در رسیدن به اهداف خود. این قطعات بسیار ارزشمند هستند با توجه به اینکه این سفر برای تبدیل شدن به یک افسر IAS می تواند یکی از طولانی.

“اما به نظر نمی آید برای کلید های میانبر.”

“پس از اولین تلاش من در زمان یک سال خاموش و دوباره برای امتحان در سال 2008 و من تا به حال صبر کنید تا 2009 برای نتایج. این به من آموخت که صبر مطلق است و باید در این سفر طولانی – همیشه به یاد داشته باشید هیچ میانبر وجود دارد به موفقیت” او سهام.

او می خواهد به یاد تمام جزوات برای حفظ روحیه خود را زنده و در تلاش برای رسیدن به بالا مهم نیست که چه مدت آن طول می کشد.

“سرمایه گذاری در سرگرمی های آبیاری کرده و ذهن شما را.”

“یکی از بهترین چیزهایی که من همیشه انجام شد و شامل خودم در سرگرمی است که موجب علاقه من مانند نقاشی و گوش دادن به آهنگ. این به من زمان کمی به خودم و به من کمک کرد تا انرژی قبل از مطالعه بعدی جلسه می گوید:” Priyanka.

“اما مهم ترین چیز به یاد داشته باشید که شما همیشه باید چشم خود را بر روی هدف است. اگر شما ذهن خود را به آن وجود دارد هیچ عطف بازگشت و شما همیشه پیدا کردن یک راه حل برای غلبه بر موانعی که در راه خود می آیند,” او می گوید.

در حال حاضر کار به عنوان مشترک وزیر بهداشت و مدیر ماموریت ملی بهداشت ماموریت (آنهم), Chhattisgarh 2009 دسته IAS افسر یک stellar مشخصات کار.

برنده جوایز بسیاری را برای کار از جمله جایزه ملی برای طرح های موثر تحت MGNREGS این Rashtriya Saksharta Puraskar تحت Sakshar بهارات برنامه از رئیس جمهور هند و رئیس جمهور مدال نقره در به رسمیت شناختن برجسته تعصب و غیرت بالا و کیفیت خدمات ارائه شده در سرشماری سال 2011 در میان دیگران, Priyanka احساس می کند که او در حال انجام کار برای مردم است. نه با یک شات.

به دانستن بیشتر در مورد کار او انجام شده است اینجا را کلیک کنید.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>