5 پایدار, گیاهی, مراقبت از پوست & Spa ملزومات برای پوست سالم

اگر شما به دنبال برای همه, طبیعی, گیاهی, ظلم, رایگان, زیبایی, محدوده Soulflower پاسخ خود را است.

Soulflower است که هند یکی از مارک های پیشرو برای همه, طبیعی, عطر, محصولات آبگرم ملزومات و مراقبت از پوست. دست گردد و با دست برداشت گیاهان و گیاهان دارویی Soulflower محدوده مراقبت برای هر دو شما و این سیاره است.

می شود آن را به صابون و روغن های ماساژ, حمام کردن نمک یا روغن های ضروری—هر Soulflower محصول ساخته شده با منابع محلی وگان مواد تشکیل دهنده و تولید می شوند استفاده cruelty-free تکنیک های.

در اینجا بالا حمام و بدن محصولات است که ما به شدت توصیه می شود برای شما:

پاپایا و خیار صابون دست ساز

soulflower products

یک محصول بزرگ برای هر کسی که مبتلا به رنگدانه و نقاط تاریک این همه طبیعی صابون به ارمغان می آورد با هم درمانی خوبی از پاپایا و خواص خنک کننده خیار. آن را آرام دهنده و بهبود می یابد. مواد تشکیل دهنده در این صابون همچنین حذف مرده پوست را تزکیه و پاک شدن منافذ مسدود و حذف آثار ترک پوست نرم و درخشان.

اسانس رزماری برای مو و پوست

soulflower products

هنگامی که به درستی استفاده می شود روغن های ضروری می تواند منجر به مزایای بهداشت و درمان. شما می توانید آنها را در عطر دیفیوزر قرار داده و چند قطره در داخل سطل یا اعمال آنها را به طور مستقیم بر روی پوست خود را با یا بدون یک روغن حامل.

در این مورد, شما می توانید با استفاده از اسانس رزماری در تمام جهات ذکر شده است. اگر شما انتخاب می کنید برای اعمال آن بر روی پوست شما شما می توانید آن را بدون یک روغن حامل. آن را بسیار عالی برای غنی سازی پوست و طرد کیسه های زیر چشم. هنگامی که در مو (استفاده از آن را با یک روغن حامل مانند روغن نارگیل) آن را ترویج ضخامت کنترل شوره سر و جلوگیری از طاسی زودرس.

اسطوخودوس هیمالیا صورتی راک حمام نمک

soulflower products

اگر شما جدید به مفهوم نمک حمام شروع با این یکی. آرامش عطر سنبل با قدرتمند زدودن سموم از خواص نمک صورتی هیمالیا کار شگفتی برای خیط و پیت کردن سموم از بدن خود را ترک شما احساس نور و انرژی.

شما می توانید در یک بیت در وان حمام خود را برای یک آبگرم-مانند تجربه و یا نم نم برخی در یک سطل آب گرم و خیس خوردن پای خود را در آن پس از یک روز طولانی است. Ah نیروانا!

روغن جوجوبا, طبیعی, پاک کننده آرایش

soulflower products

برای کسانی که به دنبال یک غیر سمی, پاک کردن آرایش, وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک بطری روغن جوجوبا. این عمل هر دو به عنوان یک پاک کننده آرایش و پوست کننده به دلیل آن را به طور موثر حل همه آثار از آرایش و حذف خاک و دوده را از پوست شما ترک آن را تمیز و تازه است.

آن است و نه موثر در همچنین بازگرداندن درخشش طبیعی پوست را به شستن صورت خود را پس از استفاده از نفت است.

گریپ فروت ضد سلولیت, عطر, ماساژ, روغن

soulflower products

اگر شما شامل این روغن ماساژ در کابینه خود را در خانه شما نمی خواهد که به رها کردن همه چیز و اجرا به آبگرم به احساس خودتان را دوباره. ماساژ با روغن گریپ فروت کمک می کند تا بهبود گردش خون باعث کاهش پف کردگی و تورم و احتباس آب در بدن و rids بدن از سموم انباشته شده ترک شما را با تابشی تب و تاب بودن.


همچنین بخوانید: 8 آلی آبگرم صفحه اصلی درمان برای شوره سر تقسیم به پایان می رسد و بیشتر!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر