5 بار مردم انتخاب بشریت بیش از هر چیز دیگری در شورش-آمار دهلی

همسایه ای که در معرض خطر زندگی خود را برای نجات شش نفر از اعضای یک خانواده است. یک شهروند ارشد که ذخیره 80 زندگی می کند. و بسیاری از بیشتر در یک شهر از هم پاشیده توسط روده غم انگیز خشونت است.

منn آخرین هفته از ماه فوریه هند شاهد یکی از مخرب ترین درگیری های جمعی در پایتخت آن شهر. یک سری از اعمال غیر انسانی در زمان بیش از 50 زندگی به سمت چپ چندین نفر به شدت مجروح و تخریب املاک در شرق دهلی نو.

ارتقاء

در حالی که شورش جمعی گسترش وجود دارد افرادی که تصمیم به دور انداختن مذهبی, دسته, بلند کردن پرچم انسانیت و کمک به مردم در پریشانی در چهره های بی فکر از نفرت است.

در اینجا ما ارسال 5 دلگرم قصه های پدید آمده است که در دهلی نو که در آن مردم جلو آمد بی واهمه در همبستگی و حمایت از برادران خود را:

1) عشق تو همسایه

زمانی که چند ساکنان Gurudwara Mohalla در گلی 6 تصمیم به ساخت یک فلز گیت برای جلوگیری از تظاهر کنندگان از آسیب رساندن به خواص و صدمه زدن به مردم, اخبار سفر سریع و در مجموع 4000 تومان جمع آوری شد.

یک بار دروازه ساخته شد ساکنان Mohalla نگهبانی 24/7 بر اساس چرخشی و مجاز غیر خودی را وارد کنید تنها پس از یک بررسی کامل ،

واقع بین Jaffrabad یک مسلمان تحت سلطه در منطقه و هندو تحت سلطه Maujpur این Mohalla اتفاق می افتد به یک بسیار حساس منطقه به عنوان مردم از همه ادیان بوده است زندگی در هماهنگی برای سنین.

“همسایگان ما هستند مثل خانواده ما باید درک درستی که اگر من در مشکل آنها را محافظت می کند و اگر آنها در مشکل من را حفاظت از آنها” Mohd عمران ساکن گفت: هند اکسپرس.

در ضمن چند بلوک دور در 4 گلی مشابه حس رفاقت شاهد بود. جدا از در نظر گرفتن نوبت باید مراقب باشند مردم نیز با تشکیل یک گروه واتساپ برای برطرف کردن شایعات و یا اخبار جعلی.

“در سه شنبه شب وجود دارد یک شایعه است که gurdwara شده بود به آتش کشیده شده و حدود 200 سیک مردان می خواستم به عجله در اینجا. من تا به حال به آنها بگویید که من در مقابل آن ایستاده و هیچ آتش وجود دارد” می گوید Palvinder سینگ Khalsa ساکن ،

چنین صحنه های دلگرم کننده از هر دو این خطوط بسیار سخت به این باور با توجه به این که تنها 100 متر دورتر خواص نابود شدند و سنگ بودند حلیم تمام شب در Maujpur جاده اصلی.

مردم در Gurudwara Mohalla آرامی شبیه سازی وحدت در تنوع یک درس است که باید به یاد داشت در این زمان آشفته.

2) هر زندگی اهمیت برای این قهرمان با سوختگی های شدید

حتی قبل از Sumit Baghel ساکن Shiv-Vihar می توانید سعی کنید و فرایند است که دیوانه وار اوباش بود آتش به همسایه خود را به خانه برادر خود Premkant در حال حاضر آغاز عملیات نجات.

همه Premkant می دانستند این بود که دوست خود را با خانواده دچار مشکل شد. آیا او متعلق به یکی دیگر از دین نیست حتی وارد ذهن خود را هنگامی که او با قرار دادن زندگی خود را در خطر و نجات شش نفر از اعضای خانواده است. در حالی که 29 ساله بود و اسکورت آخرین عضو یک زن مسن از او دچار سوختگی های شدید در بدن خود از جمله چهره اش.

چه ساخته شده این وضعیت حتی بدتر شد که Premkant نمی تواند رفتن به بیمارستان به دلیل در دسترس نبودن آمبولانس. آن را تنها در صبح و بعد از چند ساعت که او گرفته شده بود به GTB بیمارستان برای درمان است.

در زمانی که مفاهیم مانند شفقت و همدلی در حال مرگ هستند به آرامی آن است که بسیار نادر است برای دیدن مردم مانند Premkant که افزایش فراتر از سیاست بازی و ترجیح می دهند برای صرفه جویی در زندگی.

3) کودکان نشان می دهد یک آینده امیدوار کننده

در شورش آلوده مناطق دهلی نو به عنوان ناامیدی و هیستری زد گسترده کودکان مدرسه ای تنظیم شد نمونه هایی از اخوان برای همه.

طبق یک گزارش با بیان یک گروه از چهار دوستان – شعیب, Vinay, Sameer و Akash بودند در تماس با هر یک از دیگر در طول وحشتناک شب از خشونت است. همه به روز رسانی هر یک از دیگر در مورد شرایط مربوطه از طریق تماس های تلفنی.

ارتقاء

طی درگیری سه نفر از آنها رفت و به Vinay خانه در Gurudwara Mohalla به گرفتن.

“همانطور که ما در گیر شد در خانه ما طول و خشونت ما به نام هر یک از دیگر بپرسید اگر همه خوب بود. ما باید بسیاری از دانش آموزان از هر دو مذهب در کلاس ما و همه ما دوستان” گفت: شعیب.

به همین ترتیب 12 ساله Vipan کومار زنگ زد تا همکلاسی های خود Ayan در نور Illahi منطقه Shahdara به پرس و جو در مورد خود را به خوبی بودن.

چگونه شگفت انگیز آن است که به می دانم که تفرقه جو نمی تواند ایجاد گسل در امتداد مذهبی خطوط در دوستی خود را.

4) سیک قهرمان برگ هیچ سنگ نمیماند که پشت به صرفه جویی 80 زندگی

در 24 فوریه mohinder می سینگ احساس تنش در صبح و شب او در روروک مخصوص بچه ها خود را کمک به مردم در هندو-اکثریت منطقه Gokulpuri.

54 ساله و پسرش شد و با خیال راحت حمل و نقل مردان و زنان و کودکان صرف نظر از دین خود را به یک منطقه امن تر در Kardampuri منطقه یک کیلومتر دور است.

سینگ حفاظت شده نزدیک به 80 نفر از miscreants و در برخی موارد او حتی با قرار دادن عمامه بر قربانیان به صرفه جویی در زندگی می کند. .

در اولین ساعت های پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری 20 ساخته شده از سفرهای خود به دو چرخ.

“من فقط دیدم مردم. من دیدم بچه های کوچک. من احساس مانند آنها فرزندان من و چیزی که باید اتفاق می افتد به آنها. زیرا ما همه باید عمل انسانی و کمک به کسانی که نیاز دارند. چه می توانم بگویم ؟ ” او گفت: هافینگتون پست.

پس از او انجام می شود اطمینان حاصل کرد که ساکنان Gokapuri بودند در یک نقطه امن سینگ ساخته شده از چندین تلاش برای جلوگیری از اراذل و اوباش از بین بردن و سوزاندن, خواص از مردم محلی است. بر اساس این گزارش سینگ منتظر نیست برای هر گونه کمک به آتش کشیده خیس کردن در یک فروشگاه محلی پس از او متوجه نزدیک سیلندر گاز خواهد منفجر کردن کل خیابان.

5) زنجیره انسانی

تقریبا با 100k انداز و 3000 سهام یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط نگار بودهیچیتا Sen روی توییتر احتمالا بیشتر دلگرم کننده حرکت پدید آمده است که در 25 فوریه است.

به عنوان تظاهرات خشونت تبدیل شد و ترسناک باز شدن در چند بخش هایی از شرق دهلی نو یک گروه خوب سامریان با تشکیل یک زنجیره انسانی برای حفاظت از مدرسه کودکان است.

دیدن این ویدئو اینجا هستید::

ما با تمرین. زمانی که این کودکان به عقب نگاه در این رویداد غم انگیز آنها را به یاد داشته باشید کسانی که مجموعه ای از آتش و آنهایی که فرو برد و آنها را به یاد داشته باشید که دست پرتاب سنگ و آنهایی که مطرح شده برای محافظت از آنها و آنها را به یاد داشته باشید نفرت رنگ و لعاب چشم و کسانی که پر از محبت و نور بشریت بیش از حد.

هرگز فراموش نکنید که ما می توانیم تدریس به کودکان ما با ایستادن برای آنچه درست است.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>