5 پایدار و Plantable ‘با تشکر از شما!’ هدیه است که وای مهمانان خود را!

از دعوت به افتخاری هدیه این 5 plantable محصولات بررسی تمام کشورهای عضو اکو دوستانه جعبه و مطمئن شوید که برای اضافه کردن مقدار زیادی از ارزش به رویداد خود را!

منt احساس می کند مانند هر کس این روزها به دنبال راه هایی برای پرتاب مناسب هزاره ، اما در فشار و شلوغی از عروسی خود را preps یا حزب برنامه ریزی ضروری است برای نگه داشتن در ذهن است که شما پایان ندارد تا ایجاد زباله های تر.

راه مناسب برای انجام این کار خواهد بود برای انتخاب کردن برای دوستدار محیط زیست دعوت و کارت تشکر از شما هدیه که می خواهید مهمانان خود را به فکر کردن در مورد صرفه جویی در این سیاره است.

1) Plantable با تشکر از شما کارت و دعوت

نمی شود آن را سرد اگر مهمان شما می توانید گیاه خود را حزب/عروسی دعوت? خوب این دعوت زیست تخریب پذیر ساخته شده با کاغذ تعبیه شده با دانه! خیلی باحال ،

این قابل بازیافت/ compostable کارت می تواند به راحتی و به طور مستقیم به خاک اضافه می شود. شما همچنین می توانید سعی کنید از plantable هدیه برچسب ها و پاکت نامه برای اضافه کردن مقدار بیشتری به خود هدیه.

از طریق این کارت شما در حال ایجاد یک تاثیر و اضافه کردن گیاهان برای صرفه جویی در این سیاره!

2) بازیافت Plantable کاغذ و مداد

به دنبال دوستدار محیط زیست هدیه برای تعداد زیادی از مهمانان ؟ این بازیافت کاغذ و مداد هستند و تنها چیزی که برای شما. این مداد از کاغذ بازیافتی ساخته شده کمک می کند تا صرفه جویی در تعداد درختان قطع.

هنگامی که شما انجام می شود با استفاده از مداد گیاه را در خاک و تماشای آن جوانه فقط در 7-10 روز است. مداد تراشه می توان به کمپوست را به عنوان گرافیت است یک منبع غنی از کربن برای گیاهان خود را. این دانه مداد حاوی میوه و سبزیجات و دانه آن جوانه خواهد در عرض 7-10 روز است.

3) Plantable بوک مارک ها

اگر شما در حال میزبانی یک حزب bookworms این compostable و plantable بوک مارک ها هستند باید خود را با تشکر از شما کیت.

ساخته شده از بازیافت پنبه تکه های این مارک صنایع هستند و در طیف وسیعی از طرح های زیبا.

4) Plantable بذور بمب

یک دانه بمب توپ از خاک و کود آلی مخلوط آن تعبیه شده است با انواع دانه ها است که می تواند به راحتی کاشته شده در خاک و ایجاد شده است تنها زمانی که دانه خشک شده به اندازه کافی و آزاد از رطوبت کافی. آن است و سپس با مخلوط خاک و کود آلی به شکل یک توپ. این صفر-زباله—+ هدیه کامل است به خصوص اگر خود را مهمان نما سبز!

5) رشد کیت

این بودجه دوستانه رشد کیت با یک, دستی, زیست تخریب پذیر رشد کیسه خاک متوسط و ریز مغذی دانه و حتی یک واقعیت سرگرم کننده ورق.

این رشد کیت را یک هدیه بسیار عالی و بله مهمانان خود مطمئن می شود برای آن سپاسگزار! شما می توانید انتخاب کنید از طیف وسیعی از دانه ها مانند هندوانه, گشنیز, گوجه گیلاسی, شیرین, ریحان, بامیه و خیار.

کلیک کنید در اینجا به بررسی طیف کامل از plantable محصولات است که شما را کامل اضافه شده به حزب خود.


همچنین بخوانید: امن از دست دادن وزن: جایگزین سالم برای ‘سفید’ غذاهای شما می توانید آزمایش با


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>