این که آیا آن یک رشد خودتان آن را باغ کیت برای اولین بار-تایمر یا زیستی کود و composters مورد نیاز تمرین در خانه-باغبان ما باید شما را تحت پوشش!

While حفظ خانه-باغ نسبتا آسان است هنگامی که شما از آن آویزان, همچنین می تواند به شما پرتاب کردن اگر شما به طور کامل به ایده. ما شما را از طریق روش های که شما می توانید برای شروع یک خانه باغ و با موفقیت از حفظ آن است.

Plantable دانه بمب

home garden

برای کسانی که برای همیشه در lookout برای سرگرم کننده و دمدمی باغبانی محصولات این مطمئن شوید که به ضربه و ذهن خود را.

این plantable دانه بمب ایجاد شده از ضایعات صفر—خاک و خمیر کود آلی مانند کود گاو مخلوط با دانه—و با حداقل تلاش به گیاه است.

شما به سادگی باید به دفن بمب در خاک در گلدان خود را در خانه و یا حتی یک میدان باز و یا جنگل) آب آن به طور منظم و اجازه دهید آن را ببینید خورشید است. و voila! شما باید کمی گیاهان در حال رشد از خاک در هیچ زمان.

رشد خودتان آن را باغ کیت

home garden

کامل با چهار نارگیل زیست تخریب پذیر در حال رشد گلدان 8 سبزیجات و گل انواع بذر آلی خاک مخلوط مواد آلی و کتابچه راهنمای دستور العمل این کیت است که همه در یک ابزار برای کسانی که تازه به خانه باغبانی.

آن را نه تنها باعث باغبانی آسان peasy امر اما همچنین به شما ارائه می دهد تازه, تمیز و عاری از آفت کش سبزیجات و گل رشد کرده است در خانه.

هیدروپونیک در حال رشد کیت برای کشاورزی

home garden

این سیستم هیدروپونیک اجازه می دهد تا شما را به رشد سالم خود را با میوه ها و سبزیجات و گیاهان, گل و هوایی تمیز کردن گیاهان در خانه از طریق نوآورانه, hi-tech و روش ارزان قیمت که در آن شما نمی نیاز به هر گونه خاک.

از ارائه میکروب اشباع رشد مخلوط به نور خورشید-تقلید چراغ رشد این کیت از Pindfresh زیستی تقلید همه چیز را به اطمینان حاصل شود که رشد گیاهان در شرایط مشابه به کسانی که در طبیعت یافت می شود.

رشد خوبی مایع زیستی کود

home garden

مناسب برای هر دو محیط داخلی و گیاهان این bio-کود طبیعی را فراهم می کند تغذیه گیاه عاری از مواد شیمیایی خشن. آن را فراهم می کند مواد مغذی ضروری و پروتئین و ویتامین ها است که منجر به رشد قوی تر ریشه و ساقه.

همه شما باید انجام دهید این است که ترکیب 3-4 میلی لیتر مایع در هر لیتر آب در یک بطری و استفاده از آن به عنوان برگی اسپری به طور مستقیم بر روی برگ گیاه.

تک-صفحه اصلی کمپوست کیت

home garden

ایده آل برای خانواده های هسته ای زندگی می کنند در آپارتمان, آپارتمان یا فضاهای تنگ این واحد کمک می کند تا شما را تبدیل آشپزخانه زباله به کود آلی برای باغ خود را. در حالی که شما طبیعی بوی-رایگان کمپوست در خانه شما به صورت همزمان خواهد بود صرفه جویی در مصرف 30 کیلوگرم زباله از رفتن به محل های دفن زباله هر ماه.

همه شما باید انجام دهید این است که لایه خود را از زباله های آشپزخانه با ریمیکس پودر در بن و نگه داشتن آن را بر روی بالکن و تراس. و در شش هفته شما باید بهترین آلی کود برای گیاهان خود را.

این است که تقریبا همه شما نیاز به باغ خانه خود را تا و در حال اجرا است. بنابراین, به, در, شروع, آنچه از شما انتظار دارند ؟


همچنین بخوانید: کارشناس پاسخ: راه آسان برای مالچ باغ خود و احیای مرده خاک


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de