5 دلیل علم می گوید: سلامت پوست و مو سیاه و چای

Made از برگهای بوته ای به نام Camellia sinensis چای سیاه شناخته شده است محتوای بالای آنتی اکسیدان ها و ترکیبات که چندین بهداشت و زیبایی مزایای. بسیاری از آنها را می توان در رسید با نوشیدن یک فنجان یا دو در هر روز. شما می توانید معادل همچنین درخواست آن را به صورت موضعی بر روی مو و پوست.

در اینجا چگونه آن را کمک می کند و چگونه شما می توانید آن را روزانه بخشی از رژیم غذایی خود را:

1. منبع غنی از آنتی اکسیدان ها

black tea

چای سیاه و سفید است و عمدتا غنی از آنتی اکسیدان ها شناخته شده به عنوان پلی فنول ها است که کمک به مبارزه با رادیکال های آزاد.

رادیکال های آزاد مولکول های ناپایدار در بدن که در نتیجه از هر دو طبیعی و عوامل محیطی و در طول زمان خود را ساخت می تواند آسیب و یا تغییر سلول ها در بدن است.

یک فنجان ارل گری چای سیاه است و بسیاری از ترکیبات فعال زیستی است که به کاهش خطر برخی از سرطانها و بیماریهای قلبی کاهش کلسترول خون و کاهش قند خون است.

2. استرس

بسیاری از بیماری های امروز ناشی از غیر قابل تنظیم استرس حسن نیت ارائه میدهد از ما سریع شیوه زندگی است. یک فنجان اسطوخودوس شکوفه چای در شب اطمینان حاصل شود که سطح استرس خود را در چک.

این برداشت برگ چای حاوی عصاره گل رز گلبرگ کار به عنوان یک د-عوامل استرس زا و کمک به شما خواب بهتر است. چای همچنین ایجاد ایمنی و هضم را بهبود می بخشد.

3. کمک می کند تا رشد سالم مو براق

black tea

عظیم آنتی اکسیدان ها و محتوای کافئین در چای سیاه است مفید در جلوگیری از سقوط مو تحریک رشد مو و اضافه کردن درخشش و جلای خود را به یال.

برای نوشیدن یک فنجان به طور منظم است که همه شما نیاز به انجام برای دیدن تفاوت در سلامت موهای خود را.

اما شما همچنین می توانید درخواست عصاره چای سیاه (دمای اتاق) به پوست سر و مو به عنوان یک نرم کننده بعد از شامپو در هر یک بار در هفته به درو مزایای آن است.

4. صورت زیبا, پوست درخشان

پلی فنول ها و تانن در چای سیاه هستند و مسئول جلوگیری از عفونت پوست پیری زودرس و کاهش آفتاب سوختگی و یا لکه.

چای سیاه نیز شناخته شده است به کاهش التهاب و خیط و پیت کردن سموم; از این رو آن را نیز کار می کند به کاهش پف کردگی زیر چشم و سرعت بخشیدن به بازسازی پوست.

فقط جای یک توپ پنبه آغشته سرد چای سیاه در منطقه مورد نظر از صورت و یا بدن برای چند دقیقه برای تب و تاب بودن سالم و نوشیدن یک فنجان یا دو برای سلامت کلی پوست.

5. ایدز در کاهش وزن

black tea

همراه با چند تغییر در شیوه زندگی و مصرف یک فنجان چای سیاه به طور منظم شناخته شده است برای کمک به کاهش وزن است.

یک دوره طولانی از التهاب در بدن می تواند موجب چاقی شود. چای سیاه و سفید کمک می کند تا جلوگیری از چربی احشایی و باعث کاهش سطوح تری گلیسرید با کاهش التهاب القا ژن.

در حالی که سایر نوشیدنی ها مانند قهوه و چای سبز بزرگ هستند اگر بیش از حد مصرف شده در شیوه ای درست, این نوشیدنی را یک درجه بالاتر با آن فواید باور نکردنی.


همچنین بخوانید: شکلات تیره سالم است! 5 دلیل برای آن را بخشی از رژیم غذایی روزانه خود


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>