5 امیدوار کننده Covid-19 واکسن و مواد مخدر است که می تواند در نهایت بیماری همه گیر کوروناویروس

وجود ندارد و مورد تایید FDA Covid-19 واکسن و یا مواد مخدر در بازار در حال حاضر. Nicolò کمپو/LightRocket via Getty Images

توقف coronavirus Covid-19 در حال حاضر رسما جهانی همه گیر. و ما هنوز هم یافت نشد درمان یا واکسنی برای آن است. خبر خوب این است که تعدادی از بیوتکنولوژی دارویی برخی با حمایت از بودجه دولت در حال کار در سراسر ساعت به توسعه واکسن و درمان است.

همچنین نگاه کنید به: شدید Covid-19 بيمار در آمریکا در حال آزمایش کردن ‘آخرین رفت و آمد مکرر’ Coronavirus مواد مخدر

در اینجا پنج وعده پیشگیری و درمان ضد ویروسی در کار است که ممکن است زنده ماندن بالینی و رسیدن به بازار است.

گلاکسو (GSK): واکسن

انگلیسی, غول دارویی GSK در حال کار با دو خارج از سازمان برای مطالعات بالینی در Covid-19 واکسن با استفاده از آن همه گیر واکسن کمکی پلت فرم های فن آوری مورد استفاده برای توسعه HPV و واکسن آنفولانزا در گذشته است.

GSK ارائه این فناوری به دانشگاه کوئینزلند برنامه بودجه توسط ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI), یک سازمان بین المللی مستقر در اسلو شبدر بلجس چینی شرکت زیست فناوری که در ساخت یک واکسن به نام Covid-19 S-Trimer.

جانسون و جانسون: واکسن و درمان

در همکاری با پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) یک بخش تحت اداره بهداشت و خدمات انسانی (HHS) Johnson & Johnson است که به بررسی نامزدها برای هر دو واکسن و داروهای ضد ویروسی.

شبیه به GSK آمریکا داروسازی غول پیکر است که با استفاده از آن واکسن پلت فرم های فن آوری که برای توسعه یک واکسن آزمایشی ابولا در سال 2009.

“ما نیز در بحث و گفتگو با دیگر همکاران که اگر ما یک واکسن با نامزد بالقوه هدف ما آن را در دسترس به چین و دیگر نقاط جهان” پل Stoffels Johnson & Johnson افسر ارشد علمی در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته.

این شرکت با هدف شروع یک فاز 1 کارآزمایی بالینی تا پایان 2020, Stoffel گفت: در هفته گذشته.

Inovio دارو: واکسن INO-4800

Inovio به تازگی به اتمام بالینی آزمایش DNA بر اساس واکسن به نام INO-4800. و آزمایش های بالینی انتظار می رود برای شروع در ماه آوریل با بیماران در ایالات متحده و همچنین چین و کره جنوبی.

این شرکت انتظار دارد که به اولین نتایج آزمایش در پاییز و یک میلیون دوز واکسن آماده پایان سال است.

مدرن: واکسن mRNA-1273

زیست فناوری, راه اندازی, مدرن است که در حال توسعه یک RNA-بر اساس کانديد واکسن به نام mRNA-1273 از طریق یک برنامه بودجه توسط CEPI. ماه گذشته این شرکت حمل می شود دسته ای از این واکسن به انستیتو ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) یک بخش تحت موسسه ملی بهداشت. آزمایش های بالینی انتظار می رود هفته آینده آغاز می شود و این نتیجه در تاریخ 1 ژوئن سال آینده است.

Gilead Sciences: Remdesivir

یک حزب سوسیالیست در میان موجود Covid-19 درمانی پروژه های جلعاد را ضد ویروسی داروی Remdesivir در حال حاضر در فاز 3 دادگاه در بیش از 1000 بيمار در سراسر جهان است.

تجربی مواد مخدر برای اولین بار تست شده بر روی Covid-19 بيمار در ووهان چین, کانون شیوع کروناویروس. ماه گذشته NIAID اجازه شرکت به گسترش فاز 3 محاکمات به کشورهای دیگر آمار توسط ویروس.

نتایج آزمایش از چین می توان انتظار داشت به محض مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>